PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Piwo!!!

kawkader - Pon 19 Mar, 2012

Tyskie jest ok, ale za naszą reprezentację to ja nie piję :old:
BadMotherfucker - Pon 19 Mar, 2012



Po terminie - 0.89 zł za puchę. Naprawdę zacna zupa chmielowa :!:

Stanzberg - Pon 19 Mar, 2012

Tyskie kiedyś lubiłem, ale jak to podsumował pewien zacny załogant z Nowego Stawu: "poejbało cię Stan"?
W porównaniu do normalnego piwa to jest jakaś porażka.

Fortuna jest w miarę OK, ale faktycznie dziwny smak ma to piwo. Mówię o wersji niesmakowej, bo wiśnia/miód w ogóle mi nie podeszła.

Kasztelan niepaster jest za to zajebiście spoko!

suchy693 - Pon 19 Mar, 2012

DLA MNIE I TAK TO PIFKO JEST MISZCZ NA ZAWSZE :punk: :punk: :punk: :punk: :punk:
Stanzberg - Pon 19 Mar, 2012

Czarny Specjal? Mógłbym mieć w domu specjalny kran z tym. :bananik:
Konan - Pon 19 Mar, 2012



mi wrocily stare wspomnienia... dzięki temu browarowi moja młodość wyglądała inaczej :misiek: mi w smaku podchodzi, ale wszyscy gadaja ze szczyny, pamiętam jeszcze czasy jak był po 1,30 :mrgreen:

pil ktoś? piwo słowackie

kawkader - Pon 19 Mar, 2012

Podpisuje się pod czarnym specem!
Zwierz@k - Pon 19 Mar, 2012

kurwa, czarny specjal mi sie tak przejadł że kijem przez szmate tego nie tknę. Piłem zato jakiś czas temu specka bez pasty i był całkiem spoko.
Swoją drogą ostatnio zostawiłem w knajpie sporo hajsu, ale napróbowałem się takich wynalazków jak piwo gruszkowe, truskawkowe, czy kaktusowe... brzmi dziwnie, ale naprawde zajebioszka, bije na głowe wszelkie redsy itepe.

butcherbaby - Pon 19 Mar, 2012

na litwie piłam tego typu specjały owocowe, były w zeberkowych puszkach :) hehe ale ni chuja nazwy przypomnieć sobie nie mogę
electropunk - Wto 27 Mar, 2012

Pivovaria to browar restauracyjny z Radomia.
PILS -Piwo dolnej fermentacji w stylu niemieckich pilsnerów, o barwie złota i wspaniałej białej pianie, produkowane ze słodu jasnego jęczmiennego.
W smaku czyste, orzeźwiające, z wyraźną, szlachetną goryczką i zapachem szyszek chmielowych

Jest to jedno z najlepszych piw jakie pilem - w butelkach zdarza się niezwykle rzadko - nalewane można spotkać w krakowskiej Omercie

suchy693 - Sob 31 Mar, 2012

:bananik: :bananik:
kawkader - Sob 31 Mar, 2012

Ostatnio ostatni raz piłem Lecha :glupek:
Gain Kain - Pon 02 Kwi, 2012

suchy693 napisał/a:
Obrazek :bananik: :bananik:


promocja?

u mnie się niestety już skończyła ale cena 1,60 za butelkę tego zacnego trunku, sprawiła, że codziennie do chałupy z pełnym plecakiem wracałem

wszystko co dobre się szybko kończy, niestety :-|

suchy693 - Pią 04 Maj, 2012

przez 3 dni raczyłem sie tym trunkiem bardzo zacnyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!
kawkader - Pią 04 Maj, 2012

Ja ostatnio jeszcze częściej niż zawsze racze się Perłą wszelkiego rodzaju :smile:
BadMotherfucker - Sob 05 Maj, 2012

suchy693 napisał/a:
bardzo zacnyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!


Z jakiego to browaru jest :?:

suchy693 - Sob 05 Maj, 2012

BadMotherfucker napisał/a:
suchy693 napisał/a:
bardzo zacnyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!


Z jakiego to browaru jest :?:
Piłem to koło Zawiercia w jurze krakowsko-czestochowskiej ale tylko było w jednym sklepie przy drodze :> Nie zwróciłem uwagi jaki browar takie dobre było że czas nie pozwolił zerknąć!!!
electropunk - Sob 05 Maj, 2012

skoro wspomnialeś o Zawierciu od razu skojarzylem z takim o to piwem



a że w ostatnim czasie często próbuje ciemne piwa to jeszcze mogę polecić piwo o nazwie Dobry Wieczór

BadMotherfucker - Nie 06 Maj, 2012

Z browara zawiercie to taki wynalazek



Któregoś razu mieliśmy przyjemność w Bułgarii poznać właściciela tego browaru i jednocześnie sponsora jakiejś tam grupy tanecznej który raczył nas buteleczkami 0.33 tego zacnego trunku. Porównywalne do małej czarnej łomży

Carper - Śro 09 Maj, 2012

Ostatnio na trasie spędziłem 2 dni z Kasztelanami i bardzo wporzo :faja:
suchy693 - Śro 09 Maj, 2012

Carper napisał/a:
Ostatnio spędziłem 2 dni z Kasztelanami i bardzo wporzo :faja:
hmmmmmmmmmmmm ciekawe rzeczy opowiadasz :>
Carper - Śro 09 Maj, 2012

Nie chwytaj za słówka, sam temat ma w nazwie do czego mój post się odnosił :roll:
Konan - Śro 09 Maj, 2012

suchy masz w chuj specyficzne poczucie humoru :)
suchy693 - Pon 09 Lip, 2012

3 rodzaje piwa bardzo zacnie sie piło jak zimne :bananik:
Marguz - Pon 09 Lip, 2012

BadMotherfucker napisał/a:
Z browara zawiercie to taki wynalazek

Obrazek

Któregoś razu mieliśmy przyjemność w Bułgarii poznać właściciela tego browaru i jednocześnie sponsora jakiejś tam grupy tanecznej który raczył nas buteleczkami 0.33 tego zacnego trunku. Porównywalne do małej czarnej łomży


z zawiercia to jest ocynk:) niebawem muszę oczyścić dom i sprzedać butle po piwie, ok 300 butli z tego grubo ponad 3/4 to jednak Perła! ło jeszcze piwnica.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group