PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kultura & Sztuka - Filmy! Książki!

czaka - Czw 11 Lis, 2010

Choć bliżej mi do hipisa niż punka

:bejzbol: :bejzbol:

Jak można to łączyć?

suchy693 - Czw 11 Lis, 2010

ZNAJDZ RÓZNICE :dupa: :dupa: :dupa:
Lunatyczka - Czw 11 Lis, 2010

czaka napisał/a:
Choć bliżej mi do hipisa niż punka

:bejzbol: :bejzbol:

Jak można to łączyć?

Nie łączę - z mojej wypowiedzi jasno wynika, że z ruchem punkowym sympatyzuję, nie identyfikuję.

BadMotherfucker - Pią 12 Lis, 2010

Kiedy się z czymś sympatyzuje to trzeba mieć o tym jakieś pojęcie :old: :zongler:
Stanzberg - Pią 12 Lis, 2010

Przeczytałem jeden rozdział "Poronionej Generacji" w empiku i niestety nie mogę napisać wiele pochlebnego. Krzysiek pisze jakby uważał czytelnika za idiotę, który nie wie co to był stan wojenny, na czym polegał komunizm etc. etc. Przez to mam wrażenie, że to bajki dla dzieci, a nie autobiografia chyba najważniejszego polskiego zespołu punkowego.
Najgorszy zaś grzech autor popełnia popadając w nieznośną polityczną poprawność, której po kim, jak po kim – ale po nim to się nie spodziewałem...!!
Najpierw pisząc historię powstania piosenki o Hołdysie natychmiast dodaje "bez obrazy Zbyszku", a potem – o losie! – usiłuje przepraszająco tłumaczyć, dlaczego nie lubili Kwaśniewskiego (ówczesny minister ds młodzieży i sportu). :eek: :shock: W tę czerwoną mordę mógłbym bić jak w bęben gdybym tylko pisał historię swojego bandu; jego zlodziejstwa i skurwysyństwa były jeszcze gorsze po upadku komuny, o czym pan Grabowski powinien słyszeć, nawet jeśli czytuje wyłącznie Wyborczą – nota bene wydawcę tej książki.

Zamierzam kupić i przeczytać całą, może dalej będzie lepiej. Na zachętę powiem, że autorowi dość dobrze udaje się przenieść czytelnika w czasy komunizmu, czytając ma się przed oczami cały ten syf i smród.
Na tle wydanych ostatnio biografii zespołowych, T.Love'u i KSU ta jest chyba najsłabsza.... niestety.

Aneta - Sob 13 Lis, 2010

Lunatyczka napisał/a:
Nie łączę - z mojej wypowiedzi jasno wynika, że z ruchem punkowym sympatyzuję, nie identyfikuję.



to znajdź sobie inne miejsce do sympatyzowania

tu nie ma na to miejsca

kubarockman - Sob 13 Lis, 2010

ma ktos w wersji ebooka autobiografie lemmy'ego po polsku?
dece - Sob 13 Lis, 2010

Stanzberg napisał/a:

Na tle wydanych ostatnio biografii zespołowych, T.Love'u i KSU ta jest chyba najsłabsza.... niestety.


Już wkrótce biografia Kukiza z Piersi "Jak zostałem narodowcem"

ko0niu - Nie 14 Lis, 2010

:lol: :lol:
suchy693 - Nie 14 Lis, 2010

dece napisał/a:


Już wkrótce biografia Kukiza z Piersi "Jak zostałem narodowcem"
No cóz pewnie kiedys jakas bedzie ale tak na marginesie to KUKIZ zawsze był antykomunista zagorzałym i chwała mu za to [o muzyce jego nie wypowiadam sie]. :old:
ameb-x - Nie 14 Lis, 2010

kubarockman napisał/a:
ma ktos w wersji ebooka autobiografie lemmy'ego po polsku?


mam skana tej ksiazki, ale po angielsku.

dece - Nie 14 Lis, 2010

suchy693 napisał/a:
dece napisał/a:


