PUNK FORUM
Forum Punkowe

Zablokowane - Naiwno¶æ, polska specjalno¶æ.

revin - Sob 10 Cze, 2006
Temat postu: Naiwno¶æ, polska specjalno¶æ.
dlaczego jeste¶my naiwnym narodem ?
bnr - Sob 10 Cze, 2006

nr 1
MS - Pon 12 Cze, 2006

Wybralem ostatnie, chociaz to chyba bardziej lenistwo niz duma. A poza tym choc "jestem obywatelem ¶wiata, nie przywiazuje wagi do narodowo¶ci", to poki wiekszosc ludzi taka wage przywiazuje, nie mam zamiaru byc przez reszte zycia "gorszym" obywatelem (bo obcym). Moze za paredziesiat lat sytuacja sie zmieni, to kto wie...
kyh - Pon 12 Cze, 2006

Wybra³em ostatnie, ale nie ze wzglêdu na to, ¿e duma mnie rozpiera, a z innych powodów.

Je¶li mia³bym wyjechaæ z kraju, to tylko, dlatego, by rozpocz±æ "nowe ¿ycie", jakby mi siê tu wszystko zawali³o.

Chujowa ankieta, stronnicza :P

gooy - Pon 12 Cze, 2006
Temat postu: Re: Naiwno¶æ, polska specjalno¶æ.
revin napisa³/a:
dlaczego jeste¶my naiwnym narodem ?

a jestesmy/jestescie :?:

revin - Wto 13 Cze, 2006
Temat postu: Re: Naiwno¶æ, polska specjalno¶æ.
gooy napisa³/a:
revin napisa³/a:
dlaczego jeste¶my naiwnym narodem ?

a jestesmy/jestescie :?:



z ca³± stanowczo¶ci± stwierdzam, ¿e jako naród jeste¶my naiwni. u¿ywaj±c przeno¶ni, nie mamy krêg³os³upa. brak wzorców. polityczny haos. wszechogarniaj±ca g³upota i ciemnota spycha nas gdzie¶ na margines spo³eczeñstw europejskich.
najbardziej ¿a³osne jest to , ¿e politycy próbuja zrobiæ z tego atut, pogr±¿aj±c nas jeszcze bardziej w zacofaniu i ciemnocie. amen.

gooy - Wto 13 Cze, 2006
Temat postu: Re: Naiwno¶æ, polska specjalno¶æ.
revin napisa³/a:
nie mamy krêg³os³upa. brak wzorców.

a hans kloss :?: janek kos :?:

revin napisa³/a:
polityczny haos.

to bardziej cenisz sobie mongolski chanat, albo rzady pinoczeta :?:

revin napisa³/a:
wszechogarniaj±ca g³upota i ciemnota spycha nas gdzie¶ na margines spo³eczeñstw europejskich.

ja odnosze wrazenie, ze polacy mimo wszystko sa madrzejsi na tle ludow barbarzynskich europy zachodniej. chociaz moze to zalezy, kto wsrod jakich ludzi sie obraca.

naiwnych polakow jest sporo, daja sie po raz kolejny nabierac na bajki politykow, albo wkrecac w dziwne radykalne ideologie.
reszta albo sie tym znudzila i ma to w dupie, albo nie wierzy, ze to sie w ogole kiedykolwiek zmieni.
chyba czas na rewolucje do chuja :!: ;)

revin napisa³/a:
najbardziej ¿a³osne jest to , ¿e politycy próbuja zrobiæ z tego atut, pogr±¿aj±c nas jeszcze bardziej w zacofaniu i ciemnocie. amen.

politycy robia co moga, zeby zachecic ludzi do opuszczania naszego pieknego kraju. ale swiadomie tego nie robia. swiadomi tego raczej nawet nie sa.

revin - Wto 13 Cze, 2006

:D
MS - Wto 13 Cze, 2006
Temat postu: Re: Naiwno¶æ, polska specjalno¶æ.
gooy napisa³/a:
chyba czas na rewolucje do chuja :!: ;)
Tez mi sie nudzi :twisted:
gooy - Wto 13 Cze, 2006

to c'mon robimy barykade :P

slyszalem, ze dupy lec± na rewolucje ;)

Anonymous - Wto 13 Cze, 2006

Jestem g³upi.
MS - Wto 13 Cze, 2006

Obywatel napisa³/a:
Jestem g³upi.
To juz wiemy :-P


gooy napisa³/a:
slyszalem, ze dupy lec± na rewolucje ;-)
No. A ja slyszalem, ze "wybijanie szyb to bardzo fajne uczucie" :-D
Anonymous - Wto 13 Cze, 2006

MS napisa³/a:
A ja slyszalem, ze "wybijanie szyb to bardzo fajne uczucie"


potwierdzam. szczegolnie piescia :P /nie, nie pocialem sobie lap... ale we flek mialem wbity konkretny kawal szkla ;) /

gooy - ¦ro 14 Cze, 2006

dobra tylko pamietajcie, ze rewolucje najlepiej sie robi z dala od domu :P
MS - ¦ro 14 Cze, 2006

Zeby przypadkiem nie wybic swojej szyby? ;-)
Anonymous - ¦ro 14 Cze, 2006

ja "rewolucje" robilem zawsze na zdewastowanych budynkach do rozbiorki... ;) chociaz nie wiem czy niedlugo nie zaczniemy rewolucji o charakterze "politycznym" bo paru faszystowskich polmozgow sobie na zbyt wiele pozwalac zaczyna.
revin - Czw 15 Cze, 2006

rewolucja zaczyna siê i koñczy w g³owie rewolucjonisty. mechanizm systemu jest bezwzglêdny, pocha³ania wszystko i wszystkich. bez wyj±tku.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group