PUNK FORUM
Forum Punkowe

Wydarzenia & Demonstracje - Blokowaliśmy - blokujemy - blokować będziemy! 11.11.11

Konan - Sob 15 Paź, 2011

11listopada napisał/a:
Wolność, miłość, antyfaszyzm!


:zygi:

loscrudos - Sob 15 Paź, 2011

po chuj sie logujesz na punkowe forum palancie. W sieci znajdziesz inne miejsca dla takich ćwoków jak ty.
Rotten82 - Sob 15 Paź, 2011

loscrudos napisał/a:
po chuj sie logujesz na punkowe forum palancie

skąd wiesz, że nie jest pankiem?

loscrudos - Sob 15 Paź, 2011

wyczuwam po zapachu
Konan - Nie 16 Paź, 2011

jestem punkiem, ktotego irytują te hasłą, do porzygu.

"wolność"- czemu nie pozwalasz komuś być patriotą, czy jak wy to nazywacie faszystą?
"miłośc"- czemu nazwałeś mnie palantemi, ćwokiem?
"antyfaszyzm"- co Ty kurwa myslisz ze na tym marszu są sami faszysci? nazisci? większość zgromadzonych to normalni ludzie, którzy mają jakies poczucie narodowe i chcą uczcic 11 listopada kurwa jego mać. a Ty z jakiej racji nie pozwolisz im przejść?

loscrudos - Nie 16 Paź, 2011

(jestem punkiem, ktotego irytują te hasłą, do porzygu. )

skoro słowo "wolność" cię irytuje to raczej nie jesteś punkiem


( "wolność"- czemu nie pozwalasz komuś być patriotą, czy jak wy to nazywacie faszystą? )

Wolność to najważniejsza sprawa dla każdego człowieka na świecie. Każdy powinien sam decydować o swoim losie. Czy to gej czy cygan czy żyd, czy też katolik, każdy powinien mieć równe prawa. Jednak gdy człowiek poprzez swoje czyny szkodzi innemu człowiekowi to należy się temu przeciwstawić. Tak właśnie jest z faszyzmem i innymi ideologiami szerzącymi nienawiść .
Sam jestem patriotą i dlatego mieszkam wciąż w tym kraju. Nigdy jednak nie będe szedł pod rękę w wiecu w którym różnego rodzaju bojówki prawicowe pod szyldem "patriotyzmu" próbują przemycić swoje chore idee. Patriotyzm to nie slogan na plakacie , to nie napis na sztandarze. Patriotyzm jest w środku ciebie i tylko ty zdecydujesz czy użyjesz go do właściwych celów , czy też sprowadzisz go do roli pospolitego napierdalacza na inne rasy, narody, przekonania.


("miłośc"- czemu nazwałeś mnie palantemi, ćwokiem? )


Bo na to zasłużyłeś, pokazując w poprzednim poście co sądzisz o tych trzech rzeczach.

("antyfaszyzm"- co Ty kurwa myslisz ze na tym marszu są sami faszysci? nazisci? większość zgromadzonych to normalni ludzie, którzy mają jakies poczucie narodowe i chcą uczcic 11 listopada kurwa jego mać. a Ty z jakiej racji nie pozwolisz im przejść?)

Oczywiście że wśród tych ludzi znajdzie się pewnie sporo prawdziwych patriotów. I to nie ich wina że w Polsce nadal różne organizacje promujące nienawiść działają legalnie. Dopóki państwo będzie pozwalać na działalność takich grup doputy normalni ludzie będą mieli problem ze zorganizowaniem normalnego wiecu patriotycznego.
Myślę że faszystów będzie jakieś 0,2 % bo naprawdę trzeba być już mocno pierdolniętym żeby w takie gówno wierzyć. Sporo za to będzie rasistów , pewnie około 20-30%. Znajdą się także tacy dla których "patriotyzm" oznacza bicie po ryju każdego kto nie jest polakiem. Cóż śmietanka towarzyska "prawdziwych polskich pseudopatriotów".

kawkader - Nie 16 Paź, 2011

:gaz: Czujecie? Czy to CP/DP?
Rotten82 - Nie 16 Paź, 2011

kawkader napisał/a:
Czujecie? Czy to CP/DP?

w sensie, że naziole, prawda?

