PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Buty dr. Martens

benekk - Śro 07 Wrz, 2011

I wyszła robota made in china :-|
kolezanka z radosci ze to "aaaa glany" zaczeła namiętnie po nich skakać i jakoś tak skoczyła że zrobiły się dwie maleńkie 3 - 4 mm dziurki w skórze na blaszce i dzisiaj chyba z rozpaczy dostałem paranoi bo idąc do roboty miałem uczucie że mi przeciekają (co przy blaszce chyba raczej nie mozliwe"


i mam pytanie
czy takie glany moge zaniesc do szewca żeby mi obszył skórą (żeby było to glanowe obszycie)
i na dole podkleił tą "łatę"


jak złapie kogoś w swoich martensach w mojej dziurze to mu nogi z dupy powyrywam (razem z butami)

spaf_antynazi - Śro 07 Wrz, 2011

Ja bym kolezance oddal buty.......... i zażądał zwrotu kasy.... albo olał :)
BadMotherfucker - Czw 08 Wrz, 2011

benekk napisał/a:
I wyszła robota made in china :-|


Ostrzegalymy :razz:
Traktowanie fakt brutalne, ale solidne glany wytrzymują dużo, dużo, dużo więcej o czym zapewne wiesz

benekk napisał/a:
Czy takie glany moge zaniesc do szewca żeby mi obszył skórą (żeby było to glanowe obszycie)
i na dole podkleił tą "łatę"


Dobry szewc zrobi z butem cuda, ale teraz zastanów się czy warto w ogóle pakować jeszcze pieniądze w ten zakup bo wiadomo że od nowa buta Ci nie zrobi

kawkader - Czw 08 Wrz, 2011

Jak Ci koleżanka skoczyła i się rozwaliły to co to będzie jak w pogo pójdziesz :eek: . Sandały Ci się zrobią.
benekk - Czw 08 Wrz, 2011

Okazało się że to jest tylko głębokie starcie (puściłem wodę na 10 minut na czub i nie było mokro w środku) Mam plan zanieść do szewca w celu obszycia czuba skórą





BTW: Moja luba ma Rascal glany A.D 1999 i przeżyły woodstocki, koncerty, Jarocin 2010, 2011)

I nic im nie jest!

BadMotherfucker - Czw 08 Wrz, 2011

Wszystkie ciuchy "klasy średniej" produkowane w Anglii wytrzymują lata co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości
Ja swoje pierwsze glany zajeździłem ale to pewnie dlatego że w pewnym momencie zacząłem wycinać różne rzeczy nożem tapicerskim na czubie :lol: Inaczej miałbym je do dziś

kawkader - Czw 08 Wrz, 2011

jadę do Anglii :mrgreen:
ko0niu - Nie 11 Wrz, 2011

myślisz, że w Anglii kupisz martensy z angielskiej fabryki? :crazy: ten sam szajs z tajwanu tylko zapłacisz w funtach a nie w pln.. była linia vintage produkowana w anglii ale one chyba kosztują ponad 500 zł w tym momencie.
benekk - Nie 18 Wrz, 2011

Luudzie!


dzisiaj zdały egzamin
wróciliśmy z pieszej wycieczki w teren i jak zaczeliśmy wracać do domu zaczęło lać (dosłownie)
3.5 km w ulewie i NIE PRZEMOKŁY!!!! nic a nic! :bananik:

rascale mojej lubej odkleiły się z przodu [*]

tak więc buty jak najbardziej opłacalne


Pozdrawiam
Bernard

Zwierz@k - Nie 18 Wrz, 2011

to zajebiście stary!

tylko, że strasznie mi z tego powodu wszystko jedno generalnie :zongler:

BadMotherfucker - Pon 19 Wrz, 2011

:lol: :lol: :lol:
spaf_antynazi - Wto 20 Wrz, 2011

benekk, 3 dni deszczowo blotnego MightySounds 2009 tez nie przemokly
Ryszard - Wto 20 Wrz, 2011

http://www.youtube.com/watch?v=C_lKNiiDLGY
martens perry lewis pasują do siebie swietnie!
to ubranie na kazda okazje, tak wygladaj codzieeeennie!

ko0niu - Sob 24 Wrz, 2011

za każdym razem jak słyszę tą piosenkę to mi się morda cieszy. Nie można nagrać głupszej skinowskiej piosenki. To już postanowione. :old:
Mecenas - Pią 25 Lis, 2011

nie wiem czy to nie jest z mojej strony nadinterpretacja, ale ten kawałek to wg mnnie zbita
Zwierz@k - Sob 26 Lis, 2011

myśle że raczej to nie jest zbita niestety :lol: jak jak to słyszę to mam przed oczami "polisz plymouth skinhead" :lol:
spaf_antynazi - Sob 26 Lis, 2011

Ja dzisiaj kupilem Solovairy, bo nie bylo tych Martensow ktore chcialem... zobaczymy jak to bedzie
SantaClaus - Sob 26 Lis, 2011

spaf_antynazi napisał/a:
Ja dzisiaj kupilem Solovairy, bo nie bylo tych Martensow ktore chcialem... zobaczymy jak to bedzie



Elegancko, jaki model??

Ja już na moje martensy "trójki" czekam 4 tydzień, dobrze, że już w Warszawie są ;)

spaf_antynazi - Nie 27 Lis, 2011

http://glany.pl/solovair-sol14-black.html
kawkader - Pon 23 Sty, 2012

Nie chcę zakładać nowego tematu, a jako że ten jako pierwszy wyraz ma 'Buty' to się podepnę. Co możecie powiedzieć o tych kapciach - http://www.forodefotos.co...ool-modelo.jpg. Vansy. Mógłbym je mieć za pól ceny, bo wiadomo ze 2 stów nie dam. Trochę już znudziły mi się trampki, które na dodatek cały czas mi się rozpierdalają, a szukam czegoś fajnego na wiosnę/lato. Parę razy spotkałem się z sytuacją jak ktoś ze środowiska hardcorowego takie nosił. Także czekam na opinie, dzięki ;)
wajch - Pon 23 Sty, 2012

Mi się one w miarę podobają, ale nic więcej nie potrafię powiedzieć. Sam myślałem o takich na lato.
suchy693 - Pon 23 Sty, 2012

kawkader kupuj kupuj dobrze się w nich chodzi i pasują do kazdych krótkich spodni :bananik: ja zachorowałem na te[tak na marginesie]
Zwierz@k - Pon 23 Sty, 2012

kawkader - imidż nie działa

suchy - zajebiscie bym chcial mieć takie sneaker creepery, ale albo nie ma mojego rozmiaru, albo sa w jakichś chujowych wzorach, albo trzeba z zagramanicy ciągnąć. kiedyś tak zachorowałem że uszyłem sobie takie u Szyszki, ale były jakoś dziwnie profilowane i miałem w nich stopy jak płetwy.

Stanzberg - Wto 24 Sty, 2012

Od października mam swoje pierwsze w życiu martensy i muszę powiedzieć, że nie czuję tego szału.
Nie są wyjątkowo wygodne, za lekkie, za miękkie i zbyt eleganckie.

kawkader - Wto 24 Sty, 2012

takie o!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group