PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - Co ostatnio zawładnęło Waszymi głośnikami?

Stanzberg - Pon 09 Paź, 2006

Przesłuchałem sobie dzisiaj 2 kasety ze starożytności: pierwszą kasetkę Złodziei Rowerów i Ultimo Kliniki.
Zaprawdę, nie wiem jak mogło mi się to kiedyś podobać. Padaka na całej linii, w drugim przypadku powiedzieć o tej kapeli punk to pochwalić nad miarę.

Anonymous - Pon 09 Paź, 2006

na szczescie wole dzielic muzyke w uproszczeniu na dobra i chujowa, a nie punk i niepunk, dlatego do kliniki caly czas moge miec spory sentyment uwazajac ultimo za bardzo fajny i klimatyczny album.

u mnie aktualnie botch goscil, teraz cisza... zaraz ja czyms wypelnie. moze neurosis?

bnr - Pon 09 Paź, 2006

klinika jest w porzadku, boli mnie tylko, ze gdzies przejebalem wszytsko, co mialem

ale klinika byla ok

Agresor - Pon 09 Paź, 2006

Klinika jest zajebista aczkolwiek tego albumu "Ultimo" nie słyszałem.
geerwazy - Pon 09 Paź, 2006

tony montanas
buri - Pon 09 Paź, 2006

PITBULLFARM
Zwierz@k - Pon 09 Paź, 2006

musze kupic jakies nwoe plytki, bo w kolko katuje to samo.
social, bones, dkm, hedhunters

hodei - Pon 09 Paź, 2006

buena vista social club- tradycyjna muzyka kubańska rodem z Havany w kategorii folku z różnych stron świata od zawsze w czołówce.
Marguz - Pon 09 Paź, 2006

Sepultura ino jeszcze stara z Maxem, hmm cóż poza tym Jacka Kleyffa, Garczarka ostatnio też dość często.
szaber - Wto 10 Paź, 2006

Wczoraj natknęłam się na Pustki "Słabość chwilowa" i teraz cały czas siedzi mi to w głowie. Fajny kawałek.
Stanzberg - Wto 10 Paź, 2006

nc napisał/a:
do kliniki caly czas moge miec spory sentyment uwazajac ultimo za bardzo fajny i klimatyczny album.

Z daleka kijem tego nie dotknę, dziękuję panu serdecznie.
Atak kiły. Wokalistka tak pięknie śpiewa, że wolę koty w marcu. Muzycznie i brzmieniowo to są jaja z panków, tak to odbieram. Aż się dziwię, że takie zespoły cieszą się jakąkolwiek popularnością i ktoś je wydaje........
A teksty?? Kurwa, brak słów.

Anonymous - Wto 10 Paź, 2006

Stanzberg napisał/a:
A teksty?? Kurwa, brak słów.


a ja bym jednak prosil o pare slow, bo kilka swietnych motywow mam w glowie do tej pory /chocby "umierac posrod cuchnacego bagna, kaleczyc nogi o polamane krzyze"/. mimo niezlego osluchania na bardzo roznych frontach rowniez nie mam wokalistom wiele do zarzucenia - troche falszuja, jak na punk rock przystalo, a sformuowania "jaja z pankow" w takim ujeciu to chyba nigdy nie zrozumiem... raczej mi sie to z cymesami roznymi kojarzy. muza podobac sie nie musi, ale na moj gust jest ok; ma swoj brudny, melancholijny klimat.

saudi napisał/a:
Stanzberg napisał/a:
Ultimo Kliniki.


kila w zasadzie, tak samo jak ostatnia epka "Karate Pogo" - zero pomyslu. Dobry okres tej kapelki to cala plyta "Tourdion" (te kawalki odkad sie ukazaly, chyba nigdy mi sie nie znudza ;) ) - i na tym koniec :)


wez mnie nie rozsmieszaj... polowa tourdion to ladniej nagrane, ale poza tym praktycznie nie ruszone aranzacje z ultimo :lol: nie podoba sie - ok, nie musi... ale do cholery, przestancie pierdolic jak jacys podstarzali malkonenci :!:

buri - Wto 10 Paź, 2006

Midgards Söner - Fä Dör
:faja:

B84 - Wto 10 Paź, 2006

Cytat:
Midgards Söner - Fä Dör

naziol :P


u mnie ostatnio The Damned - Alone Again Or z zajebistym Eloise :)

Dev - Wto 10 Paź, 2006

Brudne Dzieci Sida odżyły na nowo po pół roku niesłuchania :wink:
majKel - Wto 10 Paź, 2006

emery.. :oops:
saudi - Śro 11 Paź, 2006

Stanzberg napisał/a:
Ultimo Kliniki.


kila w zasadzie, tak samo jak ostatnia epka "Karate Pogo" - zero pomyslu. Dobry okres tej kapelki to cala plyta "Tourdion" (te kawalki odkad sie ukazaly, chyba nigdy mi sie nie znudza ;) ) - i na tym koniec :)
Co przyniesie nowa plyta i przede wszystkim kiedy :?: - czas pokaze :P

Wojtus - Czw 12 Paź, 2006

Sorcerer. Bo Polski metal jeszcze nie umarł ;
"...
Przysięgam na Święte Słońce,
na jego promienny blask,
Zmiażdże wrogów tysiące,
dziś skończy się ich czas
..."

buri - Czw 12 Paź, 2006

Something Like Elvis i ich "Cigarette smoke phantom". ta płyta mnie rozpierdala
Dev - Czw 12 Paź, 2006

Tilt - Jeszcze będzie przepięknie.
Stanzberg - Czw 12 Paź, 2006

The Casualties - Under Attack.
Od dwóch dni leci wyłącznie to. :twisted:

miqal - Czw 12 Paź, 2006

AFI - Sing For Sorrow - świetne melodie
gekon - Czw 12 Paź, 2006

profanacja
the bill
zielone żabki
i inne zwierzątki : )

szaber - Pią 13 Paź, 2006

"Show must go on"
baka - Pią 13 Paź, 2006

social distortion?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group