PUNK FORUM
Forum Punkowe

Old Punk Music - Zwłoki - Za moimi drzwiami

zgon - Sob 23 Kwi, 2011
Temat postu: Zwłoki - Za moimi drzwiami
jesli ktos chce zostac moim mistrzem niech mi powie jaką nazwne nosi album z ktorego pochodzi owy utwor

Za moimi drzwiami

BadMotherfucker - Sob 23 Kwi, 2011

Prawda - 77



Coverowała to również cela nr. 3

zgon - Sob 23 Kwi, 2011

dzięki, a dysponujesz może jakimś linkiem do pobrania? Bo chyba caly rapidshare przejrzałem i nic
Rotten82 - Sob 23 Kwi, 2011

musisz jebać dalej
zgon - Sob 23 Kwi, 2011

ciagle jebie a orgazmu ani widu ani slychu
BadMotherfucker - Sob 23 Kwi, 2011

Props dla niej :cool:
zgon - Sob 23 Kwi, 2011

Props byłby dla Ciebie jakbyś mi tego linka udostępnił :cool:
Rotten82 - Sob 23 Kwi, 2011

kto kiepsko jebie, ten przegrywa, przykro mi
zgon - Sob 23 Kwi, 2011

bede musial poćwiczyć na nieprzytomnych ludziach :bananik:
Rotten82 - Sob 23 Kwi, 2011

poćwicz, a jak już osiągniesz tytuł mistrza, wróć na to forum, a wszystkie interesujące cię linki będziesz znajdywał, bez pytania o nie !
Foxy 68 - Sob 23 Kwi, 2011

Kawałek Zwłok - Za moimi drzwiami został zarejestrowany w latach 90. dokładnego roku niepomne 3 numery z chyba 4rech z tej sesji zostały zawarte na składance "punk orkiesty stanu wojennego", ten numer tam sie 'nie zmiescil' tak wiec oficjalnego wydania nigdy nie bylo = nie ma go na żadnym albumie.

http://www.youtube.com/watch?v=_99I8xWQz2k

Nikodem15 is back! - Śro 04 Maj, 2011

Ten kawałek JEST na oficjalnym albumie, debiucie Prawdy pt. "Biologia z drugiej strony". Na Punk Orkiestrach go nie ma.
Foxy 68 - Pon 09 Maj, 2011

Koleżka pyta o płyte z kawałkiem granym przez Zwłoki, nie przez PRAWDĘ. Napisałem przecież,że go nie ma to nie ma :crazy:
Nikodem15 is back! - Wto 10 Maj, 2011

Nawet gdyby był na Punk Orkiestrach, to by go nie grały Zwłoki, tylko okazjonalny skład z Parą na basie i Rudym na bębnach, jaki na tej kasecie był A na debiucie prawdy gra i śpiewa Skuter też, więc to prawie jak Zwłoki, a i wersje kawałków Zwłok lepsze od tych z Orkiestr.

A nagranie "Za moimi drzwiami" krąży po necie w jednym folderze z trzema Zwłokowymi hitami w wersjach z Punk orkiestr ale to na bank jest z jakiejś innej sesji.

Obama Bin Laden - Czw 14 Lip, 2011

http://evvevvevv.wrzuta.p..._moimi_drzwiami

jakby kiedyś, jakby coś :zongler:

Budyń - Pią 15 Lip, 2011

Ten kawałek był wydany na jakiejś składance Silvertonu, o ile dobrze pamiętam i nie chodzi o "Punk Orkiestry...", to było coś starszego. Na tej kasecie był Defekt, Beer Gogles, Psy Wojny, Bunkier i "Poroniona generacja" Dezertera.
Don Pedro - Nie 17 Lip, 2011

Budyń napisał/a:
Ten kawałek był wydany na jakiejś składance Silvertonu, o ile dobrze pamiętam i nie chodzi o "Punk Orkiestry...", to było coś starszego. Na tej kasecie był Defekt, Beer Gogles, Psy Wojny, Bunkier i "Poroniona generacja" Dezertera.
V/A "TOP PUNKS"
http://torrenty.org/torrent/285605

Budyń - Pią 22 Lip, 2011

ech, te tytuły z lat 90-tych :)
Cepik - Pią 19 Sie, 2011

Zwłoki - Studio Po Latach, gdzies tam na chomikach sie znajdzie :old:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group