PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z zagranicy - Rammstein

bnr - Nie 02 Kwi, 2006

Nie slyszalem ani jednej plyty Rammstein, ale zmienie to :wink:
Widzialem po prostu u brata teledyski.

Moskwa - Nie 02 Kwi, 2006

A jest jeszcze taki kawałek rammsteina, nazywa się Hitler i jest to kawałek do podkładu z sonne, tyle, że tekst nieco inny. Nie pojawił się on na żadnej płycie, ale ściągnij sobie. Jest bardzo... "trzeciorzeszowski".
kancix - Czw 04 Maj, 2006

chodze se po necie a tu prosze Rammstein gra kawalek Pet Sematary Ramonesow, nawet fajnie wykonane a z reszta sami zobaczcie
http://audiofind.ru/music.phtml?id=162401

objasnienie - trza najpierw kliknac w ten taki jakby zolty prostakat pozniej poczekac 90 sekund i kliknac na link

Huba - Pią 05 Maj, 2006

teledysk do Rosenrot jest zajebisty, October fest i biczowanie w refrenie, calosc jest jakby zjechana z 'Osady' ale dobrze wyszlo, Rammsteina lubie bardzo i jezeli ktos kojarzy soundtracka z Biegnij Lola biegnij to ja tu widze podobienstwo pewne
Agrrafka - Wto 09 Maj, 2006

Rammstein jest zajebisty, chociaz kiedys sluchalam czesciej, najlepszy kawalek wedlug mnie to Sonne i teledysk rodem krolewna warga srom tez niezly
beszambelan - Wto 09 Maj, 2006

RAMMSTEIN - QUADRATISCH, PRAKTICH, GUT!
burton - Śro 21 Cze, 2006

nazik napisał/a:
Ja szczerze mówić lubię Rammsteina, szczególnie kawałki "Das Model", .


To nie jest ich utwór, tylko cover kraftwerka.

texpolar - Śro 27 Gru, 2006

Moja ulubiona kapela do dziś. kiedys bylem fanatykiem- dzis fanem i tylko fanem. ;) na koncercie sie bylo, plyt sie troche nakupywalo- standard.


Odswiezam temat, bo mam Volkerball LE- najnowsze dvd kapeli z koncertem we Francji. szczerze i rowno rozwala...

Lira - Czw 28 Gru, 2006

nie cierpie
hellcat - Czw 28 Gru, 2006

Nie znam ich zbytnio, więc nie oceniam.

Ale teledysk z krasnoludkami był przedni :) Do jakiej to piosenki był?

texpolar - Czw 28 Gru, 2006

Sonne
Aneta - Nie 27 Kwi, 2008

http://www.youtube.com/wa...feature=related nie mi ktos napisze z jakiego filmu jest zrobiony ten :teledysk"...

:?


kurwicy juz dostaje;)

Dev - Nie 27 Kwi, 2008

już alles klar :lol:
zagadka była prostsza niż przewidywałam :twisted: :arrow:

http://domino.filmweb.pl/

panna15 - Śro 11 Cze, 2008

Jakąś wielką fanką nie jestem, ale czasem sobie lubię posłuchać... a moje ulubione piosenki to Mein Herz Brennt, Ich will i amour, Onhe Dich lub Mein Teil (to dla tych co widzieli Resident Evil ;])
Myr - Czw 12 Cze, 2008

Nie pamiętam skąd ale mam płytkę Rammsteinu "rosen rot" zdaje się i muszę powiedzieć że źle nie jest.

a najlepsza ich piosenka jaką słyszałem to chyba "Moskwa" (z płytki "Rise Rise") :D

punka - Czw 12 Cze, 2008

jest wiele fajniejszych niż Moskwa,ale z gustami sie nie dyskutuje :wink:
Turio - Czw 12 Cze, 2008

ostatnio nawet moja mama stwierdziła, że Rammstein jest łudząco podobny do Laibacha i Einsturzende Neubauten. Dla mnie zespół mało odkrywczy zdecydowanie gorszy od wyżej wymienionych, posłuchać można płyty Mutter i paru kawałków z Herzeleid i Sehnsucht. Reszta to lipa jest.

panna15 napisał/a:
Jakąś wielką fanką nie jestem, ale czasem sobie lubię posłuchać... a moje ulubione piosenki to Mein Herz Brennt, Ich will i amour, Onhe Dich lub Mein Teil (to dla tych co widzieli Resident Evil ;])


Straszny gniot moim skromnym zdaniem, sama muzyka nie lepsza.

Zapomniałem dodać, że bardzo podobał mi się cover Kraftwerk w wykonaniu Rammasteina

Marchin - Pią 13 Cze, 2008

Do tego zespołu mam ogromny sentyment. W sumie jest to pierwsza kapela metalowa jaką miałem okazje polubić.
Wszystko do Mutter włącznie: Cudo
Nowsze wydawnictwa: średno

Ale okładka rosenrot fajna to i mam koszulke z nią :P

Aneta - Pią 13 Cze, 2008

Marchin napisał/a:
kapela metalowa


:shock: chyba industrialna ? :roll:

Marchin - Pią 13 Cze, 2008

No to jest chyba jakiś industrial metal nie?

Nie znam się na tych waszych szufladkach ale rammstein gra mocną muzyke i to chyba każdy przyzna.

pierwszy lepszy - Pią 13 Cze, 2008

smierdząca kupa

jak kogoś kręcą niskie zaśpiewy po niemiecku, to niech lepiej posłucha Laibach

Turio - Pią 13 Cze, 2008

Rammstein sami siebie określają jako Tranz-Metal, chyba tylko dlatego że grają to samo co Laibach i Nojbateni, tylko że kilka lat później
Marchin - Pią 13 Cze, 2008

Nie znam tych zespołów ale wątpię czy by mi sie spodobały. Do rammstaina mam po prostu sentyment :P
Aneta - Pon 07 Wrz, 2009

aaa... jak mnie wkurwia twój awatar...
Dev - Pią 27 Lis, 2009

za chwilę zacznie się koncert Rammsteina w Polsce i na tvn 24 mówili o tym, i o bardzo kontrowensyjnym kawałku i klipie do niego, promującym nową płytę. no i z ciekawości mimo, że już od dawna nie słucham r+ zapuściłam sobie nieocenzurowana wersję klipu:
http://patrz.pl/filmy/rammstein-pussy-uncensored

tym razem pojechali po bandzie, polecam obejrzeć do samego końca :twisted: :mrgreen:

mimo wszystko nie da się ukryć, że zespół ma już za sobą lata świetności i czasy herzeleid, sehnsucht czy mutter nie powrócą. teraz to tylko żebranie o odrobinę zainteresowania w mediach, co tym teledyskiem niewątpliwie im się udało. dla mnie bardzo żałosne zagranie, ale chyba juz zawsze będę miała sentyment do tej kapeli.
to już nie ta liga, co tekst "spiel mit mir" czy teledysk do "sonne", "ich will" itd. grosse schade :roll:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group