PUNK FORUM
Forum Punkowe

Old Punk Music - Janosik

polenta9 - Śro 09 Lip, 2014
Temat postu: Janosik
Poszukuje nazwy kapeli ktora grala kawalek z czolowki Janosika
schlockau - Śro 09 Lip, 2014

Zdaje się,że grał to kiedyś Sedes.
Rotten82 - Śro 09 Lip, 2014

otwierali tym kasete koncertowa, ale podpisane bylo jako 'terminator' bo chyba wejscie do tego kawalka bylo z terminatora



o znalazlemL:
https://www.youtube.com/watch?v=JMS5aCzMnI0

michał ze wsi 2 - Czw 10 Lip, 2014
Temat postu: Re: Janosik
polenta9 napisał/a:
Poszukuje nazwy kapeli ktora grala kawalek z czolowki Janosika

We filmie,natomiast za muzykę odpowiada kilka osób,są w czołówce ich nazwiska.Jest jakaś baba,jest jakiś Nikodem.
Janosik to wbrew pozorom dość skomplikowany serial.Ty np.komu kibicowałeś?Naturalnym była sympatia do dobrego zbója,niemniej murgrabia był legalnie wybraną władzą.Odpowiednie służby wszelkimi sposobami tego pilnowały.Kiedyś nawet same przebrały się za zbójów i napadły kupców,po to tylko by wina poszła na tamtych.Innym problemem jest okradanie murgrabiego przez owe służby.W filmie Janosik okazał się człowiekiem honorowym,w przeciwieństwie do szefa służb specjalnych.Obaj byli przecież złodziejami.
Podobnie było pod krzyżem,gdy przybito Jezusa.Jeden ze złoczyńców wiedział za co wisi,drugi zaś skomlał jak pies.W tej historii jednak religijni Żydzi zabili bogu ducha winnego człowieka.

Ps.Tak sobie myślę,że gdyby Janosik był kręcony nie w formie propagandowej oczywiście,to powinien zająć się służbami u murgrabiego i pilnować go przed nim samym choćby,na końcu.Coś w rodzaju służącego hrabiego Monte Christo.W innym wypadku zawsze będą się pojawiać różne stolcmany itp.,które będą go ścigać i czerpać z tego przyjemność.
Ps2.Widzę Roten,że na taśmie jest "Jesienny wiatr".

polenta9 - Czw 10 Lip, 2014

dzięxy wielgachne!!!! to je to!!!!
Rotten82 - Czw 10 Lip, 2014

michał ze wsi 2 napisał/a:
Ps2.Widzę Roten,że na taśmie jest "Jesienny wiatr".

troche nie rozumiem o co ci chodzi. na tej kasecie jest 'jesienny wiatr', tak samo jak na ich pierwszej tasmie, na srace praptaka stal zimowy wiatr, a na delirium wiatr byl wiosenny. letniego chyba nigdy nie nagrali, nie wiem, bo mialem 4 pierwsze kasety tylko, lekcji historii nigdy nie nabylem

michał ze wsi 2 - Czw 10 Lip, 2014

Nurtuje mnie jeszcze jedna rzecz,skąd biorą się takie stolcmany?Złodziej w służbach to mały problem,byle był lojalny wobec murgrabiego."stolcman".Inną kwestią będzie tu obcokrajowiec,który będzie mordował sobie obcych,a inną wątek religijny.Jehowi jakkolwiek bogobojni,twierdzili że światem rządzi szatan{bali się tego i w to wierzyli}.Gdyby np.do służb trafił jakiś inteligentny "obywatel świata",mógłby sobie ujebać w pustej kuli,że służy w pierwszej kolejności właśnie jemu jako władcy?Nie wiem czy jest weryfikacja pod tym kątem?A przecież chwalić się tym co ma w środku nie musi.Jedynie po czynach to można poznać.
michał ze wsi 2 - Czw 10 Lip, 2014

Rotten82 napisał/a:
troche nie rozumiem o co ci chodzi. na tej kasecie jest 'jesienny wiatr', tak samo jak na ich pierwszej tasmie, na srace praptaka stal zimowy wiatr, a na delirium wiatr byl wiosenny. letniego chyba nigdy nie nagrali, nie wiem, bo mialem 4 pierwsze kasety tylko, lekcji historii nigdy nie nabylem

Tak mi się tylko napisało,to nie jest takie istotne.O letnim wietrze powinni jeszcze zaśpiewać?Myślisz :grin: ?

Grzeni - Wto 04 Paź, 2016

Czolowke z serialu "Janosik" grala kapela Abecadło wolnych dzieci, a tytul piosenki, to wlasnie "Janosik" :) https://www.youtube.com/watch?v=dWkSqGquhu4

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group