PUNK FORUM
Forum Punkowe

Sport - Jakie sport uprawiacie ??

einer - Czw 15 Lut, 2007

kiedyś grałem w piłkę nożną nawet powołali mnie do kadry Warszawy ale potem zerwałem więzadła krzyżowe w kolanie i nie bardzo mogę w tej chwili uprawiać sport... Czasami gram w billard ale to tylko wtedy kiedy jestem w jakimś pubie ze znajomymi... Lubię jeździć na motorze w terenie a to także sport...
Stanzberg - Czw 15 Lut, 2007

Niestety, piłka nożna to zajebisty sport, ale bezurazowo da się go uprawiać jedynie przed telewizorem. :P
:D

Anonymous - Czw 15 Lut, 2007

Stanzberg napisał/a:
Niestety, piłka nożna to zajebisty sport, ale bezurazowo da się go uprawiać jedynie przed telewizorem.

Swięte słowa po jednym z meczy maiałem 3 zęby rozchwiane i 2 wykruszone :mrgreen: I wszystko to na lekcji wfu.

hellcat - Czw 15 Lut, 2007

Nienawidzę wfu.
Ale jak gramy w nogę to jest ciekawie nawet...Babochłopy z równoległej klasy nas tratują, gol za golem, takie tam.

Nie uprawiać zadnego sportu, ale lubię siatkówkę (kij, że nawet zagrywanie mi nie bardzo idzie), jakiś hokej czy pływanie...

Aneta - Pią 16 Lut, 2007

Browar napisał/a:
Stanzberg napisał/a:
Niestety, piłka nożna to zajebisty sport, ale bezurazowo da się go uprawiać jedynie przed telewizorem.

Swięte słowa po jednym z meczy maiałem 3 zęby rozchwiane i 2 wykruszone :mrgreen: I wszystko to na lekcji wfu.


zostaje jeszcze komp i fifa ;)

cykcyk - Pią 16 Lut, 2007

Dajcie spokoj panowie, pilka nozna urazowym sportem? Chyba nigdy na desce nie smigaliscie :twisted:
Stanzberg - Pią 16 Lut, 2007

Jasne, są bardziej urazowe sporty.

Np. punk rock bez umiaru. :wink:

Anonymous - Pią 16 Lut, 2007

Na desce kiedyś troche śmigałem,ale z marnym efektem,najlepszy trik jaki zrobilem to byl kickflip :oops: . Rowerem naszczęście lepiej mi idzie co kolwiek machnąć.
wawrzon - Pią 16 Lut, 2007

ja mialem rolki, rower, deske, ...
teraz chyba znow kupie od kumpla za 30 zl jego ;stara; deche i sobie posmigam. aj zrobilem najwiecej healflipa (nie wiem czy tak sie pisze), a najepszym trickiem jest BONES !!! (bonesa mozna robicna tyle fajniastych sposobow...)

cykcyk - Pią 16 Lut, 2007

wawrzon napisał/a:
healflipa


Heelflip


wawrzon napisał/a:
a najepszym trickiem jest BONES


Chyba Boneless :lol: :wall:

rozwal - Pią 16 Lut, 2007

ja ostatnio pare razy gralem w skłosza (smieszna gra) :-)
hellcat - Pią 16 Lut, 2007

wawrzon napisał/a:
rolki


No, no, rolki dobre. Wymiataczem co prawda nie jestem, ale trzymam się na nogach czyli jest dobrze.

Aneta - Sob 17 Lut, 2007

+ sezonowo łyżwy, ale rolki lepsze (chociaz ostatnio ubrane mialam jakieś ... 3-4 czy nawet 5 lat temu...)
hellcat - Sob 17 Lut, 2007

Ja może we wtorek skoczę wypróbować, jak się jeździ na łyżwach typu hokejówki, bo na figurówkach za fajnie nie jest...
Sami - Sob 17 Lut, 2007

Oooo... łyżwy :D
Kiedyś sie uczyłam figurowo :P
Tylko wyrosłam z łyżew i sie skończyło ;P

Aneta - Nie 18 Lut, 2007

^
zawsze można wypożyczyć

hellcat napisał/a:
hokejówki


nigdy nie mialam okazji...
co do figurówek - są figurówki i ''figurówki'', ale jak są dobrze zawiązane to da się pojeździć, byle kostka się nie ruszała - przynajmniej mi tak jest wygodniej

DEVIL666 - Nie 18 Lut, 2007

Taniec [Break Dance], Bieganie [wytrzymałościówka głównie], ogółem jak najwięcej eXtreme...
Anonymous - Nie 18 Lut, 2007

wyczynowo uprawiam pole
Anonymous - Nie 18 Lut, 2007

to jesteś dobrym rolnikiem
Aneta - Czw 22 Lut, 2007

każdy orze jak może :lol:

Temperatura spadła. Kto się ze mną do morsów zapisze ? :look:

Pedofil - Czw 22 Lut, 2007

suicide punk napisał/a:
wyczynowo uprawiam pole

Ja też :!: ale to jest sport sezonowy:(

666 - Pią 23 Lut, 2007

Stanzberg napisał/a:
Niestety, piłka nożna to zajebisty sport, ale bezurazowo da się go uprawiać jedynie przed telewizorem. :P
:D

Albo po pijaku, bo jak powszechnie wiadomo pijani ludzie są niezniszczalni.

Przypomniało mi się, na wf zajebiście się w unihoka grało :twisted: . To jest właśnie urazowy sport!

Stanzberg - Pią 23 Lut, 2007

Aneta napisał/a:
Kto się ze mną do morsów zapisze ? :look:


Musiałbym utyć jeszcze kilka kilo.
I nie wiem, jak zrobić, żeby kły wyrosły. I takie wąsy długie.
:wink:

Marguz - Pią 23 Lut, 2007

jak chcesz mieć długie wąsy, to zatrudnij się u mnie w WSK, tam wszyscy faceci (a pewnie i dużo kobiet) ma obowiązkowe wąsy i saszetki.
Zwierz@k - Pią 23 Lut, 2007

Marguz napisał/a:
saszetki

mowie sie - pedałówy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group