PUNK FORUM
Forum Punkowe

Zablokowane - Wasze zdjęcia [Część 3] / Archiwum

xkrzysiekx - Śro 10 Gru, 2008

Stan, jaki rozsądny post :shock:

no nie musiałem szukać kasety po pudłach, Homiki akurat na półeczce ładnie sobie stały ;) az tak dokładnej pamieci nie mam :D

Anonymous - Śro 10 Gru, 2008

kamilo -
ja nie uważam, że coś musi być, bo takie sa wytyczne KOGOŚ, bo kiedyś tak zadecydowano i ustalono. uważam, że należy mieć dystans i pamiętać, że nic nie jest doskonałe. a na pewno nie instytucje i prawo, które mamy narzucone.
swoją drogą, jaka psychę musi miec ktoś, kto potrafi nacisnąć spust strzelby bez powodu, bez zagrożenia włąsnego życia? już nie uściślam, czy chodzi o zwierzę, czy czlowieka. jeśli ktoś wymaga ode mnie szacunku, czy akceptacji takiej postawy, włożonej w ramki "zawodu", czy "funkcji", to trafił pod zły adres.

Mecenas - Śro 10 Gru, 2008

Cytat:
jaka psychę musi miec ktoś, kto potrafi nacisnąć spust strzelby bez powodu, bez zagrożenia włąsnego życia?

a jaka psychę musi miec ktoś kto toporkiem uśmierca kurczaka, albo podcina tętnicę świni bez zagrożenia własnego życia z jej strony :roll:
daj spokój, polowań nie pochwalam, bo w wiekszości wypadków jest to rozrywka dla dziadów kórym sie za bardzo nudzi, lepiej by jogging zacżeli uprawiać

xkrzysiekx - Śro 10 Gru, 2008

podobno tylko pierwsze zabójstwo jest straszne. potem już idzie z górki i morduje się dużo łatwiej
dis - Śro 10 Gru, 2008

Mecenas napisał/a:
Cytat:
jaka psychę musi miec ktoś, kto potrafi nacisnąć spust strzelby bez powodu, bez zagrożenia włąsnego życia?

a jaka psychę musi miec ktoś kto toporkiem uśmierca kurczaka, albo podcina tętnicę świni bez zagrożenia własnego życia z jej strony :roll:


jak dla mnie te 2 zdania sie nie wykluczaja, a uzupelniaja.

dis - Śro 10 Gru, 2008

zle zrozumiales. po prostu robienie sobie zdjec przy ich 'trofeach' czy z bronia, jest dosyc kiepskie... ale oczywiscie niektorzy sie poczuli do tego stopnia, ze zaraz do tematu doszli martwi katolicy, greenpeace /wtf?/ etc ;)
Mecenas - Śro 10 Gru, 2008

no widzisz, ja uważam "mordowanie" zwierzat dla jedzenia za najzupełniej normalne i moralnie usprawiedliwione, natomiast dla sportu juz nie bardzo, chociaz tak naprawde to chuj mnie to obchodzi
xkrzysiekx - Śro 10 Gru, 2008

nazik napisał/a:
Po prostu natknęliśmy się na myśliwych, którzy skończyli polowanie i byli tak pijany, że dali nam sobie zdjęcia porobić z bronią, bo ponoć nie wolno takich rzeczy do rąk komuś obcemu dawać.

jakbym pół dnia ganiał ze spluwą to też bym się potem najebał! :roll:

Mecenas - Śro 10 Gru, 2008

nazik mnie chodzi o to że w Polsce mysliwy nie zabija bo musi tylko dlatego że ma taki kaprys, jakby chciał se mięsa zjeść to może iść do sklepu, w na przykłąd Kenii chyba łatwiej jest upolowac antylope niz na sklep trafić
Pazzo - Śro 10 Gru, 2008

Mecenas napisał/a:
nazik mnie chodzi o to że w Polsce mysliwy nie zabija bo musi tylko dlatego że ma taki kaprys, jakby chciał se mięsa zjeść to może iść do sklepu, w na przykłąd Kenii chyba łatwiej jest upolowac antylope niz na sklep trafić


to mięso skądś sie bierze w sklepie..

