PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Ulubione WINO

kubarockman - Pon 14 Gru, 2009

ostatnio kiedy pilem wino to bylo 12+ miesiecy temu
byl to tzw szczur(dluga szyja) za chyba ponizej 4.00zl - wypilem do polowy i odstawilem, takie nie dobre
wczesniej czasem sie pilo tzw bomby(krotka szyja) ktore sa po 5zl w gore - te mi smakowaly

Zwierz@k - Pon 14 Gru, 2009

ja tam lubie mlasnąć sobie fresco, czerwone półsłodkie.
ko0niu - Pon 14 Gru, 2009

Wina prostego w ustach nie miałem nie pamiętam od kiedy. Carlo Rossi różowe to wino niedrogie zupełnie a w smaku wyborne. Generalnie wina czerwone, różowe - tak wina białe- NIE. Po prostu nigdy chyba nie trafiłem na białe wino które by mi posmakowało.

Jak się mi jeszcze zdarzało po wyroby winopodobne owocowe sięgnąć to było to lokalne, legendarne "Jabuszko Sandomierskie" jakieś "Białe Kielichy" czy inne "Wiśnie Mocne". Kelerisy z biedronki smakujące jak kisiel truskawkowy, Dzbany leśne i wiśniowe z żabki (były smaczne o dziwo), z kartonika znany mi był "Cavalier". Kurwa kilka kultowych produktów w mojej okolicy jednak było :)

Mecenas - Pon 14 Gru, 2009

ja po jabole sięgałem rzadko, nalewki to co innego, na studiach jeszcze zdarzało mi się pociski czy grandysy popijać, ale to już raczej dla beki, żeby się w żula pobawić
Dev - Wto 15 Gru, 2009

to samo, jabole już w ogóle.
natomiast na chacie u kogoś oporządzić jeszcze naleweczke po kilku piwkach - elegancko. tylko łeb czasem boli bardziej niż zwykle.
te domowej roboty, to czasem niezle dają w palnik :lol:

ko0niu - Wto 15 Gru, 2009

O winach domowej roboty to już w ogóle powinien być osobny temat chyba, toć to wynalazki nie z tej ziemi. Winko które potrafi zabić człowieka po wypiciu 3 szklanek, winko którego wypijasz 2 butelki i luz a za godzinę od spożycia nie ogarniasz co się dzieje na bożym świecie. Winko ryżowe, winko owocowe, wiśniowe, gronowe. Domowej roboty wermuthy. Piło się tego mnóstwo, paru kumpli było ekspertami i prowadzili produkcję paredziesiąt litrów na swoje skromne potrzeby :D Mój dziadek był mistrzem i produkował wysokiej jakości można powiedzieć winka na własne potrzeby, nawet ostało się chyba u babci w piwnicy trochę takiego trunku, leżakuje, teraz pewnie to ma już z 15 - 20 lat. Kiedyś chcę zrobić wyprawę i odpieczętować choć jedną taką buteleczkę. :D
kubarockman - Wto 15 Gru, 2009

a Etiudy ktos pamieta?
Zigi - Śro 16 Gru, 2009

tanie winko z colą i imprezka pierwsza klasa :wink:
hardcore - Śro 16 Gru, 2009

Kiedyś się siarko frutami dość często upijałem, ale teraz jakoś mi to przeszło... Tak przypominając sobie winka które się spożywało to najbardziej mi przypadły do gustu Jabłuszka Sandomierskie oraz Black Curranty, teraz wole sobie "ruskiego" szampana wypić za 5.90 tylko ze czacha po nim boli strasznie na następny dzień, ale plus jest taki ze nie miałem jeszcze okazji nimi rzygać.
Kamyla - Śro 16 Gru, 2009

hardcore napisał/a:
teraz wole sobie "ruskiego" szampana wypić za 5.90 tylko ze czacha po nim boli strasznie na następny dzień, ale plus jest taki ze nie miałem jeszcze okazji nimi rzygać.

