PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - Cool kids of Death !!!!

burton - Czw 04 Maj, 2006
Temat postu: Cool kids of Death !!!!
Polski zespół punkowy pochodzący z Łodzi- mi się podoba bardzo. Ma na swoim koncie cztery płyty .w tym roku wydał ostatnią ,,2006'' . Teraz to jeden z lepszych zespołów punk-rockowych w kraju (moim zdaniem :P )
A wy co o nich sądzicie ?

Blekit - Czw 04 Maj, 2006

sądzę, że to nie jest pankrok, panie
podobał misię kawałek "generacja nic", ogólnie bardzo średnio

Budyń - Czw 04 Maj, 2006

sami się od punka odcinają, chociaż grają (grali?) czasem na punkowych imprezach, a płyty tak naprawdę 3 tylko, bo jedna to składanka z pierwszych dwóch płyt przeznaczona na rynek niemiecki. Lubię w małych ilościach posłuchać w domu, koncertowo to raczej nieporozumienie, choć trudno mi oceniać - tylko raz ich widziałem na żywo (przed New Model Army w zeszłym roku).
hellfuel - Czw 04 Maj, 2006

Z pierwszej płyty wyrwałbym 2 może 3 kawałki dobre do pokrzyczenia w aucie. Znakomita recenzja drugiej płyty jest tutaj
http://www.screenagers.pl...ion=show&id=210

maciek333 - Czw 04 Maj, 2006

no jakies 2 czy 3 lata temu mieli koncert na białostockim squacie decentrum to było dopiero dziwne
ale ogolnie nie lubie jakies tam kawalki z pierwszej plyty byly fajne ale zespol byl tak nachalnie lansowany wszedzie nawet w jakichs babskich pismach typu elle czy inny syf
punkowym (czyli należaćym do sceny punk) bym go nie nazwał

Przybysz - Czw 04 Maj, 2006

Nie lubie kul kids
beszambelan - Czw 04 Maj, 2006

tego chyba słuchają swetry z politechniki na zmianę z równie punkowym happysad ;)

nie znoszę.

geerwazy - Czw 04 Maj, 2006

podoba mi sie tylko kawałek "kręcimy się w kółko".
Jules Winnfield - Czw 04 Maj, 2006

beszambelan napisał/a:
tego chyba słuchają swetry z politechniki na zmianę z równie punkowym happysad

spierdalaj :lol:

geerwazy - Czw 04 Maj, 2006

załóż sweter :lol:
alutka - Czw 04 Maj, 2006

muzyka-lipa, tylko kawałek "butelki z banzyną" tak nawet mi się podobał
teledyski-jescze większa lipa

wariat - Czw 04 Maj, 2006

beszambelan napisał/a:

nie znoszę.

michass - Czw 04 Maj, 2006

Chujowe.
Agresor - Czw 04 Maj, 2006

Zjebane :!:
obv - Czw 04 Maj, 2006

pare fajnych kawałków, niektóre piosenki maja fajny klimat, przesłuchałem pare razy, jakoś nie ciągnie mnie zeby sluchać dalej


alutka napisał/a:
"butelki z banzyną" tak nawet mi się podobał

Łukasz BdK - Czw 04 Maj, 2006

jestem na nie
a teraz kiedy w ramach promocji nowej płyty jest ich wszędzie w pizdu pełno to już w ogóle sama nazwa mnie wkurwia :)
zobaczymy jak to na żywo wypada niedługo... wątpię żeby mi się spodobało.

Tim Finnegan - Czw 04 Maj, 2006

Kiedys z ciekawosci porzyczxylem od kumpla ich plyte i nawet nie przesluchalem calej. Gowno.
burton - Pią 05 Maj, 2006

Chociaż cool kids of death to jeden z moich ulubionych zespołów nie będę polemizował z tymi co go oczerniają, nie wiedząc o nim NIC.
maciek333 - Pią 05 Maj, 2006

wiemy przeciez piszą ludzie że przesłuchali całą płyte a co mają wiedziec wiecej jakich kosmetykow używają nasi zagniewani buntownicy :lol:
mad_dokk - Pią 05 Maj, 2006

CKoD to gówno.
do recenzji starczy mi to co słyszę.

maciek333 napisał/a:
wiemy przeciez piszą ludzie że przesłuchali całą płyte a co mają wiedziec wiecej jakich kosmetykow używają nasi zagniewani buntownicy

Chwast - Pią 05 Maj, 2006

Jules Winnfield napisał/a:
beszambelan napisał/a:
tego chyba słuchają swetry z politechniki na zmianę z równie punkowym happysad

spierdalaj :lol:
no własńnie! ;/
burton - Pią 05 Maj, 2006

Obywatel napisał/a:
Kurwa, kolejny obrażony fanatyk jednego zespołu. :lol: Dogadaj się z Paulą i Dexterem, koleś. Macie wiele wspólnego.


Najłatwiej oczerniać, gorzej z przykładami ... (Wiem wiem- komercja....BRRR. Sam dzwięk tego słowa mnie przeraża .Nie jestem fanatykiem tego zespołu ale po tym co powiedzieliście, nie można wywnioskować dlaczego jest on tak do dupy...

judzik - Pią 05 Maj, 2006

burton napisał/a:
Chociaż cool kids of death to jeden z moich ulubionych zespołów nie będę polemizował z tymi co go oczerniają, nie wiedząc o nim NIC.


a co powinniśmy o nim wiedzieć? :wink:
może nas oświecisz? Dexter przygotował długą przemowe i kiedy ktoś mówił że jego zespół jest komercyjny to ją wklejał :lol:
może pójdziesz jego śladem 8)

P.S. Ja osobiscie lubie CKOD. przynajmniej tą ich drugą płyte. reszta kiepska raczej. Ale za dużo o nich nie wiem..jedynie opinie innych..chętnie bym się czegoś dowiedział! więc dawaj! 8)

Tim Finnegan - Pią 05 Maj, 2006

burton napisał/a:
Obywatel napisał/a:
Kurwa, kolejny obrażony fanatyk jednego zespołu. :lol: Dogadaj się z Paulą i Dexterem, koleś. Macie wiele wspólnego.


Najłatwiej oczerniać, gorzej z przykładami ... (Wiem wiem- komercja....BRRR. Sam dzwięk tego słowa mnie przeraża .Nie jestem fanatykiem tego zespołu ale po tym co powiedzieliście, nie można wywnioskować dlaczego jest on tak do dupy...


A jakie tu przyklady? Graja chujowo i mi sie nie podobaja. Mam w dupie to, czy sa komercyjni. Inna sprawa, ze gdyby nie bylo o nich tak glosno w mediach, to pewnie nawet bym nie wiedzial, ze cos takiego istnieje.

bnr - Sob 06 Maj, 2006

Moja byla dziewczyna tego sluchala i nawet mi plyte pozyczyla.
Plyta (to jest ten ich pierwszy lp) od roku lezy w szufladzie i nie zostala nawet raz przesluchana :oops: O wiele bardziej boli jednak fakt, iz ja pozyczylem jej moje Komety, ktorych rowniez od roku nie widzialem :x


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group