PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Ulubione WINO

Kaczma - Śro 23 Kwi, 2008

Frytka napisał/a:
Jak już była na moim zadupiu z którego pochodzę to w wielkim mieście tym bardziej Wink

no własnie nie do konca tak jest;p ludzie ze wsi wszystko wypija a z miasta... w sumie tez dobra niewazne

Dev - Śro 23 Kwi, 2008

Aneta napisał/a:
nazik napisał/a:
Tanie wina są dobre, bo są dobre i tanie


ile razy żeś to napisał w tym temacie ? :P


hehe, ale naprawdę to leciało:

Tanie wino jest dobre, bo jest dobre i tanie,
więc pijemy je cały czas
tanie wino jest dobre, bo jest dobre i tanie,
a na inne niestety nie stać nas (i chuj!)
:)

Haratacze, byłam na ich koncercie na plantach pare lat temu i wbrew pozorom bawiłam się wyśmienicie :faja:

Frytka - Śro 23 Kwi, 2008

wydaje mi się że nie ma powiązania tego skąd kto pochodzi,z tym jaki ma spust :wink: To już indywidualna sprawa.To a propos wypowiedzi Kaczmy.
Ryszard - Śro 23 Kwi, 2008

Kaczma napisał/a:
Frytka napisał/a:
nalewka o smaku coli

o kurde jakbym gdzies spotkal to chyba sproobje :D

Kaczma, we Wrocławiu jest taka nawet. Nie pamiętam teraz ulicy, ale w jednym monopolowym w pobliżu rynku. Jak będę w tamtej okolicy to przykumam nazwę i dam ci znać.
Doświadczenia z dzisiaj:
Nalewka "Wisienka" produkcji Agropol. Nic godnego polecenia.

Kaczma - Śro 23 Kwi, 2008

och jakis Ty miły w poblizu rynku to moze "parma"?? czy tam od strony Swidnickiej?
magdalenik - Śro 23 Kwi, 2008

Turio napisał/a:
coś takiego przekroczyłoby moje możliwości.

ja nawet czekoladowego goliata przelknelam :D ale fakt,tylko kilka lykow :P

Frytka - Śro 23 Kwi, 2008

dla mnie 2 najgorsze to były:Terminator składający się chyba w 95% z siary i Nalewka Krystaliczna śmierdząca gównem-tylko pół kubeczka tego specyfiku wystarczyło żeby haftować na rekordowe odległości :P
Ryszard - Śro 23 Kwi, 2008

od drugiej strony niz swidnicka. tylko nigdy nie wiem jak się nazywają te ulice bo mają zbyt podobne nazwy :P
Aneta - Czw 24 Kwi, 2008

nazik napisał/a:
Pamiętam nawet kokosową nalewkę


Ty już wszystko przerobiłeś :D

mortal0drug - Czw 24 Kwi, 2008

Ja tam w Polsce to Komandos, tutaj jak już to coś taniego i wysokoprocentowego a tak to Martini Bianco jeszcze.
Zwierz@k - Czw 24 Kwi, 2008

Turio napisał/a:
Dziś sobie miodek pinty wypiłem, lepsze od wina a cenowo nie dużo droższe.


zalezy jaki. Dobry miod pitny, to w 100% DIY robi moj znajomy - od produkcji miodu samego w sobie po lezakowanie, etc. ocywicie w 100% na nielegalu i koztuje to to 20 zl za 0,7 ale miod jest tak rozkurwisty, ze naprawde warto wydać....

Aneta - Pią 25 Kwi, 2008

dla Ciebie za mało :lol: ;)
Zwierz@k - Pon 28 Kwi, 2008

naziol - zależy od czasu leżakowania.
standardowo ok 11 chyba,.

punka - Wto 27 Maj, 2008

jabłuszko sandomierskie :wink:
Ryszard - Śro 28 Maj, 2008

kosztowałem na wyjeździe Antału Wiśniowego - wrażenia nie robi, w smaku nic specjalnego, zapach nieprzyjemny. wyróżnia się plastikową butelką i nazwą.
poza tym obaliło się trochę Sangrii - nie wiem ile kosztuje bo dostałem za darmo. Słabe (7% bodaj) ale duże (1,5l). Gustowna szklana butla, zapach bardzo przyjemny, smak przywodzi na myśl vibovit. Do najebania się nie nadaje, ale bardzo "towarzyski" trunek.

gooy - Śro 28 Maj, 2008

Ryszard napisał/a:
Do najebania się nie nadaje, ale bardzo "towarzyski" trunek.

wszystko sie nadaje :P sangria faktycznie byla dosc malo praktyczna do najebki, ale zdarzalo sie i w ten sposob porobic.

Ryszard - Śro 28 Maj, 2008

jak się postarasz to i czekoladkami z alkoholem się możesz napruć ;-)
Astiv - Śro 28 Maj, 2008

Amarena jest dobra, tania, slodziutka, nie jebie siarką i smakuje podobnie jaki ma smak nawet I jest z biedronki (99% produktow polskich ) :D :D:D
Kamyla - Śro 28 Maj, 2008

Astiv napisał/a:
i smakuje podobnie jaki ma smak nawet I

ke?

Kaczma - Śro 28 Maj, 2008

jaki jest napis na etykeicie :wink:
Marchin - Śro 28 Maj, 2008

Możecie mi od razu legitke zabrać bo jedyne tanie wino jakie piłem to było wino self titled :oops: I jeszcze na spółkę z jakimiś żulami :wink:
Ryszard - Czw 29 Maj, 2008

Tak rzuciłem okiem i widze ze kilka kolejnych postów pochodzi z Wrocławia. Chyba musimy sobie zorganizowac warsztaty winne ;-)
mokwa - Czw 29 Maj, 2008

Jestem fanem wiśnia mocne!
Marchin - Czw 29 Maj, 2008

Ryszard napisał/a:
Chyba musimy sobie zorganizowac warsztaty winne Wink


Niegłupi pomysł :P

Kaczma - Czw 29 Maj, 2008

ktos mi obiecał podac nazwe wina o smaku coli.... :|

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group