PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Koncerty charytatywne

spaf_antynazi - Wto 17 Lut, 2015
Temat postu: Koncerty charytatywne
Jakiś czas temu kumpel poprosił mnie o zorganizowanie koncertu charytatywnego. Miejsce już mam, kapele jakieś zawsze się znajdą. Największy problem mam z ustaleniem ceny wstępu. Cena nie może być za niska, bo wtedy mało kasy się zbierze, a jeśli ustali się za wysoką to mało ludzi się pojawi. Jakie jest Wasze zdanie ???
ZŁY PUNKS - Wto 17 Lut, 2015

Wiadomo 15 zł jak ludzie myslacy to dadza bez gadania jak jabolpunki to huj im na ryj bo oni zawsze chcą wejść na krzywy ryj .No i podstawa żeby piwo było tanie !!!
spaf_antynazi - Wto 17 Lut, 2015

W planie nie ma listy gości no i nie ma za bardzo jak się przemycić na miejsce koncertu bo schody pokazują wyraźnie kto wchodzi a kto nie.... Cen piwa nie znam, bo nie pijam takich płynów
qweta - Wto 17 Lut, 2015

moim zdaniem 10 to optymalna kwota, wygodnie bo jeden papierek, ale płacą wszyscy bez jakiegoś wpuszczania za free "znajomych i krewnych Królika" ;)
ZŁY PUNKS - Wto 17 Lut, 2015

Powiem tak ostatnio kumple robili charytatywny gig i ludziska nawet 25zeta płacili pomysl tez o wyprzedaży zbędnych fajnych gadzetow na koncercie na ten cel albo aukcje zrobić płyt kapel które autografy zamieszcza z podziękowaniami to tez jest dobre :jupi:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group