PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - Jakich kapel nie lubia wasi starzy?

Reig - Czw 27 Paź, 2005
Temat postu: Jakich kapel nie lubia wasi starzy?
Czy tylko maja mama, tata, siostra przybiegaja z 2 konca mieszkania i wrzesczą "weź to kurwa ścisz, nie jestes tu sam" ?? :lol: :lol: :lol:

no wlasnie czego najbardziej nie lubia wasi wspolokatorzy:
moje typy:
Dead Kennedys
Casualties
Condemned84
Ramzes & TH
Rezystencja
Bonecrusher
Exploited
oczywiscie SIEKIERA :lol:

Anonymous - Czw 27 Paź, 2005

:)
mama zdecydowanie nie lubi muzyki pankowej.
nie będę pisać zespołów, bo za dużo by było pisania.

Goblin - Czw 27 Paź, 2005

jak kiedyś puściłem Sinead O'Conor, to pytali co mi się stało :twisted:
a ogólnie, to jakoś wybitnie nie lubią Sepultury i Bulbulatorsów...

buri - Czw 27 Paź, 2005

przedewszystkim BLOOD FOR BLOOD, za kazdym razem gdy leci to sie przypierdola :twisted:
ale takze wkurwia ich schizma

Angelus - Czw 27 Paź, 2005

Ostatnio właśnie jak Ramzesa&TH puszczałem przy matce, to się trochę przestraszyła niektórych tekstów. :P

A tak ogólnie to nie mam z tym jakichś większych problemów. 8)

Mihau - Czw 27 Paź, 2005

z pankroka mama nic nie lubi,ale najbardziej czepia sie o exploited.
cykcyk - Czw 27 Paź, 2005

Generalnie wszystkiego, ale nie mam jakis zadym z tytulu sluchania muzyki.
Natomiast z tego co ja slucham mama lubi ogolnie Ska, The Cure, T.Love, SDM

majKel - Czw 27 Paź, 2005

mam nie lubi generalnie muzyki mojego brata...( tj . dawniej nirwana...teraz jakies alternatywne gowno...)..

tak sie sklada ze czego bym przy starej ja nie puscil..to zawsze sobie nuci ..choc nie zna za chuj,,, :wink: :twisted:

WallY - Czw 27 Paź, 2005

Angelus napisał/a:
Ostatnio właśnie jak Ramzesa&TH puszczałem przy matce, to się trochę przestraszyła niektórych tekstów


"Tylk0 mamusia dziwnie sie przygladą,widziała huliganów w dzienniku" :twisted:

a wracając do tematu to starsi nie trawią mojej muzyki odkad pamiętam,zresztą niema sie co dziwić to przeciez pokolenie disco polo :wink:

Blekit - Czw 27 Paź, 2005

staruszkowie moi nielubią wielu rzeczy, których slucham
ale za to mamusia lubi np Turbonegro, Misfits czy Dead Kennedys :twisted:
i oczywiście Elvisa 8)

Koniu - Czw 27 Paź, 2005

moja starsza The Damned lubi w sumie :P
Maciek - Czw 27 Paź, 2005

z pana kroka nic nie lubią, ewentualnie ramonesów tolerują
novack - Czw 27 Paź, 2005

Ramzes "Skok na kiosk" - ot, z powodu rodzinnego biznesu :lol:
beszambelan - Czw 27 Paź, 2005

żadna, już się do wszystkiego przywyczaili, ale dziwnie na mnie patrzą jak słucham np Converge albo jakiegoś szybkiego thrash/punk
alutka - Czw 27 Paź, 2005

Reig napisał/a:
Czy tylko maja mama, tata, siostra przybiegaja z 2 konca mieszkania i wrzesczą "weź to kurwa ścisz, nie jestes tu sam" ??

Nie, moja też, ale nie ma konkretnych kapel. Tylko, jak ona sama twierdzi ma wrażliwy słuch i nie lubi głośnej muzyki. A konkretnych zespołów raczej nei komentuje, tylko jak puszczę jakieś ska albo rege to mówi,że ładne

bnr - Czw 27 Paź, 2005

Moja mama ma 51 lat, nie lubi przede wszytskim glosnej muzyki.
Ale nie mam z tym problemu zadnego, wiec luz.

riot - Pią 28 Paź, 2005

moi rodzice nie lubia niczego czego slucham... czy to jest punk rock czy elektronika zawsze im to przeszkadza....
Łajek - Pią 28 Paź, 2005

Moja mama chyba najbardziej Bialej Goraczki. Ja raz sluchalem za gklosno to powiedzila "Scisz to! Bo ja zaraz tu bialej goraczki dostane!" :lol:
XbobsonX - Pią 28 Paź, 2005

nic
Przybysz - Pią 28 Paź, 2005

Kiedyś jak słuchałem exploited sobie stary wpad do pokoju "ścisz tą łupanine. Coto wogóle za zespół. Mówie że exploited. a on na to "Jak? exploited?To zupełnie jak twój mózg! też wyeksploatowany doszczętnie debilu :lol:
michass - Pią 28 Paź, 2005

Kamil napisał/a:
moi rodzice nie lubia niczego czego slucham... czy to jest punk rock czy elektronika zawsze im to przeszkadza....

U mnie tak samo. Chyba sobie zakodowali, że czegokolwiek sobie nie zapuszczę, to i tak musi to im się nie spodobać.

szaber - Pią 28 Paź, 2005

moja mam w ogóle nie lubi muzyki, więc razem z moją siorą wrzeszczą jak cokolwiek zapodaję. Mój tata natomiast siedzi twardo w starym rocku, ale i tak nie mam zrozumienia z jego strony.
Tp - Pią 28 Paź, 2005

Reig napisał/a:
Czy tylko maja mama, tata, siostra przybiegaja z 2 konca mieszkania i wrzesczą "weź to kurwa ścisz, nie jestes tu sam" ??

nie tylko ty tak masz, a nie lubia z reguly wszystkiego czego slucham

szaber - Pią 28 Paź, 2005

mnie najbardziej wkurza jak po wysłuchaniu zaledwie kilku sekund danego kawałka moi współmeszkańcy argumentują, że ta muzyka w ogóle nie ma jakiegoś motywu przewodniego i jest to jeden wielki jazgot.
Goblin - Pią 28 Paź, 2005

o, mój stary narywa z tekstów punkowych i reggae'owych, twierdząc, że debilnie naiwne i przypierdala się do tego, że teksty w obrębie jednego kawałka się powtarzają ("ta piosenka leci znowu, czy nadal?")

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group