PUNK FORUM
Forum Punkowe

Albumy polskie - On Yer Bike - Miłość i nienawiść EP

orgasm_addict - Czw 09 Cze, 2011
Temat postu: On Yer Bike - Miłość i nienawiść EP
Dziś światło dzienne ujrzał nowy materiał On Yer Bike!

Do posłuchania tu:

http://soundcloud.com/on-...sc-i-nienawisc/

do ściągnięcia tu:

http://www.mediafire.com/...byvc9cyqi1akrkr

electropunk - Pią 10 Cze, 2011

mam wrażenie że troche za delikatne
brakuje mi zadziorności surowości czadu - to wszystko przekierowane zostalo w stronę miękkiej melodii
Zapewne na koncertach może być zupelnie inaczej ale nie slyszalem jeszcze zespolu na żywo

Rotten82 - Pią 10 Cze, 2011

Na żywo wypadają bardzo fajnie, wręcz zajebiście. Pierwsza płyta bardzo ok, ta EPka jak dla mnie fatalna
PepsiPL - Pią 10 Cze, 2011

Zaraz i ja dodam swoje 3 grosze bom właśnie przyjechał na chacjendę. :bananik:
Stanzberg - Pią 10 Cze, 2011

Czuję skręt w stronę power popu, ale brzmi to całkiem nieźle.
Wielki plus za cover Billy'ego Bragga.

zachariasz - Pią 10 Cze, 2011

Co do EPki to nie lubię Happysadu :/ Ciekawy jestem jak to wygląda to na żywo jak Rotten tak chwali :smile:
Rotten82 - Pią 10 Cze, 2011

wygląda to na żywo zajebiście i jest w chuj pankrokowo :bananik:
ko0niu - Pią 10 Cze, 2011

taka sama padaka jak i pierwsze CD. Kawałek bomba może by się obronił gdyby go wykonać inaczej, to co OYB pokazało na tych nagraniach dalekie jest od pojęcia "czad". Tam po prostu nie ma energii. Za dużo wymuskanego power popu, za mało punkrocka. Nawet jeśli jest tam energia na żywo to i tak teksty mi nie siadają.
suchy693 - Sob 11 Cze, 2011

Na zywca sa o niebo lepsi :faja:
BadMotherfucker - Sob 11 Cze, 2011

Mam skojarzenia z farbelejami i ogólnie takim kiczowatym pankiem
Zdecydowanie NIE :zygi:

suchy693 - Sob 11 Cze, 2011

BadMotherfucker napisał/a:
Mam skojarzenia z farbelejami i ogólnie takim kiczowatym pankiem
Nie zgadzam sie kiedys chłopaki troche grali street punka i duzo skinoli przyłazilo ale odcieli sie od nich ,na koncertach naprawde napierdalaja fajny punk77 w stylu Ramones .Do tych gniotów z Farbenów to im jeszcze daleko sa w porzadku ale na zywo !!!!!!! :old:
Rotten82 - Sob 11 Cze, 2011

BadMotherfucker napisał/a:
Mam skojarzenia z farbelejami i ogólnie takim kiczowatym pankiem

to masz fatalne skojarzenie, cholernie mijające się z prawdą.
on yer bike bawią się koncertami, swoją muzyką i wypadają przy tym bardzo szczerze. a po srarben lejre od razu widać, że wyszli po pieniądze

zachariasz - Sob 11 Cze, 2011

suchy693 napisał/a:
Na zywca sa o niebo lepsi :faja:


Wielka szkoda że nie potrafią przenieść tego na nagrania :/

orgasm_addict - Sob 11 Cze, 2011

They see us rollin' they hatin'

Nowy linek do mediafire, bo stary zdechł:

http://www.mediafire.com/?h77i64n1co7rnb7

A co do brzmienia, jest dokładnie takie jakie miało być.

ko0niu - Sob 11 Cze, 2011

zachariasz napisał/a:
suchy693 napisał/a:
Na zywca sa o niebo lepsi :faja:


Wielka szkoda że nie potrafią przenieść tego na nagrania :/


Są kapele które na żywo są okropne a w studiu zajebiste, są też takie które mają na odwrót. Prawdopodobnie do nich należy on yer bike. Jednakowoż nagrania nie zachęcają do wybrania się na gig. Może i zmieniłbym zdanie o kapeli gdybym miał okazję zobaczyć na scenie. I nie hejtuje, takie jest moje subiektywne zdanie, jak ktoś uważa, że warto wydać pieniądze na płytkę to jego sprawa.

zachariasz - Sob 11 Cze, 2011

ko0niu napisał/a:


Są kapele które na żywo są okropne a w studiu zajebiste, są też takie które mają na odwrót..


Wolę te drugie :smile:

Szo - Sob 25 Cze, 2011

On yer Bike grał street punk? :lol: to żart czy jakieś poszlaki cię do takich wniosków skierowały?

Znam ten zespół od ładnych paru lat i jak dla mnie grają cały czas mniej więcej to samo, tylko trochę zwolnili tempo kawałków i to wszystko.

suchy693 - Sob 25 Cze, 2011

Szo napisał/a:
On yer Bike grał street punk? :lol: to żart czy jakieś poszlaki cię do takich wniosków skierowały?

Znam ten zespół od ładnych paru lat .
Znasz ich osobiscie ?? Poszlaki sa takie że jak przypominam sobie w paru wywiadach sami stwerdzili że byli zafascynowani street punkiem i oiem i na pierwszych koncertach grali cos takiego !!! :old:
yamahac30m - Nie 26 Cze, 2011

Przesłuchałem EP i nie znalazłem tam nic ciekawego a nawet po jej przesłuchaniu zaczęły mnie boleć uszy.
Szo - Nie 26 Cze, 2011

Znam, OYB to dla mnie prawie jak rodzina.
Znam też wszystkie ich kawałki, więc po prostu nie kojarzę żadnego który mógłby podejść pod street punk. A wywiadzie, cóż, chyba się minęli z prawdą mówiąc to :) odkąd pamiętam są też czerwoni jak pomidory :roll:

suchy693 - Nie 26 Cze, 2011

Czyli gazety kłamia i problem rozwiązany został :mrgreen:
Don Pedro - Pią 01 Lip, 2011

suchy693 napisał/a:
Szo napisał/a:
On yer Bike grał street punk? :lol: to żart czy jakieś poszlaki cię do takich wniosków skierowały?

Znam ten zespół od ładnych paru lat .
Znasz ich osobiscie ?? Poszlaki sa takie że jak przypominam sobie w paru wywiadach sami stwerdzili że byli zafascynowani street punkiem i oiem i na pierwszych koncertach grali cos takiego !!! :old:

Dokładnie tak było... :)
Tyle, że to jeszcze pod nazwą S.O.S. (pre ON YER BIKE)... Na plakatach określali się jako street punk czy też OI! PUNK CRETINS. Potem bardzo ładnie się rozwijali i ewaluowali do klasycznego, słodkiego punka '77. Moim skromnym zdaniem są w tym zajebiści - a ich koncerty to prawdziwa uczta dla fanów takiego brzmienia. Chłopaki to czują niesamowicie i mają serce do grania tych dźwięków.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group