PUNK FORUM
Forum Punkowe

Para Wino - Darek "Para Wino" Paraszczuk

Nikodem15 - Pią 20 Maj, 2005

Para nie zaśmiecaj swojego forum. :D Wystarczy 1 temat o tej manifie chyba...
Para Wino - Pią 20 Maj, 2005

Nikodem15 napisał/a:
Para nie zaśmiecaj forum
"Przyganiał kto/co czemu?" :mrgreen: .
Nikodem15 - Pią 20 Maj, 2005

Kocioł garnkowi oczywiście. :wink: :mrgreen:
Nikodem15 - Sob 21 Maj, 2005

Mimo emocjonalnego charakteru wypowiedzi Pary wydedukowałem, że może być to manifa ogóllnie przeciw "tym sk...om z góry", czyli cel jak najbardziej szczytyny. W dodatku na ul. Wiejskiej, no to chyba wiadomo o co chodzi. Życze udanej manify - nie dajcie tym pasibrzuchom spokoju. :evil: :D
Para Wino - Śro 25 Maj, 2005

nazik napisał/a:
A w ogóle czego ta manifa się tyczy?
Internetu w rzeczy samej :wink: .
gospo napisał/a:
para - ogłoś tą wiadomość na innych forach przez innych operatorów, żeby dużo ludzi przylazło.
Teraz to już musztarda........... :wink: . Byłeś?
korek - Śro 01 Cze, 2005

Najpierw "Na początku byłem ja" teraz "Hawajska koszula"? Co to kurde tytułami teraz piszą do ciebie Para? to jakkieś grypsy? :mrgreen:
Para Wino - Pią 12 Sie, 2005

Anonymous napisał/a:
Poważka zero koncertów w tym roku z twojej sttrony?
Coś tam się jeszcze zdąży zorganizować, ale nie obiecuję.
szymon - Sob 03 Wrz, 2005

Darku duzo zdrowka w chuj koncertów mnóstwo osób na nich bawiących się szczęścia w zyciu osobistym,bys grał nam przez dlugie lata-to prawda ze twoja kobieta ma tego samego dnia urodziny co ty?
Nikodem15 - Sob 03 Wrz, 2005

Para trzym się w zdrwoiu, miej zawsze radości, muzyki, alkoholu i szczerych rpzyjaciół pod dostatkiem, graj nam jeszcze długie lata i w ogóle wszystkiego najzarąbistrzego.
szymon - Sob 24 Gru, 2005

Para nie ma dostepu do netu-gra 2-3 razy w tygodniu proby-zespol sie zgrywa i pod koniec lutego zaczynaja koncertowac-na poczatek Wrocek-Zakopane-Bielsko Biała w 2006 tez ma wyjsc dlugo oczekiwana reedycja bandit rockin z bonusami-oraz byc moze ksiazka punk go mac
szymon - Śro 28 Gru, 2005

Sluchaj nie bede wdawal sie z toba w polemike-ale radze luknij sobie w ksiege gosci jeden wpis wiele ci wyjasni-pozdrawiam
Para Wino - Wto 24 Sty, 2006

szymon napisał/a:
Darku duzo zdrowka w chuj koncertów mnóstwo osób na nich bawiących się szczęścia w zyciu osobistym,bys grał nam przez dlugie lata
Dzięki :)
szymon napisał/a:
to prawda ze twoja kobieta ma tego samego dnia urodziny co ty?
Była już kobieta ale to prawda.
Nikodem15 napisał/a:
Para trzym się w zdrwoiu, miej zawsze radości, muzyki, alkoholu i szczerych rpzyjaciół pod dostatkiem, graj nam jeszcze długie lata i w ogóle wszystkiego najzarąbistrzego.
Cholerne dzięks Nik.
Anonymous napisał/a:
Wygląda na to że nie bedzie koncertów ani płyty - Para robi nas w jajo...
Jesteś w błędzie, bo "Para" wykonuje na codzień mnóstwo czynności do których obliguje "dorosłość".
szymon napisał/a:
na poczatek Wrocek-Zakopane-Bielsko Biała w 2006 tez ma wyjsc dlugo oczekiwana reedycja bandit rockin z bonusami-oraz byc moze ksiazka punk go mac
Gorzów Wlk. . Zielona Góra i Zakopane.
Kicu - Pią 27 Sty, 2006

