PUNK FORUM
Forum Punkowe

Polityka - Tusk zdrajca..

horus33 - Czw 01 Lis, 2012
Temat postu: Tusk zdrajca..
Władza totalnie olewa potrzeby społeczeństwa, robi z nas wała każdego dnia..Normalnie jeden wielki wstyd. Ci ludzie nie wiem, z jakiej paki siedzą na tych stołkach i biorą takie kolosalne sumy..Tusk powinien się poddać do dymisji po tym wszystkim co zrobił albo nie co nie zrobił.
http://youtu.be/vws_ZP2vWak

Yacek - Pią 02 Lis, 2012
Temat postu: Re: Tusk zdrajca..
horus33 napisał/a:
Władza totalnie olewa potrzeby społeczeństwa, robi z nas wała każdego dnia..Normalnie jeden wielki wstyd. Ci ludzie nie wiem, z jakiej paki siedzą na tych stołkach i biorą takie kolosalne sumy..Tusk powinien się poddać do dymisji po tym wszystkim co zrobił albo nie co nie zrobił.
http://youtu.be/vws_ZP2vWak

Dzięki, że się zarejestrowałeś i to napisałeś.

suchy693 - Pią 02 Lis, 2012

:old:
awareness - Pią 02 Lis, 2012

Państwo się rozwija. Stworzył wiele nowych miejsc pracy , mamy większą swobodę :D
Tysiące kilometrów nowych autostrad ! , rozwinięta gospodarka , zmniejszone podatki etc .

bladaczka - Pią 02 Lis, 2012

awareness napisał/a:
mamy większą swobodę :D

aha..

awareness - Pią 02 Lis, 2012

Wszystko napisane sarkastycznie rzecz jasna :D
k_u_dlaty - Pią 02 Lis, 2012

awareness napisał/a:
Wszystko napisane sarkastycznie rzecz jasne :D
tu nic nie jest jasne ;-)
Uranusa - Śro 20 Lut, 2013

Ale tuska przecież bardzo obchodzi społeczeństwo. On bardzo lubi nami manipulować i zabierać nam pieniądze :limo:
deathrone - Sob 30 Mar, 2013

hahahah to nawet nie jest prawda, że zabrał bogatym i dał biednym. Bardziej poszkodowani są właśnie bogaci za jego rządów! SKopał przede wszystkim polskich przedsiębiorców , a jak poslcy przedsiebiorcy sa skopani to biedni dostają wtedy po dupie.

Nawet nie chce sobie przypominać jak ten patałach dawał dupy w uni europejskiej.
Tusk powinien zostać postawiony pod sąd za zdradę narodową i zostać rostrzelany.

BiskupCzasu - Wto 23 Kwi, 2013

ja przeciw! http://www.youtube.com/watch?v=qZfARpC6jAI
Aida - Śro 24 Kwi, 2013

Ta... wszyscy nagle przeciw, to kto na niego głosował, skoro wygrał?
wajch - Śro 24 Kwi, 2013

ja nie mialem prawa wyborczego :) . Tylko ciekawe, kogo nie wybiorą to i tak bede przeciw. Za czyich czasów żyło się dobrze? Żeby niczego i nikomu brakowało?
BiskupCzasu - Śro 24 Kwi, 2013

właśnie dlatego ludzie się bubntują! jest zbyt nudnawo i stabilnie a Tusek to po prostu ofiara czasów ;)
Aida - Sob 27 Kwi, 2013

Smieszy mnie, że wczesniej były akcje m.in. kibiców, by nie wybrano Tuska, większość znanych mi ludzi było przeciw niemu a tu ooo niespodzianka znów Donaldzik wygrał. Albo ludzie są tak zakłamani, albo to magia :P
BiskupCzasu - Sob 27 Kwi, 2013

myślę że w dużej mierze to magia mediów i neurony lustrzane pracują wkońcu stadni jesteśmy :cancan:
Aida - Sob 27 Kwi, 2013

Być może też strach ludzi przed zmianą władzy. Boją się jakieś rewolucji czy coś
k_u_dlaty - Nie 28 Kwi, 2013

Aida napisał/a:
Być może też strach ludzi przed zmianą władzy. Boją się jakieś rewolucji czy coś
raczej nie. Od ponad 20 lat ci sami w polityce, tylko ugrupowania zmieniają- nic więcej. Tutaj żadnej rewolucji nie będzie, chyba że politycy zostaną 'zresetowani'
Aida - Nie 28 Kwi, 2013

Właśnie od 20 lat ci sami, ludzie ich wybierają do sejmu/senatu. Ciagle tych samych, tak samo media ciągle kręcą się w tym samym gronie politykow
BiskupCzasu - Nie 28 Kwi, 2013

choć na codzień staram się od POLITYKI stronić jak najbardziej. to uważam że duża racja byłaby w "zresetowaniu ich" tuż po przewrocie...
Aida - Pon 29 Kwi, 2013

Za duża siła przebicia tych ludzi i chęć zostania przy korycie, niestety :/
BiskupCzasu - Pon 29 Kwi, 2013

chociaż z drugiej strony możnaby dywagować co by było gdyby... myślę że częściowo zależy to nawet nie od ludzi ale typowej polskiej pazerności :bejzbol:
wajch - Pon 29 Kwi, 2013

politycy powinni pracować za sam prestiż, ale wtedy chyba łapówkarstwo sięgnęło by zenitu. Tak źle i tak nie dobrze, lepiej mieć wyjebane i cieszyć się, że nas wojna żadna nie ściga i uczyć się póki można legalnie i za darmo :d
BiskupCzasu - Pon 29 Kwi, 2013

wiadomo! ale stabilizacja to nie zbyt dobra pożywka dla PUNK ROCKA
Aida - Wto 30 Kwi, 2013

No wiesz Karol, troche też z tym wyjebanym nie całkiem. Ludzie w polityce, tak naprawde gówno robią a dostają i przywileje i mega kasy, gdy ludzie którzy uczciwie pracują całe lata muszą wyjechać z Polski bo nie mają za co utrzymać rodziny i za co żyć. Wkęc nie wiem jak Ty ale ja wyjebane na ten temat nie będę mieć ;)
wajch - Wto 30 Kwi, 2013

jak bym miał myśleć ciągle o tym jak uzdrowić politykę na świecie, bo to nie tylko nasz problem, to bym nie miał czasu dla siebie. Są rzeczy które mnie wkurzaja, trudno. Dzięki mojemu podejściu jadę teraz pociągiem do domu, a w plecaku mam winne piwo, a nie jakies papierki polityczne.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group