PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - Co ostatnio zawładnęło Waszymi głośnikami?

czadnoise - Śro 10 Gru, 2008

Cała nowa płyta zmazy "to NiemY" :D
czadnoise - Śro 10 Gru, 2008

nazik napisał/a:
Napisz jeszcze w 10 tematach, że słuchasz tej płyty ... niech wszyscy wiedzą, nie?


O co Ci chodzi? Jak tego teraz słucham to co mam napisać?
Nie mozna sie tym podzielić? Forum nie jest tylko dla Ciebie :!:

Anonymous - Śro 10 Gru, 2008

kiedyś gdzieś mieszkałam jakis czas i na moim bloku ktośmiał fantazję, aby walnąc napis kapeli batory. a gdzies tak może na 1,5 m wielkości każda litera. sprowokowana sięgnęłam i mi nie podeszło.

ARMIA

dis - Śro 10 Gru, 2008

neurosis z czasow, kiedy grali punka po linii amebix/rudimentary peni.
xkrzysiekx - Śro 10 Gru, 2008

metal maskara, a konkretnie Arch Enemy (kapela kolesia z grindowego Carcass)
Ryszard - Śro 10 Gru, 2008

O, tam jest ta babka na wokalu. Wartościowy zespół.
Odkurzam właśnie Decapitated, ale zanim poleci to jeszcze raz Faintest Idea.

Kapi - Śro 10 Gru, 2008

U mnie The Analogs aktualnie gra najczęściej
shiizaa - Śro 10 Gru, 2008

Nazik!
Przecież cała ekipa Analogsów to anarcho-pacyfiści, no!..

Mi dzisiaj jakoś tak podchodzi The Unseen..

Dev - Śro 10 Gru, 2008

shiizaa napisał/a:
Mi dzisiaj jakoś tak podchodzi The Unseen..


mi zawsze podchodzi, ale dziś u mnie łupią GBH :twisted:

Anonymous - Czw 11 Gru, 2008

beyond pink
xkrzysiekx - Czw 11 Gru, 2008

ostatnio przede wszystkim dwie płyty:

EXTREME NOISE TERROR "BACK TO THE ROOTS" (best/fuck off ;)

EXTREME NOISE TERROR "WHY?" (druga płyta, połączone sioły ENT i Napalm Death - dla mnie jest to absolutne opus magnum jesli idzie o crust/grind)

probuje sie przekonac do CURSED "II" i na razie wychdozi tak sobie, noa le ja tam do takiego powiedzmy neocrustującego hc podchodze generlanie z rezerwą, nawet jeśli - jak w tym wypadku - mamy tez dużo sludge`u, a w bandzie udzielaja sie ludzie z Left For Dead

dis - Czw 11 Gru, 2008

natalia 2 napisał/a:
beyond pink


ty znasz takie rzeczy? ;)

od rana hellshock, skarp, stormcrow, eyehategod, grief... a teraz bedzie infekcja i ostatnie smar sw, a przed snem neurosis i sunn o))).

Kapi - Czw 11 Gru, 2008

Nazik a jak ktoś słucha punka to nie może mu wpaść w ucho mózyka Oi'ów? .. dziwne. wszystkiego sie czepiacie w tych czasach
gooy - Czw 11 Gru, 2008

Kapi napisał/a:
Nazik a jak ktoś słucha punka to nie może mu wpaść w ucho mózyka Oi'ów? .. dziwne. wszystkiego sie czepiacie w tych czasach

ale paskudne czasy... :roll:
a w temacie: chujemuje

Arl - Czw 11 Gru, 2008

Kapi napisał/a:
wszystkiego sie czepiacie w tych czasach

nie to co dawniej... ach ten bunty o mundurki
u mnie caly dzień:
Bison b.c. (hardcore metal), kawal grania z kopnieciem

