PUNK FORUM
Forum Punkowe

Młoda Scena - wskpunk(wyprawiona skóra królika) muza

wskpunk - Czw 04 Kwi, 2013
Temat postu: wskpunk(wyprawiona skóra królika) muza
http://www.youtube.com/watch?v=O1BbRhDTtZM

http://www.youtube.com/watch?v=Ol3w_AFVy2Q

plodniak - Czw 04 Kwi, 2013

zajebista muza,opór i czad jak dla mnie! :punk:
Gupiaoi - Czw 27 Cze, 2013

ale halloł to nie jest aż tak młody zespół:)
Rotten82 - Czw 27 Cze, 2013

zawsze sie zastanawialem jak ludziom nie wstyc udostepniac nagrania z perkusja zrobiona w jakims chujowym programie muzycznym. poza tym chujowe
Gupiaoi - Pią 28 Cze, 2013

kurde to jest stary punk rock nie każdemu się musi wszystko to samo podobać
Rotten82 - Sob 29 Cze, 2013

slucham punk rocka od 15 lat, wygrzebywalem na ryneczkach z kartonow przegrywane punkowe kasety kapel o ktorych pewnie nikt nie slyszal oprocz znajomych ich czlonkow, kupujac kasety z enigmatica robilem to losowo, bo chcialem poznac jak najwiecej. kapele byly gorsze, badz slabsze, ale przesluchalem juz wystarczajaco duzo, zeby wiedziec doskonale czym jest stary punk rock i dac sobie prawo do subiektywnej oceny, a moja ocena w tym przepadku jest nastepujaca: chujowe
Gupiaoi - Sob 29 Cze, 2013

nie mam na myśli że to jest zajebista kapela bo dla mnie tak samo jest to efekt odwrotny. znam kupee lokalnych garażowych kapelek ,które są 1500 razy lepsze niż to .. wokalistka wsk jest chyba starsza nawet od mojej matki !!! mam 21 lat od prawie pieluchy słucham punk rocka nie musiałam niczego szukać iż moja starsza mi to co najlepsze wbiła w łeb... mimo to znam pare osób tzw. gwardzistów którym to wpadło w szumowinę.. i jeśli chodzi o ten zespół nie jest to żadna kurwa MŁODA SCENAAAA ..
Rotten82 - Sob 29 Cze, 2013

ale tutaj sie zareklamowali, moze dlatego, ze sa malo popularni i wola byc traktowani jako nowicjusze
Gupiaoi - Sob 29 Cze, 2013

oni wszędzie się reklamują:D dla mnie wydaje się to zabawne dziadzie na młodej scenie
cyklo - Czw 28 Lis, 2013

zajebiste

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group