PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Pigułka gwałtu

michał ze wsi 2 - Pon 26 Sty, 2015
Temat postu: Pigułka gwałtu
Co rusz pojawiają się wzmianki o pigułce w mediach.Różne zboki wykorzystują to gdy są bezradni w argumentach,choć nie tylko oni.Wykorzystują ją także wyrafinowane kręgi złodziejskie w celu obrobienia.W pierwszym przypadku pacjent zaleca się do dziewczyny,widząc że go nie chce i nie ma szans na współżycie za zgodą partnerki zaczyna kombinować.Wyłazi z niego zboczeniec,któremu jest wszystko jedno i posuwa się do takich czynów jak podanie pigułki.Drugi przykład jest podobny,złodziej odurza swoją ofiarę,by ją okraść.
Człowiek,który nieświadomie to zje na drugi dzień nic nie pamięta.Często budzi się z pustym kontem,które udostępnił swojemu prześladowcy.
Co myślą o tym inni,być może ktoś był ofiarą takiego przestępstwa i ma coś do powiedzenia?

Ps.Byłem dziś z Wiechem na złomie.Uregulowałem dług za łapkę na lisa,jest już moja.Łapka to samoróbka ale dość dokładnie wykonana.Przedzielona jest w środku siatką na dwie części.Z tyłu otwiera się i wkłada kurkę.Lis widzi ją z przodu,gdzie czeka na niego matnia.Są to unoszące się szpikulce.Zwierz wkłada tam ryj,lecz nie może go już cofnąć gdyż kolec wbija się w skórę,przez co może iść tylko do przodu,prosto do klatki.Gdy już się złapie kolce opadają zamykając właz.Można go tam potem zabić lub przez grubą rękawicę wyjąć i hodować dalej w klatce.

kubarockman - Śro 14 Wrz, 2016

mialem przyjemnosc poznac goscia co sam to bierze, mowil ze dobra faza :mrgreen:
Leon10 - Wto 27 Wrz, 2016

Co z tego, że dobra faza, jak ludzie po tym nie wiedzą co robią. Ale mi zabawa.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group