Stachu - Czw 11 Gru, 2008

Ja sie teraz wsluchuje we włochatego, zielone żabki, system of a down, smar sw i vivaldiego 8) I niech nikt nie pierdoli ze klasyka umarla!!!
Zwierz@k - Pią 12 Gru, 2008

jesteś głupi
Anonymous - Pią 12 Gru, 2008

a ktoś mówi, że umarła?
Vróbel - Pią 12 Gru, 2008

nielegale , ths klika
Stanzberg - Pią 12 Gru, 2008

Nowy AntiDread- pozytywne zaskoczenie; ale nadal coś mi w nich przeszkadza - może fakt, że nadają się już do prawie każdego radia. :lol:
xkrzysiekx - Pią 12 Gru, 2008

tylko, ze nikt ich jakoś nie gra ;) w przeciwnstwie do np. Analogs

u mnie roznie, od macedońskiego FPO (fastcore) do islandzkiego Mum (emotronica)

100% Hate - Pią 12 Gru, 2008

xkrzysiekx napisał/a:
że teksty Apatii traktują wyłącznie o prawach zwierząt i walkce z faszyzmem (nie pomyliło sie wam z Włochatym?). gusta gustami, ignorancja i zupełnei nieuzasadniona arogancja to drugie.

Przeczytaj sobie wypowiedzi swoje czy najtera o oi! music czy 77 /nawet w tym temacie/ - a potem pisz o ignorancji i nieuzasadnionej arogancji.

W sumie jakby je zebrać do kupy, to wyszłoby bardziej kompromitująco - a już na pewno bardziej stereotypowo - niż ten topic o apatii.

xkrzysiekx - Pią 12 Gru, 2008

codo mnie to się moge zgodizć, ze względu na nieuzasadnione (lub uzasadnione wątpliwa wiedzą z forum streetmusic i jedna mp3 koncertową marnej jakosci, którą znajomy siedzacy w "ulicznych " klimatach ostroznie i ze zdziwieniem, ale jednak okreslil jako Junkers - podobnei jak to napisano na wspomianym forum. do tej pory to nei jasna sytuacja wumie, chco Junkers ponoc spoko ekipa, co potwiedził tez Kamil aka riot) ploty o Junkers. Większych głupot najtera nie pamietam,a le w sumei możesz choć skrótowo przypomnieć niektóre, choć w zarysie, tak jak ja w przypadku Mecensa zrobiłem. nic na to nei poradze, że z polskiego oi!a podchodzi mi w zasadzie tylko Analogs z pierwszych dwóch płyt. co do 77 to w zasadzie lubię głównie X Ray Spex (o czym pisałem) i wczesne The Clash (jednak najbardziej pierwsza płyta), z epigonów różnej maści to Dumbs (Ramones to 77? chuj tam wie), momentami nawet PDS a zagranicznych neich będzie Zona A, ale genralnie nie jest moja nuta.

jeśli psialiśmy bzdury to raczje głównei o chuligańskim punku czy tma o!u, któy dla nas ejst buractwem, podbnie jak conservative punk/oi! z takimi tuzmai jak Kombinat 86 czy Prawy Prosty

oczywiscie zgadzam się, ze poziom argumentów często w stylu "oni grają an skłotach? jebac ich!" albo "widziałem ich na plakacie z BTM? do piachu!", ale cóż...w pewnych kwestiach nigdy sie nie dogadamy

100% Hate - Pią 12 Gru, 2008

Chodziło mi raczej o podobny sposób operowania stereotypami. W jednych kręgach Apatia to kapela śpiewająca tylko o antyfaszyźmie i prawach zwierząt, a w innych kapele oi! czy 77 śpiewają tylko o ruchaniu lasek albo piciu piwa.
Stanzberg - Pią 12 Gru, 2008

Cytat:
conservative punk/oi! z takimi tuzmai jak Kombinat 86
Bzdura - Kombinat 86 to nie jest conservative punk.
Właściwie - nie był - bo wczoraj się rozpadli. :(

Hejt napisał/a:
W jednych kręgach Apatia to kapela śpiewająca tylko o antyfaszyźmie i prawach zwierząt, a w innych kapele oi! czy 77 śpiewają tylko o ruchaniu lasek albo piciu piwa.
Oba podejścia są jednakowo kalekie i ubogie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group