PUNK FORUM
Forum Punkowe

Miłość & Seks - Sposob na zapoznanie sie...

heroina - Czw 29 Kwi, 2010

idź sobie. poucz sie synonimów
Aneta - Pią 30 Kwi, 2010

ale offtop

a ty Paola wypowiesz się jeszcze na jakiś temat czy gadasz tylko o włosach ? :crazy: :roll:

Foxy 68 - Pią 30 Kwi, 2010

Paola napisał/a:
wygladam tak jak sie czuje

znaczy czujesz sie jak małpa? :shock: Dobre schizy masz :lol:

Paola - Pią 30 Kwi, 2010

nie jak małpa. Nie chodzi o to, zeby miec oldskulowa fryzure skinheadek, na którą jest głupawa moda, lecz o wyrazenie w pewien sposob siebie.
z chęcią jesli bedzie ciekawy temat.

SantaClaus - Pią 30 Kwi, 2010

Paola napisał/a:
nie jak małpa. Nie chodzi o to, zeby miec oldskulowa fryzure skinheadek, na którą jest głupawa moda, lecz o wyrazenie w pewien sposob siebie.
z chęcią jesli bedzie ciekawy temat.



ja tutaj widze bardzo duzo ciekawych tematow,nie wie mdlaczego ty ich nie widzis....moze za dlugie wlosy :twisted:

Paola - Pią 30 Kwi, 2010

SantaClaus napisał/a:
Paola napisał/a:
nie jak małpa. Nie chodzi o to, zeby miec oldskulowa fryzure skinheadek, na którą jest głupawa moda, lecz o wyrazenie w pewien sposob siebie.
z chęcią jesli bedzie ciekawy temat.



ja tutaj widze bardzo duzo ciekawych tematow,nie wie mdlaczego ty ich nie widzis....moze za dlugie wlosy :twisted:


tak na pewno to jest przyczyna

heroina - Pią 30 Kwi, 2010

Paola napisał/a:
Nie chodzi o to, zeby miec oldskulowa fryzure skinheadek, na którą jest głupawa moda,
ja nie zauważyłam... :zdziwienie:
ale nie znam się na modzie. przepraszam

slayr - Sob 01 Maj, 2010

'Twoje długie włosy kłują mnie w oczy!'
slayr - Sob 01 Maj, 2010

:bananik: :bananik: :bananik: ALE ZAJEBISTA EMOTKA :D
Misikuta - Pią 28 Maj, 2010

Foxy 68 napisał/a:
Paola napisał/a:
wygladam tak jak sie czuje

znaczy czujesz sie jak małpa? :shock: Dobre schizy masz :lol:


ahhahahahha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Paola - Sob 29 Maj, 2010

potraficie gadac bez widoku wlasnego nochala?
tu sie zrodzil nowy dylemat. otoz jak pytalam co robic zeby chlopak zwrocil uwage... to nie do knca o faceta chodzilo.

Hamel - Sob 29 Maj, 2010

a o co, kobietę...? :twisted:
Paola - Sob 29 Maj, 2010

Hamel napisał/a:
a o co, kobietę...? :twisted:


tak wlasnie dokladnie

Hamel - Sob 29 Maj, 2010

Czort ze mną, ale wiedź, że to niezbyt tolerancyjne forum :>
Paola - Sob 29 Maj, 2010

Hamel napisał/a:
Czort ze mną, ale wiedź, że to niezbyt tolerancyjne forum :>


no domyslam sie. aczkolwiek jestem gotowa xD

gooy - Nie 30 Maj, 2010

paola, a poruchamy sie? :mrgreen:
mqrcin - Nie 30 Maj, 2010

Paola napisał/a:
Hamel napisał/a:
a o co, kobietę...? :twisted:


tak wlasnie dokladnie

ależ wyrachowana prowokacja :zygi:

heroina - Nie 30 Maj, 2010

Paola napisał/a:
otoz jak pytalam co robic zeby chlopak zwrocil uwage... to nie do knca o faceta chodzilo.
ja kurwa wymiękam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

marek32 - Czw 24 Cze, 2010

Ja ostatnio wykorzystałem sposób „na karteczkę”. Siedząc w autobusie widziałem fajną dziewczynę, wdziałem, że też zwróciła na mnie uwagę ale nie gapiłem się jakoś specjalnie. Jak wysiadałem dałem jej karteczkę na niej napisałem „masz śliczny uśmiech, zapraszam na kawę jak będziesz miała ochotę zadzwoń” i podałem swój numer Tel. Wieczorem napisała mi sms a na drugi dzień byliśmy już na kawie:) Pomysł z http://sagio.pl/ TV o podrywaniu. Myślę, że to zadziała na większość dziewczyn.
Zigi - Czw 24 Cze, 2010

marek32 napisał/a:
zapraszam na kawę

:wall:
:wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :eeek:

Mecenas - Czw 24 Cze, 2010

czemu?
mało jest lasek które wola piwo niz kawe

QkiZ - Czw 24 Cze, 2010

Ale pomysł z karteczką jest dobry. Załatwiasz dwie rzeczy na raz: dajesz numer i propozycję spotkania. A wiadomo, że autobusie nie ma czasu normalnie porozmawiać.
Zigi - Czw 24 Cze, 2010

nie wiem może mam słabośc do małoletnich buntowniczek (xD) ale jakoś zawsze szły na piwo albo wino :punk:
No dobra jedna sie trafiła co nie lubiła piwa a alkohol piła rzadko ale nie musiałem jej podrywać, ona za mną latała :bananik:

BadMotherfucker - Sob 26 Cze, 2010

Od zawsze to ja czekałem na to aż dziewczyna zainteresuje się mną - jakoś nie mam natury zdobywcy-dominatora
Tak też poznałem swoją żonę ;-)

BTW. Też jakoś nie zdarzyło się żeby ww. dzierlatki stroniły od alkoholu albo innego rodzaju używek :faja:

kaktusiara - Czw 22 Lip, 2010

ja jak chce kogoś poznać to zawsze zakładam coś nowego aby czuć się lepiej.
Ostatnio kupiłam sobie zajebiste wzorowane pończochy po tajności, zresta super sklep dziewczyny zerknijcie
www.tasiemkiozdobne.pl

więc włozyłam nowe pończoszki dla lepszego samopoczucia, wygodna bieliznę i cuszki aby mnie zaden ruch nie krepował. i WTEDY POP ROSTU ZAGADUJE, ALE WCZESNIEJ NAWIĄZUJE KONTAKT WZROKOWY. w ROZMOWIE PRÓBUJE ZNALEŹĆ WSPÓLNE ZINTERESOWANIE ABY MIEĆ PRETEKST DO NASTEPNEGO SPOTKANIA. :eeek:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group