PUNK FORUM
Forum Punkowe

Komputery - Punkowe dzwonki na komórke

SilesiaAttack79 - Wto 12 Kwi, 2005
Temat postu: Punkowe dzwonki na komórke
wie ktoś może gdzie w sieci można łyknąć takowe dzwonki ,ewentualnie jak samemu zrobić :?:
geerwazy - Wto 12 Kwi, 2005

nie mam komorki i nie wiem ;-)
SilesiaAttack79 - Wto 12 Kwi, 2005

skończcie sie nabijać bo to poważny temat :lol: :wink: ty nazik a gdzie tego szukac w formacie midi ewentualnie jak przerobić(za pomocą jakiego programu)normalne kawałki na midi??
SilesiaAttack79 - Wto 12 Kwi, 2005

kto wie ręka do góry :wink:
MS - Wto 12 Kwi, 2005

A ja myslalem, ze melodyjki na komorkach to szczt buractwa :-?
SilesiaAttack79 - Wto 12 Kwi, 2005

zauważ że temat nie jest o tym co jest dla ciebie szczytem buractwa tylko o czyms innym,także twoja opinia mnie nie interesuje
....a chyba lepiej miec na komórze zamiast jakiegoś hujowego dzwonka np. motyw z jakiegoś ulubionego kawałka 8)

MS - Wto 12 Kwi, 2005

Cos jak podklad muzyczny na blogu dominixy? :-P
Tomasso - Wto 12 Kwi, 2005

Ludzie, szukanie nie boli :!:

Jesli posiadacie kabel, dzieki któremu mozecie podłaczyc telefon do komputera to tutaj podaje dwa programy:

Mobile Music Polyphonic
http://www.pcworld.pl/ftp...honic.2.61.html
Narzędzie do tworzenia i konwersji dzwonków do telefonów polifonicznych. Aplikacja pozwala przekonwertować dowolny plik MIDI, MP3, WAV na polifoniczny dzwonek telefonu komórkowego (SP-MIDI, MMF), obsługiwany przez większość nowych telefonów komórkowych. Aplikacja umożliwia również zamianę odpowiednich nut na sekwencje klawiszy. Program w wersji Shareware posiada ograniczenia co do czasu trwania konwertowanej muzyki.

RingBOX
http://www.idg.pl/ftp/pc_3381/ringbox.3.0.html
Kompozytor dzwonków dla Nokii 3210. Program ten służy do przeglądania, tworzenia i grania dzwonków. Jego funkcją jest także przetwarzanie nut na sekwencje klawiszy (note-to-key). Dzięki temu nie trzeba się zastanawiać jak przejść np z nuty "32d3" na inną - komputer dokładnie podaje jakie klawisze należy wciskać. Program zawiera bazę około 200 dzwonków.

Jesli nie posiadasz kabla usb od komórki to ten program:

Ringtone Converter
http://www.pcworld.pl/ftp...verter.5.1.html
Narzędzie umożliwiające konwersję i dodawanie nowych dzwonków telefonów komórkowych bez konieczności posiadania kabla bądź też wysyłania smsów. Aplikacja dokona konwersji muzyki (zapisanej w formacie MIDI, dostępnej za darmo w wielu serwisach internetowych) na format zrozumiały dla konkretnego modelu telefonu, a następnie wyświetli odpowiednie sekwencje klawiszy, które należy wprowadzić wykorzystując klawiaturę komórki.
Autorzy zapisali w programie ponad 100 gotowych dzwonków, jednakże użytkownik ma możliwość skomponowania własnych melodii dzięki wbudowanemu w program kompozytorowi dzwonków. Aplikacja współpracuje z większością modeli telefonów największych firm produkujących komórki ( Alcatel, Kyocera, LG, Motorola, Nokia, NEC, Panasonic, Samsung, Sony Ericsson, Sendo, Sharp oraz Siemens).

Inne softy:
http://www.zoom.idg.pl/ft...0komórkowe.html

Olimpia - Śro 13 Kwi, 2005

Litości..... :?
Komóś sie chyba wyjątkowo nudzi.... :lol:

QkiZ - Sob 19 Lis, 2005

czego to jest bardzo dobry pomysł z tyi dzwonkami. Wszędzie tylko słysze w komórkach przeboje grupy o-zone. Nawet Najter to ma. Z zbliżonych klimatów do punka to kiedys miałem dzwonek Blink'a. Aktualnie mam motyw z Mario i wymiata.
riot - Sob 19 Lis, 2005

stworze temat o dzwonkach na komorke :wink:
Tomasso - Wto 20 Gru, 2005

Troche dzwonków:
http://www.decentrum.bzzz.net/radioclash/dzwonki/

bigi - Wto 20 Gru, 2005

kurwa to ponki uzywaja takich nowych komorek aby dzwonki mozna bylo zciagac ? hmmmm.... no to czas wymienic 5 letnia cegle zeby w momencie dzwonienia poleciala z niej punkowa melodyjka "ezoteryczny poznan"

:)

wawrzon - Pon 03 Lip, 2006

najlepiej zalatw sobie program GUITAR PRO 5(najnowszy jest 5 chyba)
i sciagnij punkowe taby jakies. programem zapisz sobie pozniej jaki mid i juz. nie chce mi sie dokladniej tlumaczyc. jak cos to pisac na gg:
3643984

woof - Śro 05 Lip, 2006

bigi napisał/a:
kurwa to ponki uzywaja takich nowych komorek aby dzwonki mozna bylo zciagac ? hmmmm.... no to czas wymienic 5 letnia cegle zeby w momencie dzwonienia poleciala z niej punkowa melodyjka "ezoteryczny poznan"

:)


zawsze mozna nosic ze soba boomboxa i w chwili gdy sie poczuje wibrator wciskac play.

ewentualnie jak sie jest juz punkiem high-tech (prawie cyberpankiem...) i ma telefon z obsluga wav etc to mozna uzyc GP5 z wlaczonym RSE, GP bedzie wtedy uzywalo dolaczonych sampli zamiast z bankow midi i efekt bedzie bez porownania lepszy.
mozna nawet dograc swoj wokal..
ezoteryyczny poznan ooo swiatem rzadzi miafia ooo...

i normalnie jak ktos zadzwoni wtedy to ja pierdykam... :D

edit:
jeszcze mozna ewentualnie zapodac mid do multitracka z obsluga wtyczek i zrobic porzadny mix, wtedy jak ktos zadzwoni to kisiel pod nogami...

Jules Winnfield - Śro 05 Lip, 2006

rse są strasznie chujowe i gorsze niż midi w dobrej karcie dźwiękowej - już lepiej używać soundfontów, ale do tego trzeba się w programach muzycznych bawić
woof - Śro 05 Lip, 2006

tylko nie kazdego stac na porzadna emu czy majke
na nuendo czy prots i nie kazdy ma podstawowa wiedze pozwalajaca na wykonanie odpowiedniego miksu etc.
gp z rse nie wymaga zadnych z tych umiejetnosci ani sprzetu/softwaru.

rse nagrany pojedynczo, zmiksowany i zmasterowany nie brzmi tak tragicznie. a na pewno bez porownania lepiej niz chociazby uzywajac softwarowego emulatora yamahy i multisymulatorow gitarowych
dodatkowo masz wygodny dostep do roznych "efektow" taki jak pm etc.

heh, ale nic nie zastapi zywej gitary.
osobiscie uzywam tego tylko do kompozycji jako "podgladu"

rajca - Wto 30 Gru, 2008

QRWA co jest :twisted:
wawrzon - Pią 02 Sty, 2009

http://www.911tabs.com/

Do tego program Guitar Pro i lecisz, zrobisz sobie każdy dzwonek...

Cruster - Pią 21 Sty, 2011

Sie macie ludzie :smile: Na tej stronce możecie sobie zrobić własny dzwonek, jaki tylko chcecie - dzwonki na telefon - banalnie prosta rzecz :bananik:
zachariasz - Pią 21 Sty, 2011

Trzeba być debilem żeby nie umieć tego zrobić....

Pozatym to chyba jest reklama stronki :>


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group