Dla mnie w sumie to dość słaby plus jak na to żeby to pić...zwłaszcza, że smak nie jest rewelacyjny-a na pewno gorszy od niejednego winiacza, tańsze tez nie jest... Z deszczu pod rynnę jak dla mnie... :roll:

hardcore - Pią 25 Gru, 2009

Jak dla mnie to smak jest o wiele lepszy od winiaczy. a do tego nie mam po spożyciu większej ilości korby w brzuchu.
pozdro

SantaClaus - Sob 02 Sty, 2010

Rzadko pije...
Ale z tych co pilem najbardziej "dzika wiśnia"
Domator i komandos tez ujda...

heroina - Sob 02 Sty, 2010

co my za jabola pilismy na sylwestra :?:
Hamel - Sob 02 Sty, 2010

u nas wszędzie to samo - "wino patykiem pisane" Ostrowin :lol:
zawsze i wszędzie, za 5 zł 8)

dokładnie takie:
http://www.winka.net/wino/w-czerwone-2584.html

SantaClaus - Sob 02 Sty, 2010

Hamel napisał/a:
u nas wszędzie to samo - "wino patykiem pisane" Ostrowin :lol:
zawsze i wszędzie, za 5 zł 8)

dokładnie takie:
http://www.winka.net/wino/w-czerwone-2584.html


No cos ty,ja mam znajomych w wlkp. i tam nie tylko patykiem pisane,a BYKi i ANTALy ??

Szymix - Sob 02 Sty, 2010

U mnie w wlkp. w kazdym spozywczaku podstawa to killer 2 i antał... reszta to okazyjnie sie przeplata w zaleznosci od sklepow
Hamel - Sob 02 Sty, 2010

hymmm no pisząc "u nas", miałem na myśli moje miasto :wink:

w sumie, gdybym tak pochodził po sklepach to chyba antał w plastikowej butelce w niejednym by się znalazł, aczkolwiek 99% przypadków, gdy "poprosisz" ( :lol: ) o wino, dostaniesz patykiem pisane :lol:

większy wybór w nalewkach; leśna, porzeczkowa, żołądkowa gorzka, malinowa ( :?: ).

Przypomniała mi się taka sytuacja z monopolowego sprzed paru tygodni (a może miesięcy :roll: :?: )

- Dzień dobry, jest nalewka leśna :?:
- Nie, są tylko Owoce Lasu :roll:

:lol: :lol: :lol:

ko0niu - Nie 03 Sty, 2010

to jest nic, rozmowa na linii miejscowy pijaczek/pani z monopola osiedlowego:

pijaczek: Dzien dobry pani Zosiu poproszę dwie wiśniówki.

Pani Zosia: A jakie?

Pijaczek:a dziś niech będą Porzeczkowe.

:lol:

W pewnych kręgach nie wszystko jest ot takie oczywiste.

Hamel - Nie 03 Sty, 2010

ko0niu napisał/a:
W pewnych kręgach nie wszystko jest ot takie oczywiste.


Dokładnie, elita, spożywająca jedynie piwo Tyskie i Lech z alkoholi za nie więcej niż 6 zł, tego nie rozumie :D

Dla nich jesteśmy "menele", "żule", "brudasy", "degeneraci", a ja uważam, że my jesteśmy po prostu NIEWYBREDNI :lol: :lol: :lol:

ko0niu - Nie 03 Sty, 2010

ja tam bełtów się nie tykam, człowiek z wiekiem mądrzeje. Żołądek mam sprawny i niech tak zostanie.
gorzalapunk - Pon 18 Sty, 2010
Temat postu: Re: Ulubione WINO
geerwazy napisał/a:
ulubione winko :)


Patyk. Albo komandos jak ławka komandosów jest wolna. Kiedyś byk, jednak teraz za bardzo perfumowany. Dziewczyna Cherry to trzy nieodkryte pierwiastki. Patyk to typowy siarkofrut i przynajmniej jak na mój żołądek, smak sie nie zepsuł od moich początków z winem. Od czasu do czasu i ewentualnie 'Fart','Domator' lub 'Dzika wiśnia' :)

wawrzon - Pon 18 Sty, 2010

ko0niu napisał/a:
ja tam bełtów się nie tykam, człowiek z wiekiem mądrzeje. Żołądek mam sprawny i niech tak zostanie.






---

:look:

heroina - Pon 18 Sty, 2010

są już zdjęcia z sylwestra?
wawrzon - Pon 18 Sty, 2010

Ponoć do końca tygodnia mają być :)
nie jestem w stanie dokładnie określić dnia, bo to nie ja je obrabiam - ja niestety nie potrafię :)

heroina - Pon 18 Sty, 2010

to jutro, środa czy koniec tygodnia?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group