PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Ulubione WINO

MS - Wto 14 Wrz, 2004

goOi! napisał/a:
to u mnie jest raczej tak ze lubie slodkie wina i najlepiej owocowe jakies. ile kosztuja to juz wszystko jedno, chociaz sam z siebie raczej jakiegos drogiego bym nie kupil. w kazdym razie skreca mnie po wszelkich wytrawnych winach, co nie znaczy ze ich nie pije... sa najtansze wiec sie takie szczochy tez kupuje...
To Ty nie znasz prawdziwego smaku wytrawnego wina! Dobre wytrawne sa chyba tylko francuskie > 25 zl w markecie, w sklepach winiarskich drozej. Polwytrawne dobre i w miare tanie sa np. niemieckie ok. 20 zl. Fajne wytrawne po kilkanascie zl sa wegierskie Egri Bikaver, ale one sa bardzo cierpkie, wiec trzeba to lubic. Po prostu w takiej cenie prawdziwego wytrawnego wina sie w Polsce nie dostanie. A na tych Twoich najtanszych to nie pisze na etykietce "ocet"? :lol:
BTW. Kiedys z kumplem kupowalismy innemu kumplowi wino na prezent, to wydalismy chyba 80 zl. Bylo bardzo dobre, ale jednak za taka cene normalnie nie warto.

bigi - Wto 14 Wrz, 2004

aaa znajomy kiedys robil jakies miecho na ogniisku i kupil jabola zeby polewac, ale tak od niechcenia wzial lyka i huj, juz nie polewal a wino wypil :)
chyrzy - Nie 19 Wrz, 2004

:) Winko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja lubie
AGROPOLE PORZECZKOWE
NO I ZAMKOWE Z TESCO :o to jjest coś pięknego ./.\.

p.s. Te winka to są wytrawniaki w porównaniu do jednego z lepszych,tańszych HERCULESÓW!!!!!!!!

:roll: :!: :!: :!:

alutka - Nie 19 Wrz, 2004

O.no właśnie, Agropol porzeczkowy to jest to! :)
geerwazy - Pon 20 Wrz, 2004

leśna jest zajebista, u mnie chyba najbardziej dostępna, ale dawno nie pilem ani wina ani nalewki
Cytat:

Winko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja lubie
AGROPOLE PORZECZKOWE
NO I ZAMKOWE Z TESCO to jjest coś pięknego ./.\.

p.s. Te winka to są wytrawniaki w porównaniu do jednego z lepszych,tańszych HERCULESÓW!!!!!!!!
___________________
(A) 4:All


LOLeusz

KONDOR - Czw 14 Paź, 2004

nie ma to jak KOMANDOS [;
majKel - Czw 14 Paź, 2004

Mocny Walduś K. (win juz nie pije ..ale dzis pito wino o takiej cudnej nazwie....:P)
Agnes - Pią 15 Paź, 2004

o rany, ten temat jeszcze aktywny? ewolucja win ciągle trwa :wink: ?

a mnie wciąż chodzi po głowie "otwieram wino ze swoją dziewczyną, chciałbym żeby ten czas nie przeminął, nigdy nie przeminął!!!" :lol:

Zwierz@k - Pią 15 Paź, 2004

o kurwa :D ta pisenka ejst dojebana po maxie :D
Moniczka - Pią 15 Paź, 2004

Eee... nie mam pojecia pije to co daja i nie patrze na nazwe ;)
Agnes - Sob 16 Paź, 2004

Moniczka napisał/a:
Eee... nie mam pojecia pije to co daja i nie patrze na nazwe ;)


uważałabym na twy miejscu, bo w butelce może być denaturat albo chociażby spirol, na którego wypicie warto przygotować się psychicznie i którego nie warto chlusnąś sobie jak wina :wink:

Moniczka - Sob 16 Paź, 2004

no to teraz bede uwazac bo nie bardzo lubie haftowac :P
Goch - Nie 17 Paź, 2004

mmm... ja preferuję:
:arrow: wino marki wino białe :!:
:arrow: komandos strong
:arrow: lipa z miodem /nalewa/
:arrow: względnie: nalewka malinowa marki ostrowin
wszystkie dostępne w ogólnopolskiej sieci sklepów "żabka". tylko drogie, koło 5 PLN'ów.
a co do cavaliera to piłam cytrynowego z kartonu i to było fuj.
aha. i jeszcze jest wino śliwkowe "węgrzynek" ale ciężko dostać. szkoda, bo fajne i tanie (3, 50)

Zwierz@k - Nie 17 Paź, 2004

heheh mialem kiedys to samo zdizwko, tylko z likierem migdałowym. jebnąłem wira z gwinta, a koles przynosi kielichy i mówi że tego sieak nie piej , tylko z jkims kapuczyno rozciencza czy cos :d
bigi - Śro 20 Paź, 2004

goOi! napisał/a:


a cavalier najlepszy jest japkowo-mietowy :)


kurwa to sa takie ? ? ? :D :D:D:D bo mnie sie cos nie kojarzy ;)

Zwierz@k - Śro 20 Paź, 2004

GUJ- ten likier był do baniaka :? malo pawia nie puscilem bleeee...
Przybysz - Nie 07 Lis, 2004

Jabol to taka magiczna ambrozja z zakazaną recepturą, jak delikfent złamie zasadę i pozna tajniki produkcji to automatycznia spada na niego klątwa i przestaje je pić.
Moje ulubione wina to MUSTAK, KOMANDOS, GULL, WINKO DZIADUNIA.

Koniu - Nie 07 Lis, 2004

Jabol o nazwie " Bieszczady" zabija wszystkie inne :twisted: jest zajebisty !
Koniu - Nie 07 Lis, 2004

nazik napisał/a:
Co racja to racja...i do tego nieźle kopie, wraz z Koniem się o tym przekonaliśmy :)




A jak, po pięciu wesoło było haha :mrgreen:

Dżagoda - Sob 20 Lis, 2004

Sangria za 4zł i pyszny Kasztelan (gazowany w plastikowej butelce;P) z PLUSa, ale nie pamiętam ile kosztuje. Kiedyś GULL porzeczkowy, ale już mi się przepił.
Brzydki - Śro 24 Lis, 2004

He. Wino marki 'XXL' rządzi, ale drogie jest, bo aż 5 zł za litr 12% trunku...


Mam pytanie - czy ktoś z was spotkał sie kiedyś z legendarną Spermą Szatana?

święty nikt - Śro 24 Lis, 2004

"Nalewka Ostrowina" jest niezła
Koniu - Czw 25 Lis, 2004

XXL to chujowina straszna :x

Ze spermą szatana się nie spotkałem jeszcze ;) słyszałem że w Zakopanem zakupic można :mrgreen:

RUDZIEL - Czw 25 Lis, 2004

wymiata komandos :D pycha tez jest "edelkirsch-lokor wein"ale to juz wydatek 12 zl i zlozeniem sie z conajmniej 3 osobami :wink: :roll: raz na jakis czas mozna sobie pozwolic 8)
Koniu - Czw 25 Lis, 2004

Burżujstwo....jedno wino na (conajmniej) trzy osoby :?: :shock: .....za 12 zł :?: :shock: To co Wy kurwa, degustatorzy :?: :mrgreen:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group