Kiedy Zakopane? Luty, Marzec, Kwiecień?
załęs - Nie 29 Sty, 2006

no co Ty? jeśli Zakopane to tylko w zimie - mróz, sanki, grzaniec i te sprawy :lol:

Para - jeszcze a propos tej książki - jest realna szansa na dodruk?

szymon - Pią 17 Lut, 2006

Chyba tutaj jest dobre miejsce by wklepać set liste pary.1.To ja 2.Wszystko co mam (wam) do powiedzenia 3.Ciężko wrażliwy 4.Jadą goście 5.Niech całują mnie w dupę 6.Gęsty mocz 7.Nie jestem punkiem 8.Pijany i prawdziwy 9.A niech to trafi szlag 10.Anarchiści 11.Na początku byłem ja 12.Malowany świat 13.Kurwa twa 14.Przeklnij mnie 15.Kto ty jesteś 16.Człowiek z walizką 17.Ufo czy Rosjanie? 18.Lot nad Amsterdamem 19.Policz do stu 20.Biją serca 21.Margaryna 22.Krowie dupy 23.Wielcy amerykańscy 24.Lojalny choć skurwysyn 25.Policja 26.Do murzynów 27.Prohihibicja 28.Do pały 29.Marihuana 30.Wspieranie systemu 31.Ch.w.d.a.r.n.p.z
spazma - Wto 21 Lut, 2006

co to SET LISTA

/kuźwa za stary jestem na skróty ;) /

Nikodem15 - Czw 23 Lut, 2006

To lista utworów granych na koncercie (po kolei).
Para Wino - Pon 27 Lut, 2006

Ustaliłem inaczej ale skoro chceta.......? :) ))))))))))))) Nie ma spławy :) ))))))))))))))))
załęs - Pon 27 Lut, 2006

załęs napisał/a:
Para - jeszcze a propos tej książki - jest realna szansa na dodruk?


się uprasza o łodpowiedź ;)

Para Wino - Wto 28 Lut, 2006

załęs napisał/a:
się uprasza o łodpowiedź ;)
Nie ja tym się zajmuję ale jak tylko zawitam w Wa-wie to spytam osobiście.
załęs - Wto 28 Lut, 2006

thx
Kicu - Pią 10 Mar, 2006

Po co setlista?
Powiedz, że i tak u mnie nie zagrasz.

Nikodem15 - Pią 10 Mar, 2006

Kicu ma rację. Para ciągle obiecujesz zamiast przyznać, że nie masz możliwości/chęci grania. Niepotrzebnie się ten Twój powrót na scenę, którego jeszcze nie ma, rozdmuchał, a teraz większośc zwątpiła w słownośc Pary.
Para Wino - Pią 10 Mar, 2006

Wiecie co? Ja już kiedyś wpisałem do "księgi gości" na mojej stronie, że czytając - całe szczęście tylko niektóre - Wasze posty na forum i wpisy w "księdze" oraz obserwując "kariery" moich starych kolegów "po fachu" coraz żadziej mam ochotę na czynne uczestniczenie w całym tym cyrku... Upadlać się...? Przecież kilka reaktywowanych kapel to jawne prostytutki i nie pytajcie mnie o kim myślę skoro macie rozum i inteligencję. Ale nad swoją przyszłością dopiero się zastanawiam i nie powiedziałem ostatecznie "nie".
Kicu - Pią 10 Mar, 2006

To po co ta setlista skoro sie zastanawiasz. Podałeś 3 tytuły płyt 2 lata temu do których nikt nawet jednego tekstu nie widział a ja już wątpie że wogóle zagrasz jakieś koncerty a co dopiero wydasz nową płyte.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group