PUNK FORUM
Forum Punkowe

Ciekawe miejsca w sieci - Co z forum antynazi ?

wawrzon - Czw 18 Sty, 2007

sciagajac muzyke z rapida czy serwerow mega napewno szybciej idzie niz z dc
Przybysz - Śro 24 Sty, 2007

aszu napisał/a:
po chuju to ci chyba reka chodzi za czesto. a muze ze strony to sciagali wylocznie kolesie za glupi zeby dc odpalic. a co ci sie w forum nie podobalo, ze tak je jedziesz?

Spoko jak ktos czyta tematy o pidżamie porwał. Kiedyś mnie za werwolfa zbanowali na swym hubie bo to nazi kapela jest. Spoko poprawiam sie zajebiste forum. (A)n(A)rchi(A)

Stanzberg - Śro 24 Sty, 2007

Antynazi napisał/a:
werwolf (.....) to nazi kapela jest

Faktycznie - naziści gorsi od Hitlera.
:roll:

aszu - Nie 28 Sty, 2007

wawrzon:
ale na pewno nie znajdziesz takich rzeczy jakies sie trafaija u userow na dc. poza tym predkosc zalezy od lacza.

przybysz:
a kto cie zbanowal, he?
1. skoro tak znasz to forum, to powinienes wiedziec, ze na starym forum byla lista kapel, ktorych nie nalezy umieszczac w szare.
2. werwolfa ani innych podobnych rzeczy tam nie bylo:P
3. zanim ktos dostanie bana zawsze ida najpierw ostrzezenia:P
4. jak nie widziales spisu kapel na starym forum, to jak sie mozesz wypowiadac o calosci forum, skoro nie czytasz wszystkich tematow tylko wybrane?
5. forum reaktywowane powoli zaczyna dzialac, ale daleko mu do starego i wymaga zmian.
6.o co ci chodzi z ta pidzama, bo zdanie jakos gramatyki nie trzyma...
7. mozesz rozwinac tem temat z anarchia, bo sie rozbawilem lekko?:D

stare nowe forum zaczelo dzialac znow pod : anz.forumer.pl , odnoszac sie do tematu topica.

Przybysz - Czw 01 Lut, 2007

dostałem jakieś ostrzezenia.Wiem że to był werwolf i za niego mnie zbanowali. A tematu z anarchia nie pamietam bo z 2 lata nie widzialem na oczy tego forum a nawet nie wiem czy takowy zakładałem.Pewnie nie.(A)n(A)rchi(A)

Ad do przedostatniego punktu:

Mało ciekawych dyskusji, dużo tematów o gwiazdach typu włochaty i pidżamia porwał. Zarzały sie ciekawsze rzeczy ale raczej niski poziom to forum trzymało. Widzisz nie skończyłem podstawówki dlatego mam problemy z gramatyką. Niezbyt dobrze czytam więc zakończmy tą gadkę. Jak forum zaistnieje na nowo to może lepiej się będzie działo ale na razie nic nie ma, więc nie odgrzewajmy kotleta.

Rocky - Nie 24 Sie, 2008

Co było, to było, nie wszystko było jakbyśmy chcieli, sama nazwa antynazi nie była za błyskotliwa, ale portal ten był pionierem porządnych serwisów punkowych w Polsce, gdy powstawał, to tylko jakieś punk encyklopedie i inne mini stronki na darmowych serwerach istniały.

Przez te wszystkie lata część ludzi odeszło, łącznie z założycielem tej strony, ale została grupa ludzi która ma sentyment do tego tworu, obecnie kontynuacja serwisu w postaci niszowego forum znajduje się tu: www.bezpieka.net jakby ktoś miał ochotę coś popisać to zapraszam(y)

Vróbel - Nie 24 Sie, 2008

ja lubie muzyke ktora oni uwazaja za niedobra :roll:

wywalili mnie pare razy i sie obrazilem :? :lol:

xkrzysiekx - Wto 26 Sie, 2008

Stanzberg napisał/a:
Antynazi napisał/a:
werwolf (.....) to nazi kapela jest

Faktycznie - naziści gorsi od Hitlera.
:roll:

stad to 77 w nazwie ;)

Rocky - Pią 14 Sie, 2009

bezpieka.net właśnie przeszła lifting wizualny, jedziemy dalej :wink:
Anonymous - Sob 15 Sie, 2009

na chuj tyle punk forum jest... jedno a porzadne winno byc ! :twisted:
Stanzberg - Sob 15 Sie, 2009

Ayreon napisał/a:
na chuj tyle punk forum jest... jedno a porzadne winno byc ! :twisted:
A ja uważam, że w różnorodności siła. Niekoniecznie mam na myśli rozdrobnienie typu 120 tematycznych for punkowych, ale liczba powiedzmy 10 jest OK.

Cytat:
bezpieka.net właśnie przeszła lifting wizualny, jedziemy dalej
Piedrolę to forum od kiedy bez pytania opublikowano tam fragment naszego wywiadu, jebać tych ciuli.
Rocky - Sob 15 Sie, 2009

Ayreon napisał/a:
na chuj tyle punk forum jest... jedno a porzadne winno byc ! :twisted:


wolny rynek, Ty decydujesz gdzie masz chęć pisać

Stanzberg napisał/a:
Piedrolę to forum od kiedy bez pytania opublikowano tam fragment naszego wywiadu, jebać tych ciuli.


ubyło Ci czegoś? ktoś nie kupi gazety bo na forum znalazł mały fragment wywiadu z 1 zespołem czy o co chodzi?

Czarny! - Sob 15 Sie, 2009

Rocky napisał/a:
Ayreon napisał/a:
na chuj tyle punk forum jest... jedno a porzadne winno byc ! :twisted:


wolny rynek, Ty decydujesz gdzie masz chęć pisać



Dobrze podam inny przykład, gdzie forum jest tylko jedno...
Rudemaker.pl Jedyna polska strona o muzyce SKA/Reggae/Rocksteady/Soul.
Zaleta jest jedna...coś się dzi4eje w Polsce i okolicy to są info, ko każdy kto słucha SKA, powinien znać Rudemaker.pl
nie ma podziałów , na lepszych czy gorszych...liczy się muzyka. Nie ma czegoś takiego, że nie masz prawa głosu, albo jesteś kinderpunkiem jak na forach punkowych...chyba, że ktoś pierdzieli od rzeczy...lubię mieć pole wyboru. tylko na jednym forum punkowym , coś będzie rewelka , a coś innego obciachem.

cykcyk - Nie 16 Sie, 2009

Rocky napisał/a:


Stanzberg napisał/a:
Piedrolę to forum od kiedy bez pytania opublikowano tam fragment naszego wywiadu, jebać tych ciuli.


ubyło Ci czegoś? ktoś nie kupi gazety bo na forum znalazł mały fragment wywiadu z 1 zespołem czy o co chodzi?


A pytales nas o zgode? To tak jakby bez wiedzy kapeli wrzucac w siec utwor z plyty, ktora ma dopiero wyjsc. Bezpieka.net = banda pedalow.

Stanzberg - Pon 17 Sie, 2009

Cytat:
ubyło Ci czegoś? ktoś nie kupi gazety bo na forum znalazł mały fragment wywiadu z 1 zespołem czy o co chodzi?
:arrow:
CykCyk napisał/a:
A pytales nas o zgode?
Właśnie, ktoś się spytał, bo nie zauważyłem...? Zespół też nic o tym nie wiedział, żeby było śmieszniej.
To zresztą detal, chodzi o zasady, których chyba ktoś najwyraźniej nie zna - jak ów zajebisty admin, który po wydaniu DP#1 zapytał się, czy ktoś ma to w .pdf'ie. :lol: :lol: :lol:

Jebać, jebać.

Rocky - Wto 25 Sie, 2009

Stanzberg napisał/a:
jak ów zajebisty admin, który po wydaniu DP#1 zapytał się, czy ktoś ma to w .pdf'ie. :lol: :lol: :lol:


bo gość siedzi w Irlandii, na stronie BH nie ma informacji, że wysyłają towar za granicę, na marginesie opcja sprzedawania gazety w pdf to wcale nie głupi pomysł w XXI wieku

Stanzberg - Wto 25 Sie, 2009

Pozwolisz jednak, że sami będziemy podejmować decyzję czy wydajemy papier, czy pedeefa.
Rocky - Wto 25 Sie, 2009

idealnie by było jakby były 2 opcje :wink:
Stanzberg - Wto 25 Sie, 2009

Jako człowiek starej daty wolę jednak papier. 8)
ko0niu - Sob 29 Sie, 2009

Prawda jest taka: Robiąc zina w pdf i papierku trzeba się liczyć z tym, że gazetę KUPI 10 osób i troche kumpli autorów. Potem jeden chuj co kupił pdfa wrzuci to na serwer typu odsiebie.com rapidshare czy inny megaupload i udostępni na forum takim jak bezpieka czy choćby peb.pl. Oznacza to początek końca owej gazetki ponieważ mało kto w takiej sytuacji będzie kupował papier a autorzy dokładają do interesu. Wiadomo że nikt na tym nie rypie kasy ale miło jest nie być w plecy.
Stanzberg - Pon 31 Sie, 2009

To jest jedna strona medalu, druga jest taka, że gazeta to kawałek papieru, i tego się trzymajmy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group