PUNK FORUM
Forum Punkowe

Zablokowane - Fazy choroby alkoholowej

hodei - Wto 05 Wrz, 2006

Z racji obecniej pracy w barze mam okazje oglądać sporo ludzi którym zyło się nieźle i w miare szczęśliwie, a alkohol rozwalił życie i ten kieliszek czy butelka to jedyna radość do której ręce się trzęsą. Naprawde masakryczny widok, jak dzień w dzień z knajpy sie wytaczają strasznie zmarnowani i przegrani ludzie. Nie chce tu moralizować, ale naprawde zeszmacać się nie warto i szkoda sobie chlaniem przewalić życie (to tak ad prawdziwej choroby alkoholowej), grunt to umiaru troche.
Anonymous - Wto 05 Wrz, 2006

36sty dzien bez ani kropli alko ;) na razie czuje sie z tym swietnie - tzn w ogole nie czuje potrzeby, co jest jak na mnie dosyc specyficzne... jesli mi sie po drodze nie znudzi bez problemu wyrobie do grudnia.
Komputer - Wto 05 Wrz, 2006

Przez te wakacje wkraczam na 2 ale naszczescie zaczal sie dlamnie rok szkolny i narazie picia niebedzie....no moze teraz w weekend w płocku ale to sie nieliczy:P
buri - Wto 05 Wrz, 2006

hodei w jakiej melinie robisz ?
Arbuz - Wto 05 Wrz, 2006

w pilonie :D u mnie raczej faza 2
Maciek - Wto 05 Wrz, 2006

niecale dwa ostatnie miechy prawie o suchym pysku spedzilem wiec jest ze mna nawet lepiej niz sadzilem :D
Zwierz@k - Wto 05 Wrz, 2006

przez ostatnie dwa miechy nie mialem dnia bez alkoholu. Jestem z siebie dumny!
Stanzberg - Śro 06 Wrz, 2006

Zwierz@k napisał/a:
przez ostatnie dwa miechy nie mialem dnia bez alkoholu. Jestem z siebie dumny!

Wyprzedzasz mnie, bracie, muszę się podciągnąć.
Dzisiaj mecz, jutro ustawka z kolegami, piątek+sobota chlanie na koncertach/imprezach, niedziela - zakrapiany obiad u rodziców. Kto nie planuje, nie żyje.

QkiZ - Śro 06 Wrz, 2006

nie pijesz, nie żyjesz
Stanzberg - Śro 06 Wrz, 2006

Cytat:
Kto planuje, ten jedzie

Zwierz@k - Śro 06 Wrz, 2006

piles-nie jedź. Nie piłeś - wypij!
Agresor - Śro 06 Wrz, 2006

Trzeźwym wstęp na forum surowo wzbroniony :wink:
Anonymous - Śro 06 Wrz, 2006

QkiZ napisał/a:
nie pijesz, nie żyjesz


nie zyje :bad:

maciek333 - Śro 06 Wrz, 2006

nc napisał/a:
QkiZ napisał/a:
nie pijesz, nie żyjesz


nie zyje :bad:

smutne :wink:

Anonymous - Śro 06 Wrz, 2006

mi w sumie jest calkiem wesolo, ale zawsze mozecie zapalic swieczke ;)
maciek333 - Śro 06 Wrz, 2006

[*] psze bardzo
tez myslalem o miesiecznej przerwiew pazdzierniku ale czas pokaże jak to bedzie wygladac chociaz w tygodniu nie bede pił
bo teraz wiecie rozumiecie bycie cieciem na siłowni miejskiej to stresujące zajecie dlatego musze sobie cos chlapnac przed robotą :wink:

Stanzberg - Czw 14 Wrz, 2006

Nie myślałem, że to będzie tak szybko, ale.......po ostatnim weekendzie mocna trójka.
Od trzech dni zapodaję terapię szokową - zero alko; ciekawe, kiedy dojdę do siebie.

MUMIN - Pon 27 Lis, 2006

NA PEWNO NIE MNIEJ NIZ 3. ALE ZMIENIA SIE NA LEPSZE.
riot - Pon 27 Lis, 2006

faza trzecia.kiedys zachaczalem w paru punktach o faze czwarta, ale jak wspomnialem to przeszlosc.
bnr - Pon 27 Lis, 2006

revin napisał/a:
geerwazy napisał/a:
1. Picie towarzyskie
- picie towarzyskie przy okazji przyjęć i uroczystoś


dzięki bogu jestem na początku drogi. pije towarzysko przy okzaji przyjęc, na które chodze co dzień.
:lol:

Padlem przy tym :lol:

baka - Wto 28 Lis, 2006

hehe w "Alicji z krainy czarów" były takie dwie postacie co świetowały "nie-urodziny",mówiac ze urodziny są raz w roku a "nie-urodziny" 364 ;) ale oni raczyli sie herbatka oczywiście ;)
Zwierz@k - Wto 28 Lis, 2006

bo to pedały jakieś były :faja:
QkiZ - Wto 28 Lis, 2006

bleedandroll napisał/a:
revin napisał/a:
geerwazy napisał/a:
1. Picie towarzyskie
- picie towarzyskie przy okazji przyjęć i uroczystoś


dzięki bogu jestem na początku drogi. pije towarzysko przy okzaji przyjęc, na które chodze co dzień.
:lol:

Padlem przy tym :lol:

:lol:

QkiZ - Wto 28 Lis, 2006

zwierzak napisał/a:
bo to pedały jakieś były

a Ty co z kolegami w wannie pijesz :?: :wink: :D

maciek333 - Śro 29 Lis, 2006

a ja wrociłem do jedynki a przynajmniej tak mi sie zdaje ale jescze 3,4 miechy temu byla mocna dwojka

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group