PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Piwo!!!

k_u_dlaty - Pon 27 Lut, 2012

suchy693 napisał/a:
za 1zł to sobie wziełem 10 :bananik:
HAHAHAH rozjebało mnie to :mrgreen:
SantaClaus - Pon 27 Lut, 2012

Lecha to ja bym nawet za darmo nie brał
BadMotherfucker - Śro 29 Lut, 2012

Bluźnisz - przeciętniak zwykły ale jak jest perspektywa wzięcia za 1zł browarków to bym od razu ze 2 kraty wziął na czarno godzinny zapas

U mnie ostatnio w końcu pojawiła się w normalnej sprzedaży, wcześniej jedynie sporadycznie w alkoholach świata

Cud miód browarek, ten smak chmielu rozchodzi się po ustach jak aromatyczny sos

bladaczka - Sob 03 Mar, 2012

perła miodowa :geek:
SantaClaus - Sob 03 Mar, 2012

bladaczka napisał/a:
perła miodowa :geek:


Z miodowych to Ciechan przebija wszystko !

electropunk - Sob 03 Mar, 2012



Pozytywnie mnie zaskoczylo to piwo - Lwówek Belg
Niestety kupilem tylko jedno.

Nie polecam natomiast Wiśnia w Piwie browaru Kormorana - cholernie slodkie smak malo piwny

kawkader - Sob 03 Mar, 2012

electropunk napisał/a:
Wiśnia w Piwie
kumpel to kiedyś kupił i dał posmakowac - jak Boga kocham, powstrzymywałem hafta ... :zygi:
SantaClaus - Nie 04 Mar, 2012

kawkader napisał/a:
electropunk napisał/a:
Wiśnia w Piwie
kumpel to kiedyś kupił i dał posmakowac - jak Boga kocham, powstrzymywałem hafta ... :zygi:



Też raz piłem ,dla mnie jak gazowany jabol wiśniowy....

Dzemu - Wto 06 Mar, 2012

nazik napisał/a:
Ostatnio piłem w knajpie lanego Kasztelana - jak nie znoszę lanego piwa to to mi smakowało wyjątkowo.


nazik to bo naprawde zajebiste pifko, ale ze u Ciebie z nalewaka i z tego co mowisz bylo swieze to az dziwne. To moje regionalne pifko.

Dzemu - Śro 07 Mar, 2012

Nawiazujac do Kasztelana to wlasnie je pije ;)

Wiem, wime ze dzentelmeni nie pija przed 12 ale ja nie widze kolo siebie dzentelmentow wiec sobie otworzylem puszeczke.

kawkader - Śro 07 Mar, 2012

:glupek:
Dzemu - Pią 09 Mar, 2012

No, wczoraj zrobili mnie w huja w sklepie sprzedali stara perle, a ze bylem juz jedniety, to mi wcisneli. Dzis ja im pocisne ale musze dojsc do siebie bo na flakach bardzo zle sie czuje, wine zwalam na perle, nie na ilosc trunku.
butcherbaby - Wto 13 Mar, 2012



Lubie słodkości na początek picia: żurawinowy Magnus (browar Jagełło)
Maciupcia buteleczka, o amberkowym kształcie. Jeżeli chodzi o smak, to nie od razu odczułam w tym trunku smak owocu. Z czasem się pogłębiał i przyjemnie szczypał w język. W każdym razie o wiele smaczniejszy niż to ścierwo magnus czekoladowy, ble. Dobre, ale piłam lepsze. 7/10

Aida - Wto 13 Mar, 2012

Zajebista jest Łomża miodowa :D a nienawidze piwa pszenicznego
suchy693 - Wto 13 Mar, 2012

Dzisiaj posmakował ja tego pifka .Pianka długo sie utrzymuje jak zimne to mozna wypic..............jedno i szlus :mrgreen:
kawkader - Wto 13 Mar, 2012

U mnie otworzyli sklep piwny taki na wypasie, więc chyba zostanę stałym klientem. Zwłaszcza że nie mają tylko browarów po 5 zeta i więcej, ale i tańsze :geek:
Stanzberg - Śro 14 Mar, 2012

Białoruskie piwa to jest syf przeokrutny, próbowałem paru i serdecznie podziękuję.
Myślałem, że nikt nie warzy gorzej niż Włosi, ale musiałem zmienić zdanie.

Dzemu - Śro 14 Mar, 2012

Stanzberg, mialem okazje pic jakies francuskie piwsko, nie pamietam nazwy, ale nie polecam - co francuskie z dala (mowie o pifku)
Stanzberg - Śro 14 Mar, 2012

Francuskiego w sumie nie piłem, ale pewnie smakuje jak włoskie, czyli syf.
BadMotherfucker - Czw 15 Mar, 2012

Pijałem w swoim życiu browarki z różnych zakątków europy i zdecydowanie najgorsze browary mają we włoszech :mad:
kawkader - Pią 16 Mar, 2012

Pierwszy nabytek w ww sklepie piwnym. Pisało na nim, że kaszubskie. Naprawdę przyjemne piwko! I tylko 2.30 :> Złamałem też moją zasadę o czystości piwa i kupiłem sobie Magnusa Czekoladowego, którego już od dłuższego czasu chciałem spróbowac. Mała buteleczka, a nawet połowy nie dałem rady wypic, syf okrutny :eeek:
butcherbaby - Sob 17 Mar, 2012

remusa to u nas pią, jak już na nic nie starczy :D hehe a magnusa, jak wcześniej pisałam, to polecam żurawinowego
suchy693 - Sob 17 Mar, 2012

Piłem co to kurwa jest ......... :zygi:
SantaClaus - Nie 18 Mar, 2012

a co powiecie o tym :>





najlepsze z najlepszych !

zachariasz - Nie 18 Mar, 2012

Zawsze kojarzy mi się z drogim piwem :? ale w smaku to nawet dobre

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group