Mecenas - Śro 10 Gru, 2008

ale świniaka w rzeźni nie bije się dla przyjemności obcowania z przyrodą
Pazzo - Śro 10 Gru, 2008

Nie całkiem rozumiem Twoja wypowiedz.

Ale proponuje posłuchać nazika i skończyć off topa :D

xkrzysiekx - Śro 10 Gru, 2008

nazik napisał/a:
Jak ktoś chce podyskutować o (nie)słuszności polowania niech założy nowy temat.

wydzielmy posty i załóżmy topic "Myśliwy to bardzo zły człowiek" ;) (tribute to Homomilitia)

Stanzberg - Śro 10 Gru, 2008

xkrzysiekx napisał/a:
Stan, jaki rozsądny post
:lol:
To nie jest przecież kwestia rozsądku, tylko podejścia. ;-)

Zasmucę Cię, że nie uważam polowań za gwałty na matce Ziemi, tylko za przechujową rozrywkę na takim samym poziomie jak cyrk, corrida i walki psów.
Dobre dla półmózgów podniecających się zapachem krwi. ;-)

dis - Śro 10 Gru, 2008

Stanzberg napisał/a:
xkrzysiekx napisał/a:
Stan, jaki rozsądny post
:lol:
To nie jest przecież kwestia rozsądku, tylko podejścia. ;-)

Zasmucę Cię, że nie uważam polowań za gwałty na matce Ziemi, tylko za przechujową rozrywkę na takim samym poziomie jak cyrk, corrida i walki psów.
Dobre dla półmózgów podniecających się zapachem krwi. ;-)


polowania sa usprawiedliwione tam, gdzie ludzie nie maja innej alternatywy zdobycia pozywienia.

a w ogole, zgadzam sie ja z toba... chociaz brakuje mi tutaj zmasakrowanych cial katolikow ;)

Zwierz@k - Śro 10 Gru, 2008

Więcej zdjęc, mniej myślistwa.
shiizaa - Śro 10 Gru, 2008

270 stron waszych zdjęć - no lansować sie dalej, bo już nie ma czego oglądać :P ..
Dev - Śro 10 Gru, 2008

nie wiem, wrzucałam to już?


a tu ciężka noc była, hyhy
http://i104.photobucket.c...Giselle/173.jpg
http://i104.photobucket.c...Giselle/102.jpg

oi oi

shiizaa - Śro 10 Gru, 2008

Zdjęcie pod tytułem : 'kurwa chyba zaraz zezgonuje'?..
Tak to bywa, jak sie czystą wali hehe..

heroina - Śro 10 Gru, 2008

czysta z piwem...
osobno...





lipa :wink:

Dev - Śro 10 Gru, 2008

hehe no niestety ruską głową sie pochwalić nie mogę, a tej nocy i tak walczyłam dzielnie :P
te zdjecia to z bieszczad, wstawiłam tu kiedyś zdjecie z bananem (i to było własnie już po przegranej, hehe)

shiizaa - Śro 10 Gru, 2008

Ja też ruskiej głowy nie mam, ale za to ruskim alkoholem nie pogardzę :wink: ..
Ryszard - Śro 10 Gru, 2008

Też nie mam łba jak krowa ale taki już jestem, że jak pić to do dna... :oops:
gooy - Czw 11 Gru, 2008

Ryszard napisał/a:
taki już jestem, że jak pić to do dna... :oops:

ja też ale to potrafi być niebezpieczne
heroina

Pazzo - Czw 11 Gru, 2008

Ryszard napisał/a:
Też nie mam łba jak krowa


Ale za to jaka oszczędność kasy :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group