PUNK FORUM
Forum Punkowe

Miłość & Seks - Przy jakiej muzyce lubicie się pieprzyć / kochać

Biały - Śro 08 Lip, 2009

Cytat:
albo zacznij wpadać do madnesu Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
:wink:


i podnieś z ziemi tą którą wskaże wawrzon ;)

Foxy 68 - Śro 08 Lip, 2009

ten wasz Madness to wylegarnia dziewoj? :lol:
Mecenas - Śro 08 Lip, 2009

zawsze się jakaś kuleczka trafi :lol:
heroina - Śro 08 Lip, 2009

"spod kołdry wystawała wielka biała dupa" :lol:
rozwal - Śro 08 Lip, 2009

Biały napisał/a:
Cytat:
albo zacznij wpadać do madnesu Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
:wink:


i podnieś z ziemi tą którą wskaże wawrzon ;)
taa ostatnio jak bylem byla calkiem zacna dziewoja, tyle ze ciagle spala najebana :lol: :wink:
wawrzon - Śro 08 Lip, 2009

Foxy 68 napisał/a:
ten wasz Madness to wylegarnia dziewoj? :lol:


bardzo często... szczeg. na koncertach :wink:

Biały - Śro 08 Lip, 2009

byłem, widziałem, słuchałem wawrzonowych opowieści, potwierdzam ;) wtedy właśnie wystarczyło zebrać z ziemi odpowiedni okaz ;)
Mecenas - Śro 08 Lip, 2009

taką co trzeba zebrać z ziemi to bym sie brzydził, to jak ruchac trupa niemalże
rozwal - Śro 08 Lip, 2009

dokladnie
Biały - Śro 08 Lip, 2009

spoko, to tylko taka zagrywka ;)
leży taka i tylko czeka aż jej wstać pomożesz, bo się biedula wyjebała, sama dość do domu nie może i w ogóle... ;)

gooy - Śro 08 Lip, 2009

podryw 'na pigułkę gwałtu' ;)
Ryszard - Śro 08 Lip, 2009

Tak, pigułkę gwałtu wrzuconą samej sobie do piwa :lol:
rozwal - Śro 08 Lip, 2009

dobry motyw :lol: 8) jak dokladnie dzialaja te tablety w ogole?
Biały - Śro 08 Lip, 2009

to opcja dla łowców zombie jest ;)
QkiZ - Śro 08 Lip, 2009

rozwal napisał/a:
jak dokladnie dzialaja te tablety w ogole?

to w tvn kiedyś omawiali. nawet umówili się z gościem, który sprzedawał te tabletki. okazało się, że to leki jakieś za parę złotych z apteki. po rozpuszczeniu się w alkoholu i po wypiciu tego laska w ogóle nie pamiętała co się z nią stało. był przypadek dziewczyny omówiony w tym programie, którą po imprezie brzuch bolał, ale nie pamiętała co się stało. poszła do lekarza i okazało się że została zgwałcona.

rozwal - Śro 08 Lip, 2009

no ale nie pamietac to jedno, a drugie sie rozluznic na tyle, zeby z kims gdzies pojsc i dac sie przeleciec to drugie. tak wiec, co, te tablety od razu niszcza jakies granice, czy jak? ale skad pewnosc, ze wowczas dana panna pojdzie z Toba nie z kims innym? :P
jaś skoczowski - Śro 08 Lip, 2009

Mecenas napisał/a:
taką co trzeba zebrać z ziemi to bym sie brzydził, to jak ruchac trupa niemalże

No właśnie panowie, gdzie pankrok, gdzie środki radykalne, po co podnosić, lepiej od razu odkopywać!

QkiZ - Śro 08 Lip, 2009

rozwal: http://pl.wikipedia.org/wiki/Tabletka_gwałtu
skopiuj ten link do przeglądarki

heroina - Śro 08 Lip, 2009

Mecenas napisał/a:
taką co trzeba zebrać z ziemi to bym sie brzydził, to jak ruchac trupa niemalże

z tą różnica, że jeszcze ciepła.



dev lubi "na zgona" :lol:

Mecenas - Śro 08 Lip, 2009

bez kitu, miałęm kiedyś taką sytuację: impreza w akademiku, wszyscy piją na umór, jedna laska poszła się wyszczać i nie wraca długo, poszedłem z jednym kolesiem zobacyzyć co z nią, patrzymy a ona siedzi na kiblu z majtkami wokół kostek, podłoga wokół niej zarzygana, a ona sama śpi, wtedy pierwszyraz widziałem wygoloną cipkę na żywo :mrgreen:
w każdym razie patrzynmy na siebie z kolesiem i on mówi: ruchamy czy ubieramy? :lol: :lol: :lol: :lol:
wydaje mi się że żartował ale głowy nie dam
wezwalismy jej koleżanki bo takiej zarzyganej bym nie tknał

rozwal - Śro 08 Lip, 2009

Cytat:
wydaje mi się że żartował ale głowy nie dam
:lol: :lol: to jedna z tych sytuacji kiedy odstawia sie ciezar decyzji na 2 osobe, jakbys powiedzial, ze 'ubieramy' to by sie zasmial i by bylo ze zart rzucil, ale jakbys powiedzial 'ruchamy' to w duchu by sie ucieszyl i przystal :P
jaś skoczowski - Śro 08 Lip, 2009

rozwal napisał/a:
:lol: :lol: to jedna z tych sytuacji kiedy odstawia sie ciezar decyzji na 2 osobe, jakbys powiedzial, ze 'ubieramy' to by sie zasmial i by bylo ze zart rzucil, ale jakbys powiedzial 'ruchamy' to w duchu by sie ucieszyl i przystal Razz

Bardzo proszę, jako poboczny czytelnik, skończcie kurwa temat ruchania pijanych w trupa kobiet, z góry dziękuję.

gooy - Czw 09 Lip, 2009

nie mow, ze Ty trzezwe ruchasz :shock: przeciez to obrzydlistwo :P poza tym trzezwe nie chca sie dac przeruchac
kampfhundnr1 - Czw 09 Lip, 2009

rozwal napisał/a:
ale jakbys powiedzial 'ruchamy' to w duchu by sie ucieszyl i przystal

tak by powiedział tylko że
Mecenas napisał/a:
wezwalismy jej koleżanki bo takiej zarzyganej bym nie tknał

Takie kurwa z was ogiery i lovelasy.To praktycznie to samo co gwałt i już taka ilość "żartobliwych"wypowiedzi na ten temat chujowato o was świadczy,
jaś skoczowski napisał/a:
Bardzo proszę, jako poboczny czytelnik, skończcie kurwa temat ruchania pijanych w trupa kobiet, z góry dziękuję.

Ja nie proszę tylko żądam.

Mecenas - Czw 09 Lip, 2009

mnie chodziło że bym nawet nie ubrał jej bo była zarzygana a co dopiero zakisić :roll:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group