PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - Włochaty

Stanzberg - Pon 28 Sie, 2006

100% Hate napisał/a:
"Prawdziwie wolny..."

Nieee no, "Prawdziwie wolny" to faktycznie kaszanka po pomorsku z iście kinderpankowymi tekstami. Ale słuchało się, nie powiem....ha, ha, ha! Do czasu......

Stanzberg - Pon 28 Sie, 2006

Nikodem15 napisał/a:
Czemu hipokryci?

Nasłuchałem się swego czasu o niezmiernie zaangażowanych postawach i zachowaniach owych pań i panów od osob, które miały okazję z nimi przebywać. Nie będę tego wywlekał na forum, bo nie mnie to dotyczy.
Ale warto zapoznać się z biografią grupy, aby się dowiedzieć w jaki sposób zostali anarchistami, a potem nieomal z dnia na dzień przestali :-D To rzuca pewne światło na ich poglądy. Rzeczywiste.

Nikodem15 - Pon 28 Sie, 2006

Biografia na stronie GYL jest dość mętna i "poetycka", także za wiele faktów z niej wyciągnąć nie można.
Stanzberg - Pon 28 Sie, 2006

Nikodem15 napisał/a:
Biografia na stronie GYL jest dość mętna i "poetycka", także za wiele faktów z niej wyciągnąć nie można.

Tu mnie zagiąłeś, bo nie pamiętam gdzie czytałem biografię zespołu - na pewno nie w necie, bo ten w momencie rozpadu kapeli raczkował. Prawdopodobnie zamieścili ją w jakimś zinie, albo dołączyli do płyty....nie pamiętam, sorry. Ale przeczytam tę ze strony i sprawdzę, czy to nie ta sama czasem.

amen - Pon 28 Sie, 2006

Robi się temat o GYL... Swoją drogą na "Wszystkie sztandary..." (i nie tylko) jest kilka zajebistych tekstów, więc nie mogę się zgodzić, że to "kaszana".
Stanzberg - Pon 28 Sie, 2006

amen napisał/a:
na "Wszystkie sztandary..." (...) jest kilka zajebistych tekstów, więc nie mogę się zgodzić, że to "kaszana".

Znowu mylicie płyty, mości panowie. Kaszaną została nazwana arbitralnie kasetka "Prawdziwie wolny...".
Kończmy ten off-topic GYL.

ciocia gienia - Sob 02 Wrz, 2006

chce powiedziec, ze ... no wlasnie co chce powiedziec o wlochatym? otoz generalnie nie przepadam i nie czuje tej kapelki, ale z malym ale ... jak bylem malolatem, kilkanascie lat temu rozpierdalaly mnie kawalki typu credo czy uderzaj teraz. dzis madrzejszy o te kilkanascie lat twierdze ze to bzdety ... ale czasem jak mnie szef wkurwi wpadne se do chaty, otworze browca i (czasem) wracam do czasow gdzie byly 2 winka, uderzaj teraz i kolesie z gitarami i powiem Wam tak: przestancie pierdolic ;) kazda kapelka miala swoj zloty czas :) przypomne tylko strummera, kiedys byl z nim wywiad, reporter przychodzi do jego chaty i widzi jakas dziewczynke, pyta o strummera, a dziewczynka mowi: "tatuś wyszedł z psem" :) pozdro (czy kwalifikuje sie do nagrody debilizm miesiaca, bo cosik mi sie zdaje zd troche niespojne to wszystko)
ciocia gienia - Sob 02 Wrz, 2006

a poza tym to moje miasto :faja:
ciocia gienia - Sob 02 Wrz, 2006

no i wiecie co. walnalem sobie kawalek raaf i powiem Wam tak: zajebista masakra ! ale o nowszych plytach wole sie nie wypowiadac :)
miqal - Sob 02 Wrz, 2006

Cytat:
tatuś wyszedł z psem

i co z tego?

sory, ale ja nie rozumiem tej całej nagonki na Włochatego. Każdy słucha a nikt się nie przyznaje... O co wam właściwie chodzi?


ciocia gienia - Sob 02 Wrz, 2006

miqal napisał/a:
Cytat:
tatuś wyszedł z psem

i co z tego?

sory, ale ja nie rozumiem tej całej nagonki na Włochatego. Każdy słucha a nikt się nie przyznaje... O co wam właściwie chodzi?



lans kolego, lans

Stanzberg - Sob 02 Wrz, 2006

miqal napisał/a:
Każdy słucha a nikt się nie przyznaje...

