PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - jak to sie zaczelo

Rotten82 - Śro 15 Cze, 2011

Już wrzucałem kiedyś to zdjęcie, ale pasuje do wyżej opisanej sytuacji :D


Mecenas napisał/a:
zrobiłem z innym wieśniakiem pogo na leząco


zachariasz - Śro 15 Cze, 2011

Widać rotten namiocik postawiłeś ze spodenek :lol: :razz:
Rotten82 - Śro 15 Cze, 2011

nie wiem w którym miejscu masz fiuta, ale u mnie na tym zdjęciu na pewno nie jest w stanie wzwodu, co zresztą widać gołym okiem :shock:
HoyBoySong - Śro 15 Cze, 2011

O jeszcze Big Cyc mi się przypomniał. Kiedyś to była fajna kapela:) W podstawówce wszyscy spiewali o babci klozetowej:) albo balladę o smutnym skinie:) ale to nie jest punk oni się nabijają ze wszystkiego z punków również i to było fajne, teraz to hała.
suchy693 - Śro 15 Cze, 2011

HoyBoySong napisał/a:
O jeszcze Big Cyc mi się przypomniał teraz to hała.
hałabała chyba :mrgreen:
Aida - Pią 17 Cze, 2011

Ja punk słucham od urodzenia :) Mówią mi, że jak byłam mała , to strasznie darłam mordę przestawałam jak byłam na dworze, albo jak puszczali mi Dezertera. :mrgreen:
PsychoSid - Śro 13 Lip, 2011

Starszy brat zawsze przynosił jakieś kasety z gimnazjum.
A zaczęło się to od tego,że przyniósł kasetę Dezertera.Zamknął się w pokoju i nie pozwolił mi słuchać.Ale kiedy wyszedł z domu ukradłem mu ją i pusczałem ją sobie na moim starym grundigu.Potem przynosił do domu KSU,Moskwę,Włochatego,Sex Pistols,Ramonesów itp.
A punkiem jestem od koncertu Dezertera. :punk:

Rotten82 - Śro 13 Lip, 2011

PsychoSid napisał/a:
A punkiem jestem od koncertu Dezertera

wtedy akurat zapisy były :lol:

suchy693 - Śro 13 Lip, 2011

Kolega załapał sie dopiero w II turze poniewaz kolejki były :faja:
PsychoSid - Śro 13 Lip, 2011

Poprostu wtedy poraz pierwszy założyłem glany i wybrałem się z ekipą na pierwszy koncert.
Przecież nie można zostać Punkiem siedząc przy komputerze :mrgreen:

Rotten82 - Śro 13 Lip, 2011

a glanów nie trzeba zakładać tylko idąc na koncert. poza tym założenie glanów i pójście na koncert dezertera punka nie czyni ;]
zachariasz - Śro 13 Lip, 2011

Nie wiecie czy 8 lipca w Węgorzewie rozdawali pankowe legity :?: :!:
Bo podobno miały być... Już mi się nudzi wszystkich o nie wypytywać na koncertach :?

suchy693 - Śro 13 Lip, 2011

PsychoSid napisał/a:

Przecież nie można zostać Punkiem siedząc przy komputerze :mrgreen:
sądząc po ilości nowych osób zarejestrowanych w czasie wakacji chyba można !!!!! :razz: :mrgreen:
PsychoSid - Śro 13 Lip, 2011

No ale wtedy spędzając czas z Punkami przy punkowej muzyce można się poczuć punkiem czego się nie poczuje na forum :old:
suchy693 - Śro 13 Lip, 2011

A jezeli my spedzamy czas nie przy pankowej muzyce z kolegami punkami to juz nie mozemy czuc sie pankami tylko czym????? Ciekawe !!!!!!!! :twisted:
Faith_ - Śro 13 Lip, 2011

suchy693 napisał/a:
Ciekawe !!!!!!!! :twisted:

szatanem, lub ewentualnie Behemotem pijący czysty spirytus :twisted:

Rotten82 - Śro 13 Lip, 2011

PsychoSid napisał/a:
No ale wtedy spędzając czas z Punkami przy punkowej muzyce można się poczuć punkiem czego się nie poczuje na forum :old:

a widzisz tu się mylisz, bo jak się zna osobiście ludzi z forum i wie się kim oni są, to sytuacja obraca się o 180° ;]

yamahac30m - Sob 16 Lip, 2011

U mnie zaczęło się to późno bo dopiero w wieku 17 lat. Kumpel przyniósł na imprezę płyty Nirvany i katował nimi wszystkich. Na początku mi się nie podobało ale po jakimś czasie pożyczyłem od niego te płyty, potem inne i tak zaczęła się moja przygoda z rockiem, która trwa 10 lat.
suchy693 - Pią 22 Lip, 2011

yamahac30m napisał/a:
U mnie zaczęło się to późno bo dopiero w wieku 17 lat. Kumpel przyniósł na imprezę płyty Nirvany i katował nimi wszystkich.
To tak jakbym napisał ze kumpel przyniósł pare płyt jazzowych i katowal nas nimi i wtedy dopiero zacząłem słuchąc punkrocka :mrgreen: Czasami nie rozumiem was :old:
yamahac30m - Pią 22 Lip, 2011

Ale ja nie powiedziałem że tak się zaczęła moja przygoda z punkrockiem tylko z rockiem.
ko0niu - Pią 22 Lip, 2011

Nie pierdol suchy że nirvana nie ma nic wspólnego z punkrockiem. Bleach to momentami dość punkowa płyta, wszystkie zresztą ich krążki mają na sobie fajne numery z punkowym korzeniem. Pomińmy pedalskie ballady i zostaje nam całkiem niezła kapela.
suchy693 - Pią 22 Lip, 2011

A czy ja pisałem ze nie ma ??? Zle 1 post przeczytałem bo napisane było ''jak to sie zaczeło u was z rockiem i punk rockiem'' . A już gromy sie sypią zreszta Nirvany nigdy nie trawiłem zadnej płyty wolałem Soundgarden :razz:
Rotten82 - Pią 22 Lip, 2011

choćby mieli milion zajebistych punkowych kawałków, to i tak chuj im w dupę za te zajebiste kawałki, które miałem niestety okazję poznać
Zwierz@k - Pią 22 Lip, 2011

a ja tam za bajtla cwiczylem nirvane bez przerwy. A potem poznalem fajniejsze kapele i koszulki z brodatym ćpunem poszły się jebać :razz:
suchy693 - Sob 23 Lip, 2011

Huj z tym jak to sie zaczeło wazne jest jak sie skonczy :mrgreen: :razz:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group