PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - Trampki ?

chemicznyjezus - Czw 05 Wrz, 2013

@Rotten82 czyli że jak sam sobie robię koszulki, kamizelki czy coś to będę wyglądał jak debil? czy masz może na myśli całkiem co innego? chyba z lekka nie ogarnąłem. no ale mniejsza.
@NorbertJestem jak będzie okazja to Ci postawię. jakiś koncert czy coś. się zobaczy :D .

Szymix - Czw 05 Wrz, 2013

Rottenowi na pewno nie chodziło o robienie własnych rzeczy.
ZŁY PUNKS - Czw 05 Wrz, 2013

ciuchy nie sa wazne bo jak nie masz legitymacji pankowca to i tak chuj z tego czy sam sobie robisz ciuchy czy chodzisz w addisach i koszulce z krokodylkiem!!!
Rotten82 - Czw 05 Wrz, 2013

chodzilo mi o przypadki np takie gdy pewien typ ktorego znalem zaczal popierdalac w czapce kucharskiej z naszywka jakiejs kapeli. chcial byc taki zajebisty, punkowy, a wygladal jak kretyn, nawet dla wszystkich punkow. miedzy innymi przez tego typu przypadki smiac mi sie chce kiedy slysze, jak ktos pierdoli np.o chodzeniu w gumiakach, bo to ma byc tak jak sie komus podoba, lamanie schematow, sranie w banie itp.
Imodium93 - Czw 05 Wrz, 2013

legitymacji pankowca? WTF ...
Szymix - Pią 06 Wrz, 2013

To jeszcze nie macie? :shock:
Rotten82 - Pią 06 Wrz, 2013

to teraz juz rozumiem dlaczego nie jezdza na koncerty po polsce, tylko musza umawiac 'spontaniczne' spotkania zeby kogos poznac
NorbertJestem - Pią 06 Wrz, 2013

Rotten82 napisał/a:
chodzilo mi o przypadki np takie gdy pewien typ ktorego znalem zaczal popierdalac w czapce kucharskiej z naszywka jakiejs kapeli. chcial byc taki zajebisty, punkowy, a wygladal jak kretyn, nawet dla wszystkich punkow. miedzy innymi przez tego typu przypadki smiac mi sie chce kiedy slysze, jak ktos pierdoli np.o chodzeniu w gumiakach, bo to ma byc tak jak sie komus podoba, lamanie schematow, sranie w banie itp.


Wszystko jasne :D

Imodium93 - Pią 06 Wrz, 2013

Nie jeżdżę po Polsce bo po prostu w niej nie mieszkam, a jak już lecę do pl to zazwyczaj do Torunia i to góra z 3 może 4 razy w roku, wiec rzadko się załapię na jakiś koncert.
Mecenas - Pon 09 Wrz, 2013

bez przesady rotten, na codzień bym takiej czapy nie założył, ale na jakś imprę to czemu nie, ja ten przykład nie paraduję codziennie w muszce :P
Rotten82 - Wto 10 Wrz, 2013

Mecenas napisał/a:
nie paraduję codziennie w muszce :P

i tak ci nikt w to nie uwierzy :D

Rotten82 - Wto 10 Wrz, 2013

poza tym wy nie widzieliscie tej czapki. to byla czapka kucharska, taka jak z bajek, zgieta w pol i zapieta na 'zajebisty kurwa guzik DIY' z naszyta naszywka bodajze wlochatego. jak o tym pisze to moze sie to wydawac zabawne, ale nie ;) to nie bylo zabawne. na widok tej czapki czlowiek automatycznie kryl twarz w dloniach :zongler:
Mecenas - Wto 10 Wrz, 2013

ja bym brał obie czapy
ZŁY PUNKS - Wto 10 Wrz, 2013

ciekawe czy w takiej by zapierdalał po miescie istny punkszyk
Imodium93 - Czw 12 Wrz, 2013

hahahahahaha z tego ostatniego obrazka nie mogę ;p
BadMotherfucker - Pią 13 Wrz, 2013



Jest git :glupek:

akina - Nie 03 Lis, 2013

Jeśli lubisz chodzić w trampkach to czemu nie? Na jakieś dłuższe dystansy są nawet lepsze i wygoodniejsze od glanów bo noga sie tak nie męczy. Ja tam cały woodstock w trampkach przechodziłam, wszystkie te pogo, błota i nadal w nich chodze ;) Może i są porozklejane i zardzewiale ale czasem lepiej ubrac trampki niż glany.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group