PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - Włochaty

jaboll - Sob 04 Lis, 2006

Klasa,klasa,klasa!!!!
i niemam 11 czy 13 lat!!!

KonPunk - Sob 04 Lis, 2006

jaboll napisał/a:
Klasa,klasa,klasa!!!!
i niemam 11 czy 13 lat!!!

Niech zgadnę: Masz 12 i pół? :lol:

B84 - Sob 04 Lis, 2006

rozszyfrowany ;)
jaboll - Sob 04 Lis, 2006

Oi-to muza dla debili.
sorry ale wszyscy Oi ktorych znam to debile wiec tak mysle!
O pogladach nazistowskich.banda pojebow.


nazi punk fuck off!!!!!!!!

KonPunk - Sob 04 Lis, 2006

jaboll napisał/a:
Oi-to muza dla debili.
sorry ale wszyscy Oi ktorych znam to debile wiec tak mysle!
O pogladach nazistowskich.banda pojebow.

Uuuuu..grubo!
Tata nadal ci wchodzi do wanny?

Marguz - Sob 04 Lis, 2006

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Agresor - Sob 04 Lis, 2006

Jaboll - słaby z ciebie prowokator :roll:
Belu - Sob 04 Lis, 2006

tak sobie czytam posty i czasem sie usmiecham sam do siebie...
no ale do rzeczy :D
wlochaty byl na poczatku jezeli chodzi o moje punkowe brzmienia, oczywiscie for sale wlochaty (silverton) - pozniej wydany jako zamiana, oczywiscie wojna przeciwko pozniej zmowa ktora juz odbiegala troszke od tego wlochatego ktorego polubilem, a ostatnie dwa albumy... no coz to juz nie dla mnie, oczywiscie jeszcze ucho na pojedynczych kawalkach zawiesze ale od zmowy to juz nie to samo... ogolnie lubie wlochacza za stare nagrania...

Stanzberg - Sob 04 Lis, 2006

jaboll napisał/a:
Oi-to muza dla debili.

Domyślam się, że nie dałbyś rady powiedzieć mi tego prosto w oczy. ;-)
Masz przygotowaną jakąś spójną argumentację, czy tylko wkurwiasz ludzi z nudów?

Budyń - Nie 05 Lis, 2006

Stanzberg napisał/a:
Muzycznie można im zarzucić, że uprawiają muzykę dla polityki, nie dla muzyki. Tak to widzę.

to chyba od płyty zależy, mam wrażenie, że na "Drodze oporu" muzyka była równoprawnym czynnikiem.

piotruś - Nie 05 Lis, 2006

jaboll napisał/a:
Oi-to muza dla debili....


smutno mi przez Ciebie :(

Budyń - Nie 05 Lis, 2006

jaboll napisał/a:
Oi-to muza dla debili.


Włochaty w Pasażerze kiedyś napisał/a:
też jasteśmy punkami oi


przypadek?

dece - Nie 05 Lis, 2006

:arrow: byłem na tegorocznym Jarocinie i to co odwalił tam Włochaty to klasyk punkowych gigów! Jak dla mnie extraklasa od pierwszej płyty do ostatniej.Tyle w temcie!
texpolar - Nie 05 Lis, 2006

włochaty... ekologiczne pieprzenie;p
riot - Nie 05 Lis, 2006

wytlumacz mi co to jest
texpolar napisał/a:
ekologiczne pieprzenie

kubolf - Nie 05 Lis, 2006

Pierwsze płyty są niezłe. Klasyk. A nowych nie słucham, bo po co? Oi jest zajebisty, szczególnie Analogsi
B84 - Nie 05 Lis, 2006

Cytat:
Pierwsze płyty są niezłe. Klasyk. A nowych nie słucham, bo po co? Oi jest zajebisty, szczególnie Analogsi

:lol: :lol: :lol: :twisted:

Aneta - Pon 06 Lis, 2006

Co się śmiejesz ?? Dlatego się nie szanuje praw jednostki :twisted:

dece napisał/a:
:arrow: byłem na tegorocznym Jarocinie i to co odwalił tam Włochaty to klasyk punkowych gigów! Jak dla mnie extraklasa od pierwszej płyty do ostatniej.Tyle w temcie!


Własnie sobie uswiadomiłam ze mam lukę w pamięci.. nie pamietam tego koncertu, nie pamietam czy na nim byłam czy nie...

dece - Pon 06 Lis, 2006

Aneta napisał/a:


Własnie sobie uswiadomiłam ze mam lukę w pamięci.. nie pamietam tego koncertu, nie pamietam czy na nim byłam czy nie...


no nie nooo tego konceru nie szło przegapić... chyba że w rachubę wchodził klej,wóda,narko denaturat albo jakieś inne wino KLASYK panowie i panie! z tabunem ludzi bawiących sie pod sceną!

(A)dolf - Pon 06 Lis, 2006

chłopcy i dziewczeta nie ma co sie klucic na temat włoch(A)tego...
ja tez lubie ta kapele, bo ich teksty maja jakies przeslanie...włochatego trzeba zrozumiec i wydaje mi sie ze jak ktos napisal ze to jest kapela dla 13latkow...hmmm wydaje mi sie ze grubo sie myli...dlatego ze 13 letni dzieciak nie wie nic o sobie, o tym co robi itd...poprostu probuje sie wpasowac w jakis klimat...napewno takie dzecko nie bylo tez na zadnym koncercie wlochatego...a tam byc to jest cos...sam bylem i wiem...ale sa tez inne kapele mniej skomercjalizowane. Włochaty to jest juz komercha ... ostatnie ich plyty sie troche popsuly...najlepsze plyty to droga oporu, wojna przeciwko ziemi, zamiana pieniędzy na rebelię... tak sadze...

aha i jeszcze jedno...jesli chodzi o temat wlochatego...napisac cos i porozmawiac o tej kapeli zawsze mozna... jednak jesli jest za duzo posyow na ten temat to temat staje sie przeterminowany...

PuNx NoT DeaD :) pozdro all...

szczypior - Pon 06 Lis, 2006

(A)dolf napisał/a:
chłopcy i dziewczeta

:lol:

ja_sylwia - Śro 08 Lis, 2006

to sie Pauli dostało :D :D :D a włochatego słucham tez czetsto i bardzo chętnie 8)
Aneta - Czw 09 Lis, 2006

dece napisał/a:
no nie nooo tego konceru nie szło przegapić... chyba że w rachubę wchodził klej,wóda,narko denaturat albo jakieś inne wino KLASYK panowie i panie! z tabunem ludzi bawiących sie pod sceną!




grzecznie było - tylko browce :wink:


pod sceną to i tak bym się nie pojawiła bo ciecie przy bramce po lekkiej wymianie zdań nie bardzo chcieli mnie wpuścić i bilet odsprzedalam

michal 90 - Wto 14 Lis, 2006

a mi sie wlochaty podoba nie jestem wybredny muzycznie jakos mi wpadl w ucho i zostal nie chce wychodzic;)
Nikodem15 - Wto 14 Lis, 2006

michal 90 napisał/a:
a mi sie wlochaty podoba nie jestem wybredny muzycznie jakos mi wpadl w ucho i zostal nie chce wychodzic;)

Mówiąc prościej: masz włosy w uszach. :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group