PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Ulubione WINO

maciek333 - Czw 01 Gru, 2005

mi jak do tej pory najbardziej smakowała nalewka kokosowa za 5,25 z żabki miód normalnie!
nerka - Czw 01 Gru, 2005

maciek3331 napisał/a:
mi jak do tej pory najbardziej smakowała nalewka kokosowa za 5,25 z żabki miód normalnie!


słodkie.
za słodkie!!!

QkiZ - Pią 02 Gru, 2005

ja to nie wiem, ale wymiękam ostanio w tym temacie. już mi nie wchodzi wino jak kiedyś, jak się wychylało butlę to jakby do zlewu lał, a teraz to... szkoda słów.
dagda - Sob 03 Gru, 2005

Wino?? Hmmm dzisiaj degustacja 18 letniego z wiśni. Najlepsze wina są domowej roboty, i najlepiej jak długo stoją, a poza tym to dobre jest też mszalne, ale trzeba mieć układy z księdzem .
potfurov - Sob 03 Gru, 2005

nalewka gazowana, gryfvinu. zielona probowalismy - paaaaskuuuudzzztwoo, nigdy wiecej... ;]
jest jeszcze czerwona i o smaku coli - jak ktos sie odwazy tego sprobowac dajcie znac... ;]

Kanonier - Nie 11 Gru, 2005

NAJLEPSZE:
SANDOMIWERSKIE MOCNE!!

Blekit - Nie 11 Gru, 2005

QkiZ napisał/a:
ja to nie wiem, ale wymiękam ostanio w tym temacie. już mi nie wchodzi wino jak kiedyś, jak się wychylało butlę to jakby do zlewu lał, a teraz to... szkoda słów.

mam dokaldnie tak samo

Vróbel - Nie 11 Gru, 2005

dawno nie piłem teraz to tylko browar bo od wodki narazie mnie odpycha od czasu gdy poszedlem pic z chlopakami i w 30min tak sie zalatwilem ze wszedzie gdzie chodzili to transportowali mnie noszac na plecach hehehe takze z wycieczki pamietam tylko kolor ulicy :lol:
QkiZ - Pon 12 Gru, 2005

Richard Gecko napisał/a:
mam dokaldnie tak samo

nie pijam już długich szyj, ale ogólnie lubię wina. Pijam swojskie i jakieś tanie importowane z hiszpanii czy rumunii, ale nigdy w takich ilościach jak kiedyś. Już dawno się nie najebałem.

alutka - Pon 12 Gru, 2005

a ja znów polubiłam komandoska, ale tego normalnego, bo wiśniowy jest chujowy (patrzta, rymneło mi się :P )
nerka - Wto 13 Gru, 2005

Podarte trampki napisał/a:
miodowo-lipowe jest dobre


gratulujemy wyszukanego smaku 8)

Sroka - Wto 13 Gru, 2005

nerka napisał/a:
Podarte trampki napisał/a:
miodowo-lipowe jest dobre


gratulujemy wyszukanego smaku 8)


ja tam lubięKELERISY :) najlepsze

gooy - Wto 13 Gru, 2005

ja sie juz starzeje, bo mi jabcoki nie wchodza :|
zwykle wina jece ok (byle nie wytrawne), ale jabolowa era juz odeszla :|

Driada - Śro 14 Gru, 2005

Pierwszy raz w życiu jak się najebałam to to było cin cin bianco z colą.

Potem to wszystko wchodziło, poza kawalierami w kartonie. Od samego zapachu mnie mdliło.

Czarownicę najbardziej lubiłam, nie wiem czy jeszcze produkują.

W końcu siadło mi wszyćko i jak już to Wino wino z żabki, w dodatku nie mieszane i góra butelka na łeb.

Poza tym to piwo.
Żołądek mi odmawia już posłuszeństwa jest chodzi o trawienie tanich win :/ ///

element - Śro 14 Gru, 2005

nalewka (pocisk) o nazwie TROL :D Raz w życiu dorwałem ten experyment. smak tak jakby coś anyżowy :roll:
lolance - Śro 14 Gru, 2005

takie jakies.:] dziadek robi.. dziadek kozak:]
vić - Śro 14 Gru, 2005

komandoss rulez ;]
nerka - Śro 14 Gru, 2005

Podarte trampki napisał/a:
nerka napisał/a:
Podarte trampki napisał:
miodowo-lipowe jest dobre


gratulujemy wyszukanego smaku


nie o smak chodzi 8) :mrgreen:
sęk w tym ze nastepny dzien po jabolach trza przezyc a miód-lipa jest ok bo siłe kaca na następny dzien oceniam na 0. ---to moje gł. kryterium oceny 'win' :) :mrgreen:


no zgadzam sie- nie ma kaca- bo mnie po tym syfie na tyle cofa, ze odpiuszczam sobie picie ;)

monika - Śro 14 Gru, 2005

gull-gull :wink:
gooy - Czw 15 Gru, 2005

Podarte trampki napisał/a:
sęk w tym ze nastepny dzien po jabolach trza przezyc a miód-lipa jest ok bo siłe kaca na następny dzien oceniam na 0. ---to moje gł. kryterium oceny 'win' :) :mrgreen:

no mi sie zawsze te nalewajki kojarzyly z haslem "wieczorem miod, rano lipa" :P

Łajek - Nie 25 Gru, 2005

najlepsze wino to stoi 2 matry za mna - 50 l. baniak z winem jalkowym. fermentuje juz niezle, za 2 tygodnie trzeba zlac I raz. Uszczelnilem korek, bo nic sie nie odzywalo do mnie :faja:
revin - Nie 25 Gru, 2005

nie ma jak swojak ... 8)
riot - Nie 25 Gru, 2005

Cytat:
najlepsze wino to stoi 2 matry za mna - 50 l. baniak z winem jalkowym. fermentuje juz niezle, za 2 tygodnie trzeba zlac I raz. Uszczelnilem korek, bo nic sie nie odzywalo do mnie

ja cie lajek niedlugo pokocham :)

a tak co do tematu to ja z win lubie wytrawne i polwytawne. kiedys pijalem te "slodkie", ale to juz bylo minelo.

Łajek - Nie 25 Gru, 2005

ale cos jest nie tak, bo nie chce bombelkow puszczac, pracowac pracuje, bo slysse wyraznie i widze :) jak sie nachyle nad szyjka ;)
riot - Nie 25 Gru, 2005

to lajek bierz wino troche i do posen na sylwka uderzamy...
gadaj z dadzią zresztą
oi! ja ide se


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group