PUNK FORUM
Forum Punkowe

Miłość & Seks - komplementy

QkiZ - Nie 22 Lip, 2007

zwierzak napisał/a:
i tylko dlatego?

nie tylko dlatego. stwierdzam fakty mówiąc jej komplementy. ale chęć dowartościowania jest jednym z powodów.

fusy - Nie 05 Sie, 2007

hodei, faktycznie to jest piekny komplement, a kazdy inny wypada blado, jest banalny przy tym...masz szczescie...
heroina - Pon 06 Sie, 2007

a mnie podrywają zawsze na moje okulary... :? zawsze sie zaczyna od "oooo... ale masz fajne okulary" a potem jakos idzie :wink:
Anarchija - Pią 17 Sie, 2007

fajnie kiedy sa szczere, mniej fajnie kiedy sa na sile, tudziez wazeliniarskie.
jeden stary wyjadacz mi powiedzial, ze "jestem kobieta, ktora do zabojstwa prowadzi" :D moze i oklepane, ale zawsze mile.

alfa - Wto 18 Gru, 2007

"Mój" facet powiedział mi ostatnio, że kocha mnie za to jaka jestem i to było piękne.
Frytka - Wto 18 Gru, 2007

owszem-lubię komplementy...ale zależy od kogo.
alfa - Wto 18 Gru, 2007

Cytat:
owszem-lubię komplementy...ale zależy od kogo
.
:lol: no tak, to ma kluczowe znaczenie. Kiedyś po koncercie wracałam nocnym z bandą nałojonych dyskomanów, standart. Jeden spytał czy bym się nie posunęła to by sobie też usiadł, pomyślalam ok. co mi szkodzi, ścisnęliśmy się, klapnął obok i zaczął się do mnie kleić. Ściągnęłam z siebie jego łapsko, a on do mnie zdziwiony
- Nie lubisz pieszczot?
- Lubię ale zależy w czyim wykonaniu - odpowiedziałam mu.

Zwierz@k - Wto 18 Gru, 2007

strasznie fajnie.
alfa - Wto 18 Gru, 2007

"Mój" facet pisze fajne sms-y, ale w takiej ilości, że zapchał mi skrzynkę. Z bólem serca musiałam zacząć niektóre kasować. Szkoda mi ich było więc kupiłam sobie zeszyt i przepisałam wszystkie sms-y od niego 8) Spisywałam sobie jakieś bieżące gdy zadzwonił. Spytał co robię. Zaśmiałam się zażenowana i ponieważ nie umiem kłamać, powiedziałam, że akurat w tym momencie przepisuję sms-y od niego.
- No coś ty, kasuj je - rzucił
- przecież są piękne - odpowiedziałam
- ej tam, piękny to jest seks z tobą - podsumował, no i to było jak komplement, bo ja go kocham, choć nie jest chodzącym ideałem, podobnie jak ja nie jestem :lol:

Zwierz@k - Wto 18 Gru, 2007

wie4sz co? napisz po prostu swoja biografie, bedzie prosciej
Anonymous - Wto 18 Gru, 2007

alfa napisał/a:
ej tam, piękny to jest seks z tobą - podsumował,

Fajnie:) Tylko,co mnie to kurwa obchodzi? :?
Ozaz od kiedy "pieszczoty" = "komplementy"?

Zwierz@k napisał/a:
napisz po prostu swoja biografie, bedzie prosciej

Nie pierdol :mad:

Stanzberg - Wto 18 Gru, 2007

W zawodach na najbardziej wkurwiającego usera Alfa spotkałaby się w finałach z Elektropankiem. :x

To by było widowisko: grafomania contra dysortografia.

alfa - Wto 18 Gru, 2007

Każdy ma swój sposób widzenia świata, ja mam taki. Komplement prawdziwie fajny jak dla mnie to niekoniecznie coś w stylu, że mam coś ładnego na sobie lub że jeszcze się nie sypię mimo wieku :lol: Jestem pokręcona i lubię nietypowe komplementy i oczywiście nie w nadmiarze.
magdalenik - Wto 18 Gru, 2007

wątek seksualny musi byc. bez tego nie da rady :lol:

alfa czekasz na komplementy uzytkownikow w stylu:alez ty musisz byc dobra w lozku albo przespalbym sie z toba?czy o co chodzi??bo chyba nie ma tu drugiej osoby ktoraby tak czesto o swoim seksie wspominala :?

gooy - Wto 18 Gru, 2007

ruchac mi sie chce :faja:
magdalenik - Wto 18 Gru, 2007

z alfa? a jesz mieso? bo jesli tak to zapomnij.no chyba ze nie bedziesz jadl przy niej :lol:


(przy alfie trzeba paradowac z marchewka(byleby ekologiczna!)a wtedy sama sie nadzieje! :lol: )

gooy - Wto 18 Gru, 2007

magdalenik napisał/a:
a jesz mieso?

no zwykle w trakcie stosunku :lol:

magdalenik - Wto 18 Gru, 2007

ciiiii...moze nie zauwazy! :lol:
gooy - Wto 18 Gru, 2007

magdalenik napisał/a:
ciiiii...moze nie zauwazy! :lol:

...ze to jakas inna parowka :lol:

magdalenik - Wto 18 Gru, 2007

mow ,ze to sojowa :lol:
abominacja - Wto 18 Gru, 2007

alfa napisał/a:
Szkoda mi ich było więc kupiłam sobie zeszyt i przepisałam wszystkie sms-y od niego


ja wyrosłam z przepisywania sms-ów od ukochanych do pamiętnika w 3kl. gimnazjum :twisted:

gooy - Wto 18 Gru, 2007

magdalenik napisał/a:
mow ,ze to sojowa :lol:

ciekawe czy przejdzie normalna parowka, ale w sojowej prezerwatywie :lol:

Painful_Hands - Wto 18 Gru, 2007

nie przepisujesz moich smsow? :(
Anonymous - Wto 18 Gru, 2007

magdalenik - źle!!

magdalenik napisał/a:
tak czesto o "swoim" seksie wspominala

:idea:


Painful_Hands napisał/a:
nie przepisujesz moich smsow?

Widać słabe płodzisz SSmany,pracuj pracuj - a może zacznie.
Albo napisz do Alfy...

magdalenik - Wto 18 Gru, 2007

Browar napisał/a:
magdalenik - źle!!

wybiczuj mnie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group