PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z zagranicy - The Exploited

Ryszard - Czw 11 Mar, 2010

Trudno się nie zgodzić. Kiedyś byłem fanem na pełnej piździe, a teraz troszku już ozięłbo. Paradoksalnie, całkiem mi leżą też późniejsze album, te metalowe też. Tzn. znam płyty do Fuck the system, nie wiem jak jest dalej.
Mam nadzieję, że na koncercie zagrają parę numerów-perełek jak Cop Cars, Alternative, USA, No Forgiveness i jeszcze kilka. W każdym razie skoro jest okazja zobaczyć na żywo to skorzystam na pewno.

Foxy 68 - Czw 11 Mar, 2010

A ja dalej bardzo lubie. Praktycznie wszystko do Beat the Bastards.
Poza kontrolą - Pią 12 Mar, 2010

W polowie lat 80 tych kupilem plyte chyba "On Stage" pewny nie jestem. Oczywiscie polskie wydanie o którym ktos juz wczesniej pisał. Przyznam nawet po 24 latach, że tak chujowej jakosci dzwieku z płyty to jeszcze wczesniej, ani juz pozniej nigdy nie słyszałem. Skutecznie zniecheciło mnie to do zagłebiania się w dalsza twórczość Exploited, zreszta nigdy nie przekonała mnie druga fala punk rocka.
Stanzberg - Pią 12 Mar, 2010

Cytat:
nigdy nie przekonała mnie druga fala punk rocka.
To teraz w ramach rewanżu, ja Ci napiszę, że wieeeele tracisz. ;-)
pixele25 - Pon 29 Mar, 2010

szukam koncertowki The Exploited - 25 Years Of Anarchy And Chaos , Divix
NuclearwastE - Pon 26 Kwi, 2010

Kiedys lubilam, teraz tylko mozna posluchac kilka klipuw. Jakos puzniejszy Exploited z metalowym saundem i z jakas niemieckol babol gadajancol na poczontku zgwalcilo caly zespul. pfui.
SantaClaus - Pon 26 Kwi, 2010

NuclearwastE napisał/a:
Kiedys lubilam, teraz tylko mozna posluchac kilka klipuw. Jakos puzniejszy Exploited z metalowym saundem i z jakas niemieckol babol gadajancol na poczontku zgwalcilo caly zespul. pfui.



:lol:

slabo ci to wyszlo

NuclearwastE - Pon 26 Kwi, 2010

SantaClaus napisał/a:
NuclearwastE napisał/a:
Kiedys lubilam, teraz tylko mozna posluchac kilka klipuw. Jakos puzniejszy Exploited z metalowym saundem i z jakas niemieckol babol gadajancol na poczontku zgwalcilo caly zespul. pfui.



:lol:

slabo ci to wyszlo


:D sorry, mieszkam dalej z polski!

ko0niu - Pon 26 Kwi, 2010

Od 3 miesięcy w Southampton ?
wawrzon - Pon 26 Kwi, 2010

ko0niu napisał/a:
Od 3 miesięcy w Southampton ?



:rotfl:

NuclearwastE - Pon 26 Kwi, 2010

ko0niu napisał/a:
Od 3 miesięcy w Southampton ?

Nie, od calego zycia.

Beno69 - Pią 28 Maj, 2010

Szukam chętnych do wyjazdu na koncert THE EXPLOITED w Krakowie 02-05 środa 19.00 klub Kwadraty.
Wyjazd z Katowic miejsc wolnych 4. Liczę na podział kosztów podróży.
Kontakt przez gg 20755062, mailika: bendix1@op.pl lub mobil: 607 449 753

Beno69 - Pią 28 Maj, 2010

Sorki. Oczywiście 02-06
aaron44 - Wto 28 Cze, 2011

The Exploited rulez mam ich koszulkę i słucham ich muzy kilka razy dziennie nawet mam na reeplayu hehe
suchy693 - Wto 28 Cze, 2011

aaron44 napisał/a:
The Exploited rulez mam ich koszulkę i słucham ich muzy kilka razy dziennie nawet mam na reeplayu hehe

zgon - Wto 28 Cze, 2011

+ dla suchego za trafny komentarz !
Kociolators86 - Śro 29 Cze, 2011

Co się dziwicie, takie czasy.
Dzisiaj wystarczy mieć dyskografie w komputerze i już można być 100% punk :lol:

Stanzberg - Śro 29 Cze, 2011

Nigdy już nie posłucham Exploited, limit został wyczerpany w pewien ciepły czerwcowy weekend. :cool:
Budyń - Śro 29 Cze, 2011

Zobaczyłem Exploited, zobaczyłem "ostatni wpis - Stanzberg", wszedłem tylko po to, żeby się upewnić...

Punks not dead! :geek:

zachariasz - Śro 29 Cze, 2011

Stan jeśli to nie jest zbyt osobista historia, to mógł byś opowiedzieć o co chodzi :?:
Ciekawość zżera :!: :twisted:

Stanzberg - Czw 30 Cze, 2011

Niech Budyń opowie jak wziął na działkę 20 kaset Exploited i potem puszczał je całą noc. :grin:

Jimmy Boyle beat the system! :punk:

Budyń - Czw 30 Cze, 2011

Wydaje mi się, że na cały wyjazd wypada półtora odtworzenia kasety "Punks not dead" na dzień - i to raz ją Szkielet odpalił :) Piersi żeśmy więcej słuchali :rotfl:
Stanzberg - Czw 30 Cze, 2011

Skąd, z pięć razy poleciało, moja świadomość na autopilocie przemnożyła tę ilość przez 5 i stąd ten efekt. :grin:

Ale kapela dobra, nie ma co.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group