PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Skini w Polsce ...

troper123 - Pon 19 Sty, 2015
Temat postu: Skini w Polsce ...
Witajcie ! Ostatnio oglądałem film dokumentalny o Skinhedach. Dowiedziałem się tam, że ta kontrkultura dzieli się na kilkanaście grup. Takich jak Skini Tradycyjni,Sharp,Rash,Oi itd. Bardzo zainteresowałem się tym tematem. Na większość pytań znalazłem odpowiedź na necie. Bardzo mnie ciekawi czy w Polsce występują Skini tradycyjni, Sharp i Rash.Bo udało i się tylko znaleźć, że w Polsce występują Narodowcy I Bonhedzi. Wie ktoś jak to z tym tak naprawdę jest ?
spaf_antynazi - Pon 19 Sty, 2015

Jest trochę Skinheadów, SHARPów, a o RASHa to ciężko
qweta - Pią 13 Lut, 2015


spaf_antynazi - Sob 14 Lut, 2015

:old:
ZŁY PUNKS - Sob 14 Lut, 2015


spaf_antynazi - Sob 14 Lut, 2015

Bardziej to drugie
ZŁY PUNKS - Sob 14 Lut, 2015

spaf_antynazi napisał/a:
Bardziej to drugie
dla mnie to jeden huj czy sierp czy swasta :old:
spaf_antynazi - Sob 14 Lut, 2015

no tak.... nazizm czy stalinizm to jeden syf... ale czy komunizm to zło :?:
ZŁY PUNKS - Sob 14 Lut, 2015

czy komunizm to zło ..............zostawiam to bez komentarza za dużo mojej rodziny zgineło z rąk bandytow spod znaku AL/GL i NKWD także rozmowa jest zbyteczna ze mna -lepiej o muzyce pogadajmy :> No i trzeba zadac sobie pytanie czy u nas był stalinizm czy komunizm do 1989 r !!!!Jak myślisz ?
qweta - Sob 14 Lut, 2015

prawdziwy komunizm jest podobno tylko w kibucach i w komunach hippisowskich a to co było w PRL to folwark zwierzęcy a nazizm to narodowy socjalizm przecież... jeden syf
jebać system :punk:

spaf_antynazi - Nie 15 Lut, 2015

coś w tym jest....
michał ze wsi 2 - Pon 16 Lut, 2015

Po naszywkach ich poznacie.Z tej waszej gadki można wywnioskować.Mnie to nie przekonuje.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group