PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - Wasza Pierwsza kaseta, płyta lub koncert punkowy?

Stanzberg - Pon 19 Sty, 2009

Nie ma się czego wstydzić, pewno masz zajebiste wspomnienia. :P
stefan69 - Pon 19 Sty, 2009

Zwłaszcza Xenna :lol: . Tak najebani byli, że wyszedł tylko W, wywołał z sali Sydneya i zrobili krótki dżem :D . Ale Agresor zagrał super (jest na rapidshare).
andrzej getka - Pon 19 Sty, 2009

bylem na tym koncercie, to ''wigilia punkowa'' w 85 roku w remoncie, tzn xenna grala wtedy z pol godziny, potem ni stad ni z owad Marek i Andrzej sobie poszli i wtedy Zygzak poprosil Sydney-a ktory byl na sali i razem z Dynia wykonali I'dont-a.Mozna smialo powiedziec ze to ostatni wystep okazjonalny zreszta sp. Sydneya r.i.p.
toxicgirl - Wto 06 Kwi, 2010

pierwsza płyta punkowa to taka nagrywana osobiście. Nawet jeszcze ową mam mimo tego, że już jest nie do użycia... :sad: porysowała mi się ....
mój pierwszy koncert ?
to chyba mój własny jak w wieku 3 lat na garnkach łyżkami popierdzielałam. :mrgreen:
a tak na serio to The Bill jak pamięcią dobrze sięgam . :smile:

Hamel - Wto 06 Kwi, 2010

Album, to chyba Post Regiment.
Koncert, to chyba Ga-Ga.

BadMotherfucker - Wto 06 Kwi, 2010

Pierwsze wydawnictwo to było The Clash - London Calling
Koncert za cholerę nie pamiętam, ale na bank jakieś hardkory bo od tego zaczynałem przygodę z pankrokiem

mqrcin - Wto 06 Kwi, 2010

nie pamietam pewnie jakas skladanka
a koncert najprawdopodobniej sedes albo defekt albo cos takiego bo duzo tego gralo w polowie lat 90

suchy693 - Sob 17 Lip, 2010

moja 1 kaseta była to MARKII nagrane miałem słabo CORPUS X/SS-20/WC/ NOCNE SZCZURY /IZRAEL a pierwszy koncert w 1984/85 w RIVIERZE-REMONT ale co grało nie pamietam jakas zimna fala GARAZ W LEEDS czy cos
Szo - Sob 17 Lip, 2010

Big CYC - z gitarą wśród zwierząt.

I, zabijcie mnie, ale dalej uważam że to zajebista punkowa nuta! Ostatnio odświeżyłem sobie ten album.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group