PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - Wybielane jeansy

Szymix - Wto 04 Wrz, 2012
Temat postu: Wybielane jeansy
Jak zrobić sobie takie oto spodnie jak ci łysi panowie http://en.wikipedia.org/w..._and_tattoo.jpg ? Pytałem się kumpla i mówił że najlepiej to pomarszczyć nogawki i związać sznurkiem, ale co dalej? Mam je załe moczyć w wybielaczu czy tylko punktowo polewać? I jak długo moczyć? Ktoś robił/widział/wie jak to dokłądnie zrobić? :cancan:
suchy693 - Wto 04 Wrz, 2012

Można włożyć błękitne dżinsy do wiadra z roztworem bielinki na minutę, a następnie wyciągnąć gotowe, rozjaśnione spodnie. Można też pochlapać bielinką dżinsy tak by stworzyć niepowtarzalne wzory i wyprodukować w ten sposób spodnie-plamiaki lub jak koles pisał zwiazac sznurkiem :old:
Szymix - Wto 04 Wrz, 2012

Spodnie schna, troche mogly dluzej sie wybielac bo jeansy były dosyć ciemne i do konca super białe plamy nie są, i troche za rzadko polewalem je, ale nie jest zle :jupi:
k_u_dlaty - Wto 04 Wrz, 2012

jak juz beda git to wrzuc fote ;)
wajch - Wto 04 Wrz, 2012

Też właśnie dzisiaj się dowiedziałem, że zwykła bielinka tania jest i mam zamiar sobie robić te plamione, z czarnych jeansów.
Szymix - Wto 04 Wrz, 2012

jutro jeszcze ra\z poprawie je wybielaczem, podeschna i cos wrzuce:)
Mecenas - Śro 05 Wrz, 2012

wajch napisał/a:
z czarnych jeansów

wychodzą zółto-pomarańczowe
a ci panowie na fotce to wygladają jak pedały

Gain Kain - Śro 05 Wrz, 2012

bo to pedały :lol:
Aida - Śro 05 Wrz, 2012

ALe tatuaża ma fajnego gościu :D
wajch - Śro 05 Wrz, 2012

Mecenas napisał/a:
wajch napisał/a:
z czarnych jeansów

wychodzą zółto-pomarańczowe
a ci panowie na fotce to wygladają jak pedały


ale chujowe, czy spoko?

Szymix - Pią 07 Wrz, 2012

http://imageshack.us/gal_...3/p1010041l.jpg

Może nie wyszło tak jak na tym zdjęciu, troche za bardzo sie pierdoliłem z wybielaczem, ale w sumie mi takie pasują:D

Mecenas - Pią 07 Wrz, 2012

Szymix napisał/a:
http://imageshack.us/gal_old.php?g=513/p1010041l.jpg

Może nie wyszło tak jak na tym zdjęciu, troche za bardzo sie pierdoliłem z wybielaczem, ale w sumie mi takie pasują:D

moim zdaniem chujowo, sam bym lepiej nie zrobił :glupek:

Mecenas - Pią 07 Wrz, 2012

wajch napisał/a:
Mecenas napisał/a:
wajch napisał/a:
z czarnych jeansów

wychodzą zółto-pomarańczowe
a ci panowie na fotce to wygladają jak pedały


ale chujowe, czy spoko?

kolor ok, tylko jak robiłem to mi się wydawało że będą biało czarne :crazy:

SantaClaus - Pią 07 Wrz, 2012

Jak dla mnie to wyglądają jakby były z farby ujebane, robocze spodnie, a nie eleganckie plamiaki ;)
suchy693 - Sob 08 Wrz, 2012

Wygladaja jakbys faktycznie malował pokoje weż kup jakies tanie jasne w szmateksie i jeszcze raz zrób bo te ani do koscioła ani na koncert punkowy sie nie nadają :>
Szymix - Sob 08 Wrz, 2012

Te jesczez raz poprawie, może nie rozdupca sie od ponownego bielenia :lol: w realu troche lepiej widać, ale i tak nei do końca to co chciałem
k_u_dlaty - Sob 08 Wrz, 2012

Nie poprawiaj tylko nowe kup bo i tak z tych nic juz nie bedzie
Szymix - Sob 08 Wrz, 2012

:dupa:
wajch - Czw 27 Wrz, 2012

Dobra, ja swoje zrobiłem, spoko wyszły, jak kiedyś będę miał czym zdjęcie zrobić to pokażę, bo moja Nokia 3310i nie ma takiej opcji, chociaż sama w sobie jest zajebista.
Znacie jeszcze jakieś sposoby na ciekawe ciuchy? ;-)

Lewa - Sob 29 Wrz, 2012

ja ostatnio też wpadłam na taki pomysł! Ale zamiast tego najpierw przefarbowałam spodnie na burgund, a potem pochlapałam je ACE. I wyszedł zajebisty wzorek :) Dodatkowo rozjaśniłam szwy :) Bo bałam się, że mi spodnie wypadli, jak za długo je w tym potrzymam :)
Aida - Nie 30 Wrz, 2012

Masz jakieś focie tych spodni?
Lewa - Nie 30 Wrz, 2012

oczywiście że mam, ale oświetlenie mi nie sprzyjało :(
Lewa - Nie 30 Wrz, 2012

a tak od przodu wyglądają. Słabo widać na zdjęciu, ale mają takie białe plamki pochlapane na całej długości :)
Aida - Nie 30 Wrz, 2012

Zajebiściew wyszły :!: a i mam w pokoju takie same panele :D
Lewa - Nie 30 Wrz, 2012

Tylko na lewej nogawce wybielacz się wylał, i przy otarciu się dziura zrobiła :( Więc trzeba uważać.
(a panele to w kuchni :D )


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group