PUNK FORUM
Forum Punkowe

NEWSY - ROCK NA BAGNIE 2012 odwołany

Żaba - Śro 28 Mar, 2012
Temat postu: ROCK NA BAGNIE 2012 odwołany
Z ogromną przykrością informujemy, iż III edycja festiwalu Rock na Bagnie nie odbędzie się w 2012 r. Powodem odwołania imprezy, mówiąc najkrócej, są problemy finansowe. Pomimo przeróżnych prób i pomysłów zorganizowania festiwalu w sposób alternatywny nie udało się wprowadzić ich w życie. Zespoły, a także publiczność która planowała nas odwiedzić tego lata gorąco przepraszamy żywiąc nadzieję, że pomimo wszystko spotkamy się ponownie w 2013 r. Wierzę, że tą informacją nie zakłóciliśmy Wam wakacyjnych planów, a zespołom nie zawadziliśmy w terminarzach koncertowych.
Pozdrawiam
Jacek Żędzian

Aida - Śro 28 Mar, 2012

Zakłóciliście i mi tera smutno :( ! Ale spoko, nie wasza wina. Trzymam kciuki by w 2013 wypaliło :)
k_u_dlaty - Śro 28 Mar, 2012

Aida napisał/a:
Zakłóciliście i mi tera smutno :( ! Ale spoko, nie wasza wina. Trzymam kciuki by w 2013 wypaliło :)
:old:
kurde... a miałem jechać :sad: :-|

kawkader - Śro 28 Mar, 2012

Lipa, też się wybierałem. No ale w takim razie mam wolny termin i się bujnę pewnie na DIY hardor festa :smile:

PS Zmieńcie miejsce festiwalu w 2013 roku, tj. dalej od Białegostoku :limo:

Aida - Śro 28 Mar, 2012

Też miałam jechać, nawet powoli ekipę zbierałam a tu dupa :(
kawkader napisał/a:
PS Zmieńcie miejsce festiwalu w 2013 roku, tj. dalej od Białegostoku
może być bliżej Wrocka :D
szymon - Śro 28 Mar, 2012

Spokojnie widocznie UE przykręciła kurek z kaską bo z tego co mi wiadomo rock na bagnie był finansowany głównie z funduszy unijnych.

Aida nie łam się miesiąc później 10-11 sieprnia w Manniowych koło Nowego Targu bedzie super fest-także zbieraj ekipę i tam się melduj.Sexbomba.Damrockers,Mister x,Criminal Tango plus wiadomo gospodarze z ADHD Syndrom.

Ja się nie smucę urlop przebukowałem na sierpnień...do zobaczenia na podhalu.

Żaba - Czw 29 Mar, 2012

Niestety, w tym roku dużo kasy idzie na sport (Euro 2012), ale w przyszłym mamy nadzieję że U.E znowu nie poskąpi kasy punkom ;-)
k_u_dlaty - Czw 29 Mar, 2012

miejmy nadzieję, bo to naprawdę fajny fest :old: :punk:
bladaczka - Pią 06 Kwi, 2012

CHUJNIA PANIE I PANOWIE :evil: :evil:
sHo - Sob 07 Kwi, 2012

zawsze jest jakaś alternatywa :lol:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group