PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - Cool kids of Death !!!!

Maciek - Nie 07 Maj, 2006

pare n umrow z pierwszej pyltki jest okay-pewna czesx pod wzgledem muzycznym jest spoko inne kawalki to dobra zabwawa slowami
druga zasysa
trzecierj nie sluchalem

conroy - Nie 07 Maj, 2006

Takie tam brzdąkanie, ale "chujowe" to za mocne słowo. Ja bym najwyżej powiedział "gówno", bo są gorsze rzeczy.
nerka - Nie 07 Maj, 2006

conroy napisał/a:
Takie tam brzdąkanie, ale "chujowe" to za mocne słowo. Ja bym najwyżej powiedział "gówno", bo są gorsze rzeczy.

chuj stoi w klasyfikacji gorzej od gówna. zanotowac :!: :idea:

Biskot - Nie 07 Maj, 2006

ja osobiscie bardzo szanuje ten zespul ogladalem o nich film na tvp "kulrura" kawalki ktore lubie to "generacja nic" "butelki z bezyna i kamienie" i "kurwa na telefon" ale ogulnie to punk rocka nie graja (moim zdaniem) i
Agrrafka - Wto 09 Maj, 2006

Zespol taki sobie, pare kawalkow ze starszych plyt slyszalam i nie byly takie zle, slyszalam gorsze :)
Chwast - Wto 09 Maj, 2006

mnie się wydaje ze żeby kulki polubic to trzeba je poznać.. To nie jest taki poppunk jak Green Day czy good charlotte, i nie od razu każdemu wpada w ucho... mnie osobiście bardziej od muzyki podobaja się ich teskty lubie je inetrpretować ;)
cykcyk - Wto 09 Maj, 2006

Fajny zespol, ale napewno nie punkowy. Graja teraz i w Poznaniu, i w Gorzowie ale przez obowiazki szkolne nie moge zawitac. A chcialbym w koncu zobaczyc jak na zywo sobie radza
Maciek - Śro 10 Maj, 2006

cykcyk napisał/a:
A chcialbym w koncu zobaczyc jak na zywo sobie radza

Nie wiem jak teraz, ale kiedyś przester wokalu robili sobie przez megafon :P

centrala - Śro 10 Maj, 2006

lubie pare kawalkow z pierwszej plyty. z drugiej zadnego, reszty nie slyszalam
Blondas77 - Czw 11 Maj, 2006

beszambelan napisał/a:
tego chyba słuchają swetry z politechniki na zmianę z równie punkowym happysad Wink

nie znoszę.


Popieram :faja:

Anonymous - Czw 11 Maj, 2006

cykcyk napisał/a:
Fajny zespol, ale napewno nie punkowy.

burton - Sob 20 Maj, 2006

mad_dokk napisał/a:
CKoD to gówno.
.


o sex pistols i ramones też też tak kiedys mowili :?

Tim Finnegan - Sob 20 Maj, 2006

O kelly family tez i co z tego?
Nikodem15 - Sob 20 Maj, 2006

Nie przepadam.
Stanzberg - Nie 28 Maj, 2006

Przypominam, że o Ramonesach mówili tak krytycy muzyczni i dziennikarze, a nie uliczne panki. Porównywanie Cool Kids of Shit do The Ramones zakrawa mi na faszystowską prowokację. CKOD to syf i lis, który ma tyle wspólnego z punk rockiem, co Natka Kukulska z grind corem. Jak się robi taki rozkrok między estetyką brudu i komerchą, to siłą rzeczy trzeba się wyjebać.
Szanuj się chłopaku! Takie rzeczy śmierdzą na kilometr i omija się je instynktownie.

paul997 - Nie 28 Maj, 2006

pff, jak byl ten temat na http://www.punk-forum.prv.pl/ to odrazu go wyjebalem 8)
Junkie_men - Pią 13 Kwi, 2007

CKOD to nie żaden punk tylko czysta polska alternatywa.
Mi osobiscie przypadli do gustu i uważam ze 3 płyty jakie dotad wydali stoją na równym wysokim poziomie.

Cytat:
teledyski-jescze większa lipa

A jaki oglądałas???
Ich najnowszy teledysk "Spaliny" jest mianowany do najlepszego klipu roku w polsce 8)

Quostek - Pią 13 Kwi, 2007

Stanzberg napisał/a:
CKOD to syf i lis, który ma tyle wspólnego z punk rockiem, co Natka Kukulska z grind corem.


Dobre! xD

Nie lubię CKOD. Byłem kiedyś na koncercie - grali za darmochę, to poszedłem. Gówno straszne.

Gecko - Pią 13 Kwi, 2007

Zadnej płyty nie slyszałem, ale byłem na koncercie. Chujnia jakich mało, wolałbym już być na reaktywowanym WC :lol:
Junkie_men - Pią 13 Kwi, 2007

Cytat:
Nie lubię CKOD. Byłem kiedyś na koncercie - grali za darmochę, to poszedłem. Gówno straszne.


Jak grali za friko to pewnie na jakiejś otwartej imprezie ,więc nie ma sie co dziwić że słabo wypadli przy polskim słabym nagłosnieniu.
To jest zespół klubowy i tam ich gra jest najbardziej doceniana, choć i ja uważam że koncertowo do orłów nie należa, najwieszky minus to olewanie publiki.

Quostek - Pią 13 Kwi, 2007

Junkie_men napisał/a:
Jak grali za friko to pewnie na jakiejś otwartej imprezie


A nie. W klubie grali.

Mecenas - Pią 13 Kwi, 2007

ja ich widziałęm na pankowej orkiestrze, publika rzucała w nich butelkami i papierami, gwizdali i w ogóle, byli tak wkurwieni że zagrali zajebiście, bawiło się ze 20 osób na jakiś 1000 obecnych
poka - Czw 03 Maj, 2007

Grać chłopaki może i potrafią, ale na pewno nie punkrocka :wink:
Alonso - Nie 27 Maj, 2007

Jak dla mnie COD to pokazówka...pseudo punk :| ......tyle. :!:
no_future - Czw 31 Maj, 2007

Alonso napisał/a:
Jak dla mnie COD to pokazówka...pseudo punk ......tyle.

tego nawet do pseudo punku nie mozna zaliczyc :) ogolnie nieciekawy zespol.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group