Konan - Nie 16 Paź, 2011

kurde, z chęcia bym to przeczytał ale nie za bardzo mi sie chce.

jestem punkiem, i zamiast wymachiwać tęczową flagą i krzyczeć "wolnośc" po prostu jestem wolny. zamiast blokowac marsze, pokaż innym jak można żyć. żyj bez uprzedzeń, wychowuj tak swoje dzieci, i nie bądź hipokrytą i pod hasłem miłości bij się z narodowcami. w polsce prawdziwych faszystów jest paru, a wymachiwanie flagą czy wykrzywkianie haseł skopiowanych z interenetu nie robi nikogo faszystą. Sid nosił swastykę na koszulce, pobił bys go za faszyzm?

pamiętaj: " wojna w imie pokoju jest jak ruchanie w imie cnoty"

idz blokuj, bij, zabijaj, wyzywaj, walcz o "pokój". ale pamiętaj jest w Tobie więcej nienawiści niz w faszyscie.

ps. wal sie

kawkader - Nie 16 Paź, 2011

Rotten82 napisał/a:
kawkader napisał/a:
Czujecie? Czy to CP/DP?

w sensie, że naziole, prawda?
nie wiem, sam oceń.

A z tym Sidem to zajebałeś teraz :D

loscrudos - Nie 16 Paź, 2011

Konan napisał/a:
Sid nosił swastykę na koszulce, pobił bys go za faszyzm?


No skoro Sit nosił swastykę to naturalnie że musisz stać po drugiej stronie barykady :mrgreen:

Konan - Nie 16 Paź, 2011

wszystko co miałem napisac juz napisałem, widać ty juz nie masz co

bij, zabijaj, wyzywaj "MIŁOŚĆ, WOLNOŚĆ, ANTYFASZYZM" :zygi:

loscrudos - Nie 16 Paź, 2011

musisz mieć ciężkie życie będąc tak bardzo oderwanym od rzeczywistości :rotfl:
ruszaj na manifestację, tylko nie zarzygaj sobie bojówek :mrgreen:

Rotten82 - Pon 17 Paź, 2011

kawkader napisał/a:
Rotten82 napisał/a:
kawkader napisał/a:
Czujecie? Czy to CP/DP?

w sensie, że naziole, prawda?
nie wiem, sam oceń.

domyślam się, że ty masz milion świadczących o tym argumentów

suchy693 - Pon 17 Paź, 2011

Konan napisał/a:
wszystko co miałem napisac juz napisałem, widać ty juz nie masz co

bij, zabijaj, wyzywaj "MIŁOŚĆ, WOLNOŚĆ, ANTYFASZYZM" :zygi:
No to ANTIFA ma cie juz na widelcu !!!!!!! :>
Stanzberg - Pon 17 Paź, 2011

Co ma wspólnego marsz 'niepodległości' z patriotyzmem....? :lol: :lol: :lol:
suchy693 - Pon 17 Paź, 2011

moze zróbmy tak
Konan - Pon 17 Paź, 2011

dobra, jak wcześniej powiedziałem spinanie sie przez internet pozostawiam Wam, loscrudos.
dejwid91 - Wto 18 Paź, 2011

nie ma sie o co kłócić przyjedzmy tam i pokażmy ze jest nas wielu, Naszym obowiązkiem jest powiedziec nie!! nie ukrywajmy ze ta "Impreza" jest idealna okazja do propagowania Faszyzmy,Nazizmu i i nnego tego typu Ścierwa. przyjedzmy i pokazmy na co nas stac :)
gooy - Śro 19 Paź, 2011

Hermann Goering napisał/a:
Ja decyduję, kto jest Żydem


a kto dzis decyduje kto jest faszystą?

dejwid91 - Czw 20 Paź, 2011

Wystarczy na nich spojrzec.
Arbuz - Czw 20 Paź, 2011

gooy napisał/a:
Hermann Goering napisał/a:
Ja decyduję, kto jest Żydem


a kto dzis decyduje kto jest faszystą?

organizatorzy marszu nie pozostawiaja co do tego watpliwosci

oipunk80 - Czw 20 Paź, 2011

Chłopcy w garniturach czy skinheadzi?
http://www.polskieradio.p...-czy-skinheadzi

Reklama blokady :
http://vimeo.com/30726041
http://www.youtube.com/watch?v=taebHD_xya0



http://11listopada.org/

Sebek8 - Nie 23 Paź, 2011

Arbuz napisał/a:
organizatorzy marszu nie pozostawiaja co do tego watpliwosci


zdiecie mnie zabolało masakra :( :punk:

Rotten82 - Nie 23 Paź, 2011

panowie! salut pod budką tp :bananik:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group