PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - Glany- uwierajacy czub

envere - Śro 19 Cze, 2013
Temat postu: Glany- uwierajacy czub
Witam, kupilem dzisiaj glany i wiadomo jak to nowe glany- pocierpiec troche trzeba. Ale moje uwieraja (wedlug mnie) w dosyc nietypowym miejscu- tam gdzie konczy sie metalowy czub. (zaznaczylem na zdjeciu). Nie uwiera jakos bardzo, bardzo, ale po paru godzinach chodzenia mysle, ze da sie we znaki.
Czy to jest norma, wyrobi sie po jakims czasie?

Rotten82 - Śro 19 Cze, 2013

Spotkalem sie juz z tym, ale w danej chwili mi to nie przeszkadza, wiec albo z czasem mija, albo pomaga mocniejsze zaciaganie sznurowek. To cos jak z obtarciami ponad pieta od creepersow
SantaClaus - Pon 24 Cze, 2013

też tak miałem, przejdzie za jakiś czas jak skóra się rozciągnie.
sylvicious - Wto 25 Cze, 2013

Ewentualnie możesz odciąć czuby i będziesz mieć hard-corowe sandały na lato
BadMotherfucker - Wto 25 Cze, 2013

Bardzo typowe miejsce, nie tylko w glanach ale i we wszystkich butach roboczych z noskiem. Generalnie trzeba przerwać, w moim przypadku trwa to zwykle 2-3 tygodni zanim but dopasuje się idealnie do nogi
envere - Śro 26 Cze, 2013

U mnie juz po niespelna tygodniu czuje (a wlasciwie nie czuje) poprawe, wiec jest dobrze.
W kazdym badz razie dziekuje za odpowiedzi, bo juz zastanawialem sie, czy nie zrobilem glupoty przy zakupie.

DobromirSkwarek - Pią 16 Sie, 2013

Kumpel mi mówic ostatnio że za chodzenie w glanach z metalowym czubem można dostać mandat. Jest to podobno karane??? Czy ktoś z Was to potwierdza czy to jakiś kwejk ???
spaf_antynazi - Pią 16 Sie, 2013

Jeśli chodzisz na codzien to nie ma problemu. Gorzej jak np podczas walki kopniesz kogos w coś i to już jest rozpatrywane jako użycie tępego narzędzia. Zauważ, że Ci co się napierdalają chodzą w obuwiu sportowym ??? Zazwyczaj są po wyrokach albo maja zawiasy, a metalowy nosek może być powodem recydywe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group