Już wkrótce biografia Kukiza z Piersi "Jak zostałem narodowcem"
No cóz pewnie kiedys jakas bedzie ale tak na marginesie to KUKIZ zawsze był antykomunista zagorzałym i chwała mu za to [o muzyce jego nie wypowiadam sie]. :old:


wszystko ok! ja też nienawidzę ruskich za rozbiory... komuny za powojenną okupację... gejom też dziecka na wychowanie bym nie dał... mam szacunek dla powstańców... ale afiszowanie się i maszerowanie w gronie tego typu osób to już lekka przeginka! organizatorzy oficjalnie zabronili gestów i symboli nazi bo tam co drugi hailuje! Kukiz jako gwiazdka rockowa narobił sobie więcej wrogów przez to niż sympatyków- bo ci z prawej strony mają już swoich idoli heheheh

spryciara - Nie 21 Lis, 2010

jeśli chodzi o filmy, to na bank Requiem dla snu i może American Psycho. Zależy kto jakie kino lubi :faja:

Co do książek ... znacie może jakieś psychologiczne ?
Bo jakoś niczego sensownego nie mogę dostać.

Szymix - Nie 21 Lis, 2010

Wczoraj byłem an nowym Chorym Portierze i jakos nie porywa, znudził mnie
suchy693 - Śro 24 Lis, 2010

Ja se żem obejrzał Stare dobre części :mrgreen:
100% Hate - Śro 24 Lis, 2010

dece napisał/a:
Kukiz jako gwiazdka rockowa narobił sobie więcej wrogów przez to niż sympatyków

Abstrachując od kontekstu, ale chyba własnie to jest to przysłowiowe "posiadanie jaj". Jeśli ma się określone poglądy, to nieważne, czy one się komuś podobają, czy nie.
Nie ma się wtedy dylematów typu "nie będę się wypowiadał, bo to przeszkodzi mi w karierze"

Na drugiej szali mamy taką Korę, która nagle stała się taka anty-PIS bo odkryła, że jest to przepustka do wizyt w TVN-ie co drugi dzień.

kubarockman - Śro 24 Lis, 2010

okay

ktorych muzykow biografie(w formie ksiazki) polecacie?

suchy693 - Śro 24 Lis, 2010

kubarockman napisał/a:
okay

ktorych muzykow biografie(w formie ksiazki) polecacie?
Ja polecam biografie Anthonego Kieidisa RHCP
kubarockman - Czw 25 Lis, 2010

obczaje ;-)
Stanzberg - Czw 25 Lis, 2010

Jeszcze nie przeczytałem biografii Lemmy'ego, ale podejrzewam, że jest sroga.

Z rzeczy które mogą podobać się hipisom albo zwycięzcom rozmaitych plebiscytów (nie mówię, źe debila roku, ogólnie) polecam szczerze bio Franka Zappy.

kubarockman - Czw 25 Lis, 2010

Wlasnie sobie zamowilem biografie Lemmyego - bylem zmuszony bo nie ma ebooka po polsku. Poza tym nie ma to jak ksiazka.
Przy okazji wzialem tez jakas ksiazke o Hells Angels - zobaczy sie.
Kumpel dorzucil rowniez biografie Black Sabbath to pozyczy :*

suchy693 - Wto 07 Gru, 2010

Obejrzałem nawet gites o legendzie bluesa :bananik:
heroina - Wto 07 Gru, 2010

arien brody to jest gościu :faja:



uwielbiam go :jacko:

Mecenas - Wto 07 Gru, 2010

oglądałem dziś "porozmawiaj z nią" almodovara, koleś robi pokręcone filmy, ale da się je oglądać w przeciwieństwie do lyncha, polecam obejrzeć choćby dla fantastycznych cycków które zagrały jedną z głównych ról :bananik:
Stanzberg - Śro 08 Gru, 2010

Sto razy bardziej wolę świra niż geja, jedyny film Almodóvara jaki lubię to "Złe Wychowanie".

Za to Lynch nakręcił kilka mega-arcydzieł jak dla mnie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group