Nie przesadzajmy, nie każdy. Może większość SŁUCHAŁA, co najwyżej.

3-4-5 - Nie 03 Wrz, 2006

Cytat:
Kazdy slucha a nikt sie nie przyznaje...


nie sluchalem Wlochatego i nie slucham, slyszec-slyszalem a nawet dwa razy widzialem podczas festivalu w Jarocinie

drSic - Nie 03 Wrz, 2006

a ja Włochatego lubie. Najlepsza plyta wg mnie to Dzień Gniewu
Zwierz@k - Nie 03 Wrz, 2006

guerniki nigdy nie sluchalem. Nasluchalem sie zbyt wielu nieprzychylnych komentarzy, by samemu sprobowac. Kudłatych skatowalem "for sale", "Zmowe" i jakąs tam koncertowke - kaszana textowa, zupelnie nie dla mnie. Muzycznych patentow kilka jest fajnych - ale tylko kilka.
Budyń - Pon 04 Wrz, 2006

ja słucham i się przyznaję. Choć z perspektywy czasy GYL cenię bardziej, choć słucham mniej, taki paradoks...
burton - Pią 15 Wrz, 2006

Pieprzony włochaty cały czas nagrywa rewelacyjny materiał.Dla mnie osobiście ,dzień gniewu'' jest świetny i ciesze sie widząc zespół w tak znakomitej formie :twisted:
Stanzberg - Pią 15 Wrz, 2006

Witaj Burton, brakowało mi Cię :-D
Taaaaaak, włochaty i farben lehre to zajebiste zespoły, oby jak najdłużej grały, bo jak nie to pankrok umrze i nie bedzie sie opłacało być pankiem. W dniu w którym włochaty się rozpadnie zjem swoje glany, nie będą dłużej potrzebne, bo itak nie będzie po co jechać na łudstok itp. pozdrowienia z Inowarszawa.

Hank Chinasky - Sob 16 Wrz, 2006

kiedyś słuchałem, nawet bardzo lubiłem ten zespół, ale z czasem chyba wyrosłem :wink:
a jeśli chodzi o porównianie GYL i Włochatego:

GYL >..............> lata świetlne > .............> Włochaty

Stanzberg - Sob 16 Wrz, 2006

Hank Chinasky napisał/a:
GYL >..............> lata świetlne > .............> Włochaty

Tzn. co Twoim zdaniem jest lepsze? Bo z wykresu niekoniecznie wynika, że Włochaty.

maciek333 - Sob 16 Wrz, 2006

sXe forever !!! 8)
Hank Chinasky - Sob 16 Wrz, 2006

Stanzberg napisał/a:
Hank Chinasky napisał/a:
GYL >..............> lata świetlne > .............> Włochaty

Tzn. co Twoim zdaniem jest lepsze? Bo z wykresu niekoniecznie wynika, że Włochaty.


no bo właśnie tak ma wynikać.

> - znak większości.

szoper - Czw 26 Paź, 2006

"wojujacy ekopacyfista" zgadzam sie :D
texpolar - Nie 29 Paź, 2006

makdonald jest zły, chronmy drzewka...- smieszne, chociaz muzycznie nie moge im niczego zarzucic
Stanzberg - Nie 29 Paź, 2006

Muzycznie można im zarzucić, że uprawiają muzykę dla polityki, nie dla muzyki. Tak to widzę.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group