PUNK FORUM
Forum Punkowe

Polityka - Dlaczego wiekszośc starych punkow kieruje sie na prawo!

ZŁY PUNKS - Sob 05 Lis, 2016
Temat postu: Dlaczego wiekszośc starych punkow kieruje sie na prawo!
Mam takie pytanie dlaczego większość starych punków z lat 80/90 kieruje się w tej chwili ku opcji prawej ? Pytanie nie jest z dupy ponieważ od dłuższego czasu rozmawiam o tym z nimi na koncertach . Oczywiście nie ma to nic wspólnego z przechodzeniem ich na strone hołoty z ONR /NOP. Ciekawy jestem jakie WY macie zdanie ! :punk:
W.I. - Czw 09 Mar, 2017

Może to kryzys wieku średniego?
spaf_antynazi - Czw 16 Mar, 2017

Zobaczyli ze Punk czy Anarchizm to utopia i kierują się w "bardziej sensowne" strony polityczne
ZŁY PUNKS - Czw 16 Mar, 2017

spaf_antynazi napisał/a:
Zobaczyli ze Punk czy Anarchizm to utopia i kierują się w "bardziej sensowne" strony polityczne
i tu możemy zamknąć ten temat bardzo dobra odpowiedz :bananik:
as1929 - Pon 27 Mar, 2017

Moim zdaniem czy lewa czy prawa strona to bez różnicy i tak sympatycy obu stron mogą się kochać :faja: powinniśmy iść w stronę wolności ale bez przesady tzn wspierać polski przemysł, spożywczy;) zamiast masowych Lidlów,MC Donaldów i innego gówna z zagranicy :mrgreen:
spaf_antynazi - Śro 29 Mar, 2017

W tym kraju przydała by się nacjonalizacja przemysłu itp. Więcej Polskich przedsiębiorstw płacących podatki itp. Zamiast restrukturyzowac podmioty gospodarcze to latwiej je było sprywatyzować. Kasa sie rozeszła, a Polska ma mały udział w rynku :old:
boguszbarbara - Sob 06 Maj, 2017

Myslę, że jest to podyktowane między innymi tym. ... że prawa strona jest mnie skomercjalizowana :) . Mówię miedzy innymi.
spaf_antynazi - Nie 07 Maj, 2017

A lewa jest skomercjalizowana ???
Protopyta - Wto 26 Gru, 2017

bo tam nie biją hehe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group