PUNK FORUM
Forum Punkowe

NEWSY - ANALOGS NOWA PŁYTA PRZEDSPRZEDAŻ

suchy693 - Pią 20 Sty, 2012
Temat postu: ANALOGS NOWA PŁYTA PRZEDSPRZEDAŻ
RUSZA PRZEDSPRZEDAŻ!!!
Informujemy, że ruszyła przedsprzedaż naszego nowego albumu zatytułowanego ‘XIII. Ballady Czasu Upadku”. Ceny płyt: CD- 30 zł + 5 zł poczta, CD + DVD- 40 + 5 zł poczta.
Wersja CD + DVD to naprawdę limitowana edycja, nie będzie jej w sprzedaży w Media Markt, Empiku itp). Wszystkie zakupione w przedsprzedaży płyty zostaną wysłane do was w dniu premiery, czyli 27.02.2012.
Do wszystkich zamówionych w przedsprzedaży płyt dodajemy mały prezent (oczywiście z naszym logo :) !
Wszystkich zainteresowanych zakupem w przedsprzedaży prosimy o napisanie maila na adres analogs@op.pl to wyślemy wam wszystkie niezbędne informacje!

kawkader - Pią 20 Sty, 2012

W ogóle ktoś ma zamiar to kupić?
SantaClaus - Pią 20 Sty, 2012

Mnie możesz wykreślić z listy ;)
suchy693 - Sob 21 Sty, 2012

Już widac po zamówieniach że Analogsi dalej beda grać dla duzej liczby osób :mrgreen:
Rotten82 - Sob 21 Sty, 2012

po usłyszeniu kawałka promocyjnego, stwierdzam, że tą płytę co najwyżej ściągnę z sieci i może nawet przesłucham. o zakupie nie ma mowy, so sorry. ostatnia ich płyta którą kupiłem to "poza prawem" każda następna jest niestety słaba(patrząc oczywiście przez pryzmat ich wcześniejszych dokonań)
Zwierz@k - Sob 21 Sty, 2012

mam tak samo. Odczuwam duży sentyment do tej kapeli, ale ostatnie co zakupiłem to "poza prawem" właśnie. te najnowsze produkcje słabo mnie grzeją, z tej stajni zdecydowanie wole anti - dreada ;-)
suchy693 - Nie 22 Sty, 2012

No cóz ja i tak pewnie sobie kupię ich nowy wynalazek takie zboczenie mam :mrgreen:
Stanzberg - Pon 30 Sty, 2012

Mi się dla odmiany podobała ostatnia płyta (S.O.S.), za to Miejskie opo-Wieśki i Garniec Ziemi to już nie bardzo. :cool:

Żebym znów zaczął się jarać tym bandem muszą jakoś przełamać ten katowany w kółko schemat… Ileż można się podniecać piosenkami budowanymi na tym samym zestawie słów-kluczy ("ulica", "blizny", "bramy", "twarde życie" etc.)

PepsiPL - Pon 30 Sty, 2012

A mi za to właśnie Tainec Cieni wchodzi jak malina, tak samo wiejskie opowieści.
Sos to dla mnie strzał w potylicę sluchacza.
Ale nowa płytę zamówię, bo na JJR dodatkowo dorzucają CeDeka, a mam winyla tylko, więc CD też się przyda :P .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group