PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - Cool kids of Death !!!!

electropunk - Sob 09 Cze, 2007

Mecenas napisał/a:
bawiło się ze 20 osób na jakiś 1000 obecnych

Jeden z 2-u dzie Stu

Hagen - Wto 10 Lis, 2009

No to ja będę po stronie mniejszości z tego, co widzę i powiem, że ich lubię :P .
Nie powalają, szczególnie ostatnia płyta żalowa, ale generalnie jak mnie bierze nastrój na coś spokojnieszego, to czasami po nich sięgam. Mam ich płytę "2006" i cały zasób YouTuba.
Wystarczy :) .

Cyb - Wto 10 Lis, 2009

mi się podoba cover chłopiec z plasteliny w ich wykonaniu .....i tyle :) ) choc musze przyznac, ze kiedys to sie sluchalo czasem
Zwierz@k - Wto 10 Lis, 2009

pierwszą płytę nawet wciągąłem w swoim czasie
z drugiej tylko niektóre numery
3 nie mogłem oprzesłuchać do końca.

Foxy 68 - Wto 10 Lis, 2009

Ja swego czasu sprzedałem ich pierwszą płytę za 50pln a za drugim razem już za 100 :lol: Jedynke przesłuchałem,dwójki nie ruszyłem tak samo trzeciej. Fajnie jedynie,że nagrywają to w chałupie.
Stanzberg - Czw 12 Lis, 2009

Nie tykam kijem nawet.
Zwierz@k - Czw 12 Lis, 2009

Foxy 68 napisał/a:
Ja swego czasu sprzedałem ich pierwszą płytę za 50pln a za drugim razem już za 100 :lol:

:?: :?: :?: jak to?

ko0niu - Pią 13 Lis, 2009

Browar nie zmyśla, tak to wygląda:

http://www.allegro.pl/ite...rdzo_dobry.html

wydaje mi się że płyta musiała wyjść nie za dużym nakładem a teraz w pewnych kręgach jest otoczona kolekcjonerskim kultem.

Foxy 68 - Pią 13 Lis, 2009

Zwierz@k napisał/a:
jak to?

Normalnie,tak jak Dead Kennedys kupione za 15pln i sprzedane za 350 :lol: :lol: :lol:
Mam nosa do dobrych drobnych biznesów,ot co :wink:

ko0niu napisał/a:
Browar nie zmyśla

Ja nigdy nie zmyślam :twisted:

Chyba mam jeszcze jedną czy dwie sztuki, jak mnie brak kasy przyciśnie to też się puści :wink:

Zwierz@k - Pią 13 Lis, 2009

ko0niu napisał/a:
Browar nie zmyśla, tak to wygląda:

kurwaaaa, a ja ta plyte oddąłem komuś w prezencie, faakkkk. :lol: :lol: :lol:

Foxy 68 - Pią 13 Lis, 2009

Dobrze,że nie mi :lol:
wawrzon - Sob 14 Lis, 2009

ja mam dwójeczke... ale nie sprzedam
Foxy 68 - Sob 14 Lis, 2009

bo 20 zeta dostaniesz maximum :lol:
Foxy 68 - Sob 14 Lis, 2009

i to przy dobrym wietrze. bardzo dobrym.
wawrzon - Nie 15 Lis, 2009

no... jeszcze się nie opłaca :)
Zuzanna - Sob 05 Mar, 2011

Nie no, w sumie, to tekstowo nie jest źle... Więc nawet treść ok, jeśli chodzi o mnie (przesłuchałam jedną płytę, wybaczcie niewiedzę), tylko z formą kiepsko. Nie odpowiada mi ta cukierkowość, nawet przekleństwa z ust wokalisty brzmią sztucznie. Wszystko przesłodzone, wnerwiająco przesłodzone. Na jednej linii z hepisedem i jakimś tam kumkiem olikiem (?), popularnymi ostatnio w kręgach, mówiących o sobie 'łi ar so alternatiw'...
Szo - Wto 08 Mar, 2011

Cytat:
ja ich widziałęm na pankowej orkiestrze, publika rzucała w nich butelkami i papierami, gwizdali i w ogóle, byli tak wkurwieni że zagrali zajebiście, bawiło się ze 20 osób na jakiś 1000 obecnych


A rzucała, z tego co pamiętam, dlatego, że grali po Włochatym (albo KSU - nie jestem pewien). Nieostrożność organizatora, w ustawieniu kolejności.

Ale poczułem wtedy nutkę sympatii do nich - że nie przerwali koncertu, tylko rzucali te butelki (plastiki z wodą, nie z benzyną :) ) z powrotem w publikę.

Gain Kain - Wto 08 Mar, 2011

co ta spierdolina tu robi? :lol:
Stanzberg - Wto 08 Mar, 2011

Temat założony przez Burtona. :misiek: :ziew:
magdalenik - Śro 09 Mar, 2011

nie cierpię tej "kapeli".

byłam prawie 10 lat temu na koncercie nie pamiętam jakich kapel dokładnie, ale cool kids of death grali jako pierwsi (albo i nie pierwsi :P ). nikt prawie ich nie znał, zaczynali dopiero "karierę". chłopaczek na wokalu strzelał fochy i śpiewał stojąc tyłem do publiki oraz walił głupie teksty. tak więc publika się wkurwiła. zaczęliśmy rzucać w nich czym popadnie. w końcu zeszli ze sceny. i od tej pory ich nie lubię :lol:

---
edit
o, szo też o tym wspomniał. teraz zauważyłam :oops: :razz:

---
i mam już. jeśli faktycznie kolejność była taka, to brawo dla organizatora :lol:
moja pamięć nie zarejestrowała faktu, że ktoś taką gafę popełnił, no ale zdarza się.

"UK Subs, Vibrators, Oi Polloi, Defekt Muzgó, KSU, Cool Kids Of Death, Psy Wojny, Blade Loki, Abaddon, Farben Lehre, Plebania, Myszka, Włochaty, oraz Cela nr. 3."

zachariasz - Śro 09 Mar, 2011

magdalenik napisał/a:

"UK Subs, Vibrators, Oi Polloi, Defekt Muzgó, KSU, Cool Kids Of Death, Psy Wojny, Blade Loki, Abaddon, Farben Lehre, Plebania, Myszka, Włochaty, oraz Cela nr. 3."


No to na wejściu mieli przejebane :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group