PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z zagranicy - Green Day

Stanzberg - Pią 15 Gru, 2006

Mnie też.
Ale to ONI w tym maczają palce.
Jakby wyrzucili te paski z ćwiekami, zapuścili włosy i ubrali się w tiule: nie byłoby tematu.

Extraordinary Girl - Nie 31 Gru, 2006

Ja uwielbiam ich kiedy byli młodzi i szaleni. Grali dla garstki wiernych fanow. Teraz ich muzyka troche za bardzo weszla w pop, ale i tak jak dla mnie jest mila dla ucha. Za czasow Dookie, Nimrod i International Superhits byli swietni. She' s a rebel - kocham ten utwor.


PS Jak dla mnie ich muzyka ma sens.. ale gusta i gusciki, prosze tylko mnei nie zjedzcie :)

Stanzberg - Nie 31 Gru, 2006

Kurwa jego faszystowska mać.
Kupiłem sobie wczoraj album "Punk. The Whole Story" napisany przez Debie Harry. Przeglądam, wertuję, wszystko OK, duże zdjęcia, spoko zaprojektowany, rozkminy o Sex Pistols, zadumki nad the Clash, info o Damned i tak przez setkę stron aż do ostatniego rozdziału.
Ostatni rozdział............................jest o Green Day'u. Jestem bliski rozpaczy, pojebało się staruszce w głowie, że opisuje coś takiego.
No nic, przeczytam, to zobaczę o co jej chodzi.

TheWorm - Nie 31 Gru, 2006

Spokojnie Stanzberg nie rozpaczaj, przeżyjesz to , weź kilka głębokich oddechów :D Jak przeczytasz już , to napisz o co jej chodzi ok ?
nerVous - Pon 01 Sty, 2007

Zawsze możesz wypierdolic te kilka stron i podarować jakiejś 14-sto letniej hot punk rebel girl 8) 8) 8)
Stanzberg - Pon 01 Sty, 2007

Nie ma mowy. To jest signum temporis, jakby nie patrzeć.
aszu - Pon 15 Sty, 2007

signum temporis? ze kurwa niby kim jest moja matka?!
Mecenas - Pon 15 Sty, 2007

bez przesady Stanzberg, to że tobie się nie podoba nie znaczy że nie jest to punkrock, ja mam tylko płytkę Insomniac i uważam że jest to dobra muza, dzięki niej przekonałem moją siostrę że punk to nie rzeźnia 8)
Nolan - Pon 15 Sty, 2007

Nie sprowadzaj siostry na zla droge! Przeto wszyscy wiedza ze PUNK=RZEZNIA! :lol:
wawrzon - Pon 15 Sty, 2007

dla mnie to smierdzacy pop z mtv. powiedz gdzue ty widzisz punka?
Mecenas - Pon 15 Sty, 2007

punk niejedno ma imię, AgnosticFront i Xray spex to dwa bieguny, poza tym Green Day gra szybko i na trzy akordy=punkrock
hellcat - Pon 15 Sty, 2007

Cytat:
poza tym Green Day gra szybko i na trzy akordy=punkrock


Nawet jeżeli, to jakiś taki..."ugrzeczniony" - zbyt ugrzeczniony jak na pankrok. O ile kiedyś mi nie przeszkadzali to teraz nimi żygam.

texpolar - Pon 15 Sty, 2007

Na moje Agnostic Front jest mało pankowe, ale spoko. może nie jest taki pojętny jeślki chodiz o muze AF niż myslalem...
Stanzberg - Pon 15 Sty, 2007

Wspominanie w tym temacie o AF już jest profanacją.
Dowcip polega nie na tym, czy Gay Day jest na 3 akordach czy 4, tylko czy jest to pankrok. :?:
Moim zdaniem, przypomina to wyreżyserowany spektakl próżności, który z pankrokiem ma zaiste niewiele wspólnego.
Na to mogli pozwolić sobie Pistolsi, im jedynym wybaczam.
Daysi ssa.

aszu napisał/a:
signum temporis? ze kurwa niby kim jest moja matka?!

Disce puer latinae!

wawrzon - Pon 15 Sty, 2007

racja. to sa kukielki z mtv. moze i graja sobie na 3 czy 4 akordach i chuj z tym.
tokio holel to tez punk rock?

Stanzberg - Pon 15 Sty, 2007

A boska Avril rozpierdalająca gitarą auta?
Pankrok :?:
:roll:

Melo - Czw 18 Sty, 2007

Nie no, przygladalem sie z dystansu waszej "dyskusji" i wkoncu stwierdzilem ze nie wytrzymam.

Wy sie uwazacie za punkowcow? TO POCZUJCIE SIE PUNKOLAMI i wyniescie cos z muzy GD. Ciekaw jestem czy chociaz jeden z was tutaj zna chociaz JEDEN txt gd, albo jedna plyte poza American Idiot(Tak! Sa takie!). Racja, nie ma nic bardziej wkurwiajacego niz 13nastolatka w koszulce American Idiot i naszywka Punx not Death, ale widze ze kilku tutaj "punkuf" niewiele sie rozni, pokaza wam w MTV teledysk Green Day, obok Tokio hotel i od razu cwele lykaja`aaaa to jest komercha, bo mtv i obok avril pokazali". No comment po prostu.

Pozatym smiechu warte jest pierdolenie o punkowosci zespolu na podstawie mocy przesteru :lol: i ilosci akordow :lol: Dla was liczy sie opluwanie publiki, rozpierdalanie gitar po scenach, wtedy to jest punk? To uswiadomie tu niektorych, liczy sie przekaz i zalozenia zespolu.

Sory ze przeklenstwa ale denerwuje jak cholera pierdolenie "truepunkowcow" na "punk"serwisie o czym o czym nie maja zielonego pojecia i opieraja swoje wypowiedzi na podstawie zaslyszanej piosenki na mtv(Tak, glownie do Ciebie to kieruje, Stanzberg[ps daj sobie bardziej punkoffy avatar, bo ten jest malo true])

Green Day to prawie 20 lat zajebistego grania, tyle co mam do powiedzenia.

*Mowiac Green Day mam na mysli kapele ktora grala do poczatku plyty AI, terazniejsze ich wyczyny juz mnie nie interesuja, calkowicie odeszli od swych korzeni, sa czyms innym.

Mecenas - Czw 18 Sty, 2007

no to weź mi melo powiedz jaki przekaz jest pankowy, bo ja na ten przykład twierdzę że co zespół to przekaz inny
Stanzberg - Czw 18 Sty, 2007

Melo napisał/a:
pierdolenie "truepunkowcow" na "punk"serwisie o czym o czym nie maja zielonego pojecia i opieraja swoje wypowiedzi na podstawie zaslyszanej piosenki na mtv(Tak, glownie do Ciebie to kieruje, Stanzberg[ps daj sobie bardziej punkoffy avatar, bo ten jest malo true])

Mój awatar jest wystarczająco true.
Wszystko co miałem do powiedzenia w tym temacie, już wyjawiłem. Tak się składa, że czasem jedna piosenka na MTV mówi więcej, niż biografia zespołu. Ale to nie do mnie, gdyż przesłuchałem w życiu kilka płyt GD i wystaw sobie, mniej więcej wiem o czym śpiewają.

Sami - Czw 18 Sty, 2007

Jeżeli GD to kurwa pank rok, to u mnie w szkole są same panki :/
Zawsze miałam dystans do tej kapeli... :/
Weźcie pod uwage Exploited, albo Ramzesa, a Green Day :/
Jak słysze, że GD to punk rock, to mnie kurwica bierze :/
Może jeszcze TH, Avril i Blog 27?

Stanzberg - Czw 18 Sty, 2007

Blog 27 to legendarna pankowa kapela, pierwsze ich koncerty supportował the Clash, jak jeszcze grali country. 8)
lotnik - Czw 18 Sty, 2007

Kurna jesli Green Day to nie punkrock to co to jest? Ja wiem ze mozna mowic ze to komercja, za duzo ich w MtV, ze duze koncerty graja itp.itd. No ale stwierdzenia ze to nie punkrock to przesada :|


I pisze to z perspektywy osoby ktora nielubi Green Daya (bo za malo spiewaja o szatanie :twisted: )

Sami - Czw 18 Sty, 2007

Nie wiem jaki to rodzaj muzyki, ale w każdym razie nie punkrock :/ :evil:

A co do komerchy, to sie zgadzam, a punkrock nikomu sie nie kojarzy z komerchą...

666 - Czw 18 Sty, 2007

Punkrock może i to jest - stylistycznie :wink:
lotnik - Czw 18 Sty, 2007

A pod koniec lat 80 gdy nikt ich nie znal i nie kojarzyl to tez nie grali punkrocka tylko byli komercja? ;)


Widze ze z wami to jest podobnie jak z zatwardzialymi ojofcami ktorzy twierdza ze anarcho kapele nie mialy nic wspolnego z punkrockiem (i analogicznie anarchopunkami ktorzy twierdza ze Oi!Music to nie punkrock tylko skinowska muza)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group