PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - Czy rurki będą pasować do glanów?

Aida - Pon 11 Mar, 2013

Chyba Hell głównie chodziło o to, że glany były kiedyś symbolem poszczególonych subkultur, a teraz są wszechobecne, nawet u 'fanek biebiera', no ale cóż glany to też przede wszystkim obuwie, więc nie można im zabronić w nich chodzenia ;) ale nie powiem trochu to śmiesznie wygląda :D
Hell - Pon 11 Mar, 2013

No dokładnie. Dla mnie to tak jakby chłop na budowie chodził w szpilkach... (chodzi o np. te fanki Biebera)
amnezja - Czw 21 Mar, 2013

Kiedyś to ciężkie buty były dziedziczone po ojcu z wojska :old:
wajch - Czw 21 Mar, 2013

Ja dostałem od brata po wojsku, ale były za duże. Do tej pory w sumie są i mi szkoda, bo wydają mi się 100 razy lepsze.
Szpinak - Wto 26 Mar, 2013

Nie wiem o co taka spina. Człowiek powinien chodzić w tym w czym się dobrze czuje. Możesz nawet spróbować sukienki do glanów tylko to by trochę śmiesznie wyglądało :D Mi to nie robi różnicy czy na dupie mam rurki czy stare porwane jeansy.
Szrama - Pią 29 Mar, 2013

Aj pierdolicie aż głowa boli, każdy nosi co lubi. Po to są ciuchy- żeby je nosić, a nie dzielić się przez nie na grupki. :roll:
Wojtek_0124 - Sob 30 Mar, 2013

Jednemu się podobają rurki, innemu spodnie dresowe, a innemu spódniczka w szkocką kratę. Niech każdy nosi co chce.
BadMotherfucker - Sob 30 Mar, 2013

Na podstawie całego tematu powiadam wam: obawiam się o przyszłość pankroka :old: :strach:
książe - Nie 31 Mar, 2013

Ja Pierdole Ale temat Ale Problem :zygi: :cancan:
Wojtek_0124 - Nie 31 Mar, 2013

BadMotherfucker napisał/a:
Na podstawie całego tematu powiadam wam: obawiam się o przyszłość pankroka :old: :strach:

No future...

WesołyPunk - Wto 07 Sty, 2014

Jak Ci sie podobają , to czemu nie ? ;-)
Jebacumywalki - Sob 18 Sty, 2014

Tak. Byleby nie było nasrane w nie ani nje naszczane.
wojsko - Czw 30 Sty, 2014

Rotten82 napisał/a:

co do pytania czy rurki beda pasowac do glanow, to odpowiadam:
oczywiscie kurwa, ze tak. pasuja 100x bardziej niz wiesniackie wpuszczone w glany bojowki.


nie jestem wieśniakiem :cry:

michał ze wsi 2 - Czw 30 Sty, 2014

wojsko napisał/a:
Rotten82 napisał/a:

co do pytania czy rurki beda pasowac do glanow, to odpowiadam:
oczywiscie kurwa, ze tak. pasuja 100x bardziej niz wiesniackie wpuszczone w glany bojowki.


nie jestem wieśniakiem :cry:

A szkoda bo pozbyłbyś się kompleksów!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group