PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Twój stosunek do Boga i wiary

lotnik - Śro 24 Sty, 2007

Nigdy nie przyjmuje koledy :|
wawrzon - Śro 24 Sty, 2007

a ja tak ale jebie mnie ta koleda. schodze na dol do pokoju starych, siedze ksiedzem 3 min i spadamdo siebie.
MS - Czw 25 Sty, 2007

Ja nie przyjmuje koledy od kiedy mieszkam na swoim. Rodzice wciaz praktykuja ten dziwny zwyczaj, chociaz do kosciola nie chodza.
lor - Sob 27 Sty, 2007

ja zawsze przyjmuje...wychodząc z założenia, że ksiądz też człowiek warto zobaczyć co ma do powiedzenia jeśli chodzi o normalne relacje międzyludzkie, a nie kazania z ambony...
a jak przy tym chce pochlapać obrus i dywany to przecież nic strasznego i prać też nie muszę bo to tylko woda

ulicznik - Sob 27 Sty, 2007

a ja jestem niewierzący. i tyle. :evil: :shock:
ciocia gienia - Śro 31 Sty, 2007

Nie wierzę i nie uwierze !
Mecenas - Czw 01 Lut, 2007

jak jestem u starych to siedzę na tej kolędzie, ale mnie to wkurwia,
co próbuje z księżulem pogadać to on mi pierdoli farmazony z katechizmu dla pierwszokomunistów,

xkrzysiekx - Czw 01 Lut, 2007

Mecenas napisał/a:
co próbuje z księżulem pogadać to on mi pierdoli farmazony z katechizmu dla pierwszokomunistów,

:lol:

punkroker - Czw 15 Lut, 2007

religia to jest selta . tak jak kryszna herakles itd .
Budyń - Pią 16 Lut, 2007

punkroker napisał/a:
religia to jest selta . tak jak kryszna herakles itd .

konkurs jeszcze jest?

Stanzberg - Pią 16 Lut, 2007

Chyba jego reaktywacja w tej sytuacji jest koniecznością wyższą. :P
Anonymous - Pią 16 Lut, 2007

Walić konkurs kiedy czarna msza? :P
Xiao Mei - Pią 16 Lut, 2007

Budyń napisał/a:
punkroker napisał/a:
religia to jest selta . tak jak kryszna herakles itd .

konkurs jeszcze jest?


Nie wiem skąd tu ten biedny Herakles sie wziął. Ale co do sekty to poniekad prawda. Kto sie nie zgadza, niech wyjasni czym rozni sie ruch religijny a sekciarski.

gooy - Pią 16 Lut, 2007

Xiao Mei napisał/a:
Kto sie nie zgadza, niech wyjasni czym rozni sie ruch religijny a sekciarski.

wikipedia twierdzi, ze:

Sekta (od łac. secta - kierunek, droga, postępowanie, zasady, stronnictwo, nauka, od sequi - iść za kimś, postępować, towarzyszyć) - określenie grupy wyznawców, których poglądy religijne są przez tradycyjne Kościoły uznane za nieoficjalne i niezgodne z oficjalną, dominującą doktryną.


wiec chyba glowna roznica jest taka, ze sekty nie zdobyly w odpowiednim miejscu i czasie wystarczajacego poparcia, zeby mogly byc oficjalna religia

Xiao Mei - Pią 16 Lut, 2007

gooy napisał/a:
Xiao Mei napisał/a:
Kto sie nie zgadza, niech wyjasni czym rozni sie ruch religijny a sekciarski.

wikipedia twierdzi, ze:

Sekta (od łac. secta - kierunek, droga, postępowanie, zasady, stronnictwo, nauka, od sequi - iść za kimś, postępować, towarzyszyć) - określenie grupy wyznawców, których poglądy religijne są przez tradycyjne Kościoły uznane za nieoficjalne i niezgodne z oficjalną, dominującą doktryną.


wiec chyba glowna roznica jest taka, ze sekty nie zdobyly w odpowiednim miejscu i czasie wystarczajacego poparcia, zeby mogly byc oficjalna religia


No tak. Proste, ze kk np. jehowych uzna za sekte, bo jak to tak..
ale ogolnie nie ma roznic, jest gra pojeciami, ktora ma posluzyc pewnym stronom do wartosciowania.

Świętopieprznięta - Sob 24 Lut, 2007

gdybym była facetem, napisałabym, że stosunek płciowy - ogólnie to pierdolę... Ale że nim nie jestem, napiszę, że jestem ateistką. Ostatnio nawet zastanawiam się, czy może również antyteistką.
Dzem - Sob 24 Lut, 2007

Wierzyc wierze jak najbardziej, ale kosciol jako instytucje to nie trawie.
100% Hate - Sob 24 Lut, 2007

Dzem napisał/a:
Wierzyc wierze jak najbardziej

Wstydź się i zapamiętaj: W punkrocku nie ma miejsca dla katoli!

Anonymous - Sob 24 Lut, 2007

jak wstaniemy rano, to idziemy do kościoła. pierwsze ławki.
Zwierz@k - Nie 25 Lut, 2007

a ja jutro pojde. i zasiada w pierwszej lawce, bo tam najbardziej lubie . I wcale bynajmniej nie zartuje....
Goblin - Nie 25 Lut, 2007

takoż ja pójdę, ale usiądę pewnie gdzieś w środku.
Wyrzutek - Nie 25 Lut, 2007

Ja wierze w Boga(dziwne?)ale kościół jako instytucja to gówno.Manipulują ludżmi w tych świątyniach i robią nam niewole z życia.Bóg jest ale nie na krżyżykach,nie na posągach i świątyniach tylko w nas,w powietrzu,wszędzie.Kościół i te inne instytucje już nawet pisać mi się nie chce jaki to syf.Po prostu LORD dał mi wolną wolę a nie 5 przykazań kościelnych.Tak samo świeta mnie wnerwiają ponieważ to ludzie powymyślali a nie Bóg.Moje zdanie...
Zwierz@k - Nie 25 Lut, 2007

Wyrzutek napisał/a:
w tych świątyniach i robią nam niewole z życia.


kurwa, bez picu, jak dzisiaj wróciłem z tego kościoła, czułem się jak po 12 godzinach pracy w auschwitz....

Goblin - Pon 26 Lut, 2007

Wyrzutek napisał/a:
w tych świątyniach i robią nam niewole z życia


w swej wolności mogę na własne życzenie tę wolność ograniczyć (co niniejszym czynię z pełną premedytacją) i myślę, że nikogo nie powinno to interesować...

Wyrzutek napisał/a:
Bóg jest ale nie na krżyżykach,nie na posągach i świątyniach tylko w nas


Przedstaw jakiś empiryczny dowód na potwierdzenie swojej tezy.

hellfuel - Pon 26 Lut, 2007

Okazało się, że św. Jerzy jest patronem skautingu i pomysł na dziarę poszedł się jebać. :x

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group