PUNK FORUM
Forum Punkowe

Sport - Jakie sport uprawiacie ??

Zwierz@k - Wto 02 Gru, 2008


<Duma>


jednym zdaniem:


magdalenik - Pon 16 Mar, 2009

Devotka napisał/a:
ja póki co jestem zakochana w tajskim

czy to zdanie jest aktualne???

jesli tak,to moze jednak skusisz sie i zamiast na the gits wpadniesz na:



?

wstep bezplatny :twisted:

a jak bedziesz grzeczna to zabiore cie na wieczorek gdzie bedziemy swietowac urodziny taja pracha somchan 8)

Dev - Wto 17 Mar, 2009

jest aktualne i magda serce mi się kraje, że nie mogę tam być :cry:
co za francowaty pech, że tyle fajnych rzeczy jest 21 :evil:
ale ja już się zdeklarowałam, że jadę na koncert, ale jest jeszcze 1%, że zmienię zdanie..

a wieczorek mnie jeszcze bardziej boli. będzie simi?? (nie żebym coś, tak tylko pytam :mrgreen: )

magdalenik - Wto 17 Mar, 2009

podobno bedzie.... urodziny ma 19.03 i prawdopodobnie takze je bedziemy oblewac w niedziele po zawodach.

oj,martus.... jak wybierzesz gowniana naziolska kapele zamiast tego w czym jak twierdzisz jestes zakochana...to cie nie rozumiem kompletnie :(
no nic.szkoda.
moze innym razem.

no_passaran - Wto 28 Lip, 2009

Air Soft ;)
Zwierz@k - Wto 28 Lip, 2009

ja ostatnio coraz intensywniej gram w darta, zajarałem tez kumpla, mam więc już sparing-partnera ;)
Blanka - Wto 28 Lip, 2009

ja lubię czasem na rolkach pośmigać albo na desce :D
wawrzon - Wto 28 Lip, 2009

szachy... rekraacyjnie
Blanka - Wto 28 Lip, 2009

czasem jeszcze warcaby i chińczyk :)
Dzemu - Nie 04 Paź, 2009

Siatkowka, Koszykowka a na pierwszym miejscu Pilka Nozna - oczywiscie w TV. A jedyne co robie to troche jezdze i skacze na roweryku. :D
WONSIK - Nie 11 Paź, 2009

Trenuje łucznictwo :P W szkole mamy siatkówkę no i biegam dla przyjemności :D (Na dłuższe dystanse :P )
Xiao Mei - Wto 13 Paź, 2009

Kung fu.
Mańka. - Pią 27 Lis, 2009

Siatkówkę, w szkole.
Od czasu do czasu basen.

I mam w planach naciągnąć kolegę na naukę gry w piłkę :D

heroina - Sob 28 Lis, 2009

Mańka. napisał/a:
naukę gry w piłkę :D


a co to znaczy? :roll:




nawet dla tak kompletnego ignoranta wszelkiej aktywności fizycznej, jak ja, to brzmi głupio :shock:

Mańka. - Sob 28 Lis, 2009

heroina napisał/a:
Mańka. napisał/a:
naukę gry w piłkę :D


a co to znaczy? :roll:




nawet dla tak kompletnego ignoranta wszelkiej aktywności fizycznej, jak ja, to brzmi głupio :shock:


na naukę gry w piłkę...nożną. bo ze mnie kompletna łamaga na boisku jest.

Cyb - Nie 29 Lis, 2009

przymierzam się do capoeiry, jednak na razie naciągnięte ścięgno nie pozwala ;/
ko0niu - Nie 29 Lis, 2009

Miałem zacząć kupować karnety na siłkę bo mój kręgosłup przestał lubić siedzący tryb życia a i z chęcią przybrałbym na wadze. Mój metabolizm pozwala mi na tycie tylko przy chodzeniu na siłownię. Niestety, przy obecnym trybie pracy nie mam czasu na to żeby regularnie np 3-4 razy w tygodniu śmigać. W związku z powyższym jak tylko dostanę na konto wypłate - ide po jakieś hantelki do sportowego i zacznę sobie jakiś plan treningowy "domatora" :D
Jak już wydam hajs na żelastwo to będzie jakaś motywacja.

Dev - Nie 29 Lis, 2009

w nogę uwielbiam grać, czasem na taju zamiast rozgrzewki graliśmy w nogę na bosaka małą twardą piłka do ręcznej na takie malutki materacyki, to był hardcore, jak mi raz 100 kilowy byczek przewrócił się na stopę to przez tydzien nie mogłam normalnie chodzić :twisted: :wink:
fajnie się grało kieeeedyś pod blokiem, teraz nie do wiary, ale zawsze piaskowe wydeptane boisko zarosło trawą :shock: era komputera :cry:

Zwierz@k - Nie 29 Lis, 2009

heroina napisał/a:
Mańka. napisał:
naukę gry w piłkę :D


a co to znaczy? Rolling Eyes


piłka nożna - gra dla 100% pedąłó, tudzież dziewczyn, więc co tu dużo mówić :mrgreen:

Xiao Mei - Nie 29 Lis, 2009

Do krwiaków na pól reki i wszechobecnych siniaków można się przyzwyczaić ale damn, od jakiegoś miesiąca już chyba mam kontuzje reki, prawie nieodczuwalna, niemniej nie mogę w pełni korzystać z treningów, co mnie dołuje troche..
Dev - Nie 29 Lis, 2009

norma, nie wiem czy ćwiczycie boso, bo u nas tak i niestety po tygodniu potworne odciski na śródstopiu i piętach, pozdzierane stopy i powybijane palce. po paru miesiacach dopiero sie stopa przyzwyczaja i robi się podeszwa :mrgreen: no a z kontuzja radze przerwe, bo już wielokrotnie sie przekonałam, że trening z kontuzją baardzo pogarsza sprawe (i tylko pogarsza)

a na krwiaki i sińce polecam profenid ew maśc aranikową.

zwierzu, weź nie pjerdol, piłkarze są seexyy :lol: *:

Zigi - Pon 30 Lis, 2009

Jak byłem młodszy trenowałem strzelectwo sportowe z broni długiej.
Nudzi sie po jakimś czasie.
A teraz zostały mi Darty, bilard, bierki itp.

Marguz - Pon 30 Lis, 2009

w piłkę kopię, celnie! lub nie celnie ;)
Anonymous - Pon 30 Lis, 2009

jezeli bilard przy piwku zaliczymy do sportu to spoko, procz tego tenis stolowy i pilka nozna 8)
Foxy 68 - Pon 30 Lis, 2009

Ayreon napisał/a:
sportu to spoko, procz tego tenis stolowy

To taki sam sport jak moje truchtanie w miejscu kiedy pale szluga na dworze :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group