PUNK FORUM
Forum Punkowe

NEWSY - CASTET IS DEAD

fakir69 - Sob 05 Maj, 2012
Temat postu: CASTET IS DEAD
OŚWIADCZENIE

Nadszedł odpowiedni moment by zakończyć historię pt. Castet.
Po prostu koniec, nie pokłóciliśmy się, ani nic takiego... Dzięki wszystkim, którzy nas wspierali, słuchali, organizowali koncerty, pili z nami, gadali o głupotach, płytach i poważnych sprawach, żywili i gościli po koncertach. Dziękujemy wszystkim kapelom, które z nami grały, pożyczały sprzętu itd. To było kilka wspaniałych lat. Dobry koniec nie jest zły.
Parę kawałków ukaże się jeszcze na paru płytowych projektach - prędzej czy później... Może nawet pod koniec roku zagramy jakiś pożegnalny gig. Póki co odwołujemy wszystkie zaplanowane koncerty.
Większość z nas nadal będzie można spotkać na scenie. Czaka, Bolo i Warens grają w Minority. Czaka w Koyaanisqatsi. Warens śpiewa w Good Lookin' Out. Zmierzły pewnie gdzieś dołączy niedługo. Ja się wycofuję. Na pewno będziemy widywać się czasem na gigach.
Nie wykluczam, że kiedyś zagramy jakiś reunion czy benefit na jakiś ważny cel, albo nawet zachce nam się zwyczajnie reaktywować, ale na dzień dzisiejszy CASTET IS DEAD.

Na pożegnanie wrzuciliśmy do sieci cover Moskwy "Piekło na Ziemi". Płyta Tribute To Moskwa z tym kawałkiem ma niedługo ujrzeć światło dzienne.
www.myspace.com/thecastet
www.castet.bandcamp.com

spaf_antynazi - Nie 06 Maj, 2012

Lipa :/ ale jestem z siebie dumny, że udało mi się z Chłopakami zagrać koncert w Gorzowie Wielkopolskim. Była to ostatnia szansa i ją wykorzystaliśmy z kapelami :)
muttley - Wto 15 Maj, 2012

Szkoda dobrze że udało mi się dwa razy zobaczyć na żywo
oi!punk - Śro 11 Lip, 2012

Mnie ta muza nie pasowała osobiście.
fakir69 - Śro 11 Lip, 2012

Resztki naszego towaru:

www.castet.pl
www.castet.pl
www.castet.pl

Zachęcam do zakupów bo może to ostatnia okazja...

el_fanatico - Czw 12 Lip, 2012

"Jebać tych ciuli".
Stanzberg - Pią 13 Lip, 2012

Trochę mnie nie wstrząsnęła ta wiadomość, bo tego spodziewałem… szkoda, na żywo była to jedna z lepszych kapel